Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Diablo III:Reaper of Souls

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Diablo 3'ün yeni gelecek olan ek pakedi belli oldu. Yeni class olarak crusader gelmiş. Elde birkaç video var. Umarım oyun aşırı rutinliğinden kurtulur.

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=Cb7QJwQ5 ... ture=share[/BBvideo]
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=zGp5dkJdi0w[/BBvideo]
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Celebhol
Favori Anime: -

İzlemedim ve almayacağım.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

İlk çıktığında biraz heyecan getirir ama uzun süreceğini sanmıyorum.Kısa sürede o rutin sıkıcı haline geri döner.Bu oyunu anca doğru dürüst bir pvp sistemi kurtarır.Oyuncuların isteği de bu yönde zaten.Birçok kişi oyunu bıraktı bile ve pvp'nin çıkacağı günü bekliyorlar umutsuzca.Ben de o bırakanlar içerisindeyim açıkçası.
En son ken-chan tarafından 21 Ağu 2013 15:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Celebhol

ken-chan yazdı:İlk çıktığında biraz heyecan getirir ama uzun süreceğini sanmıyorum.Kısa sürede o rutin sıkıcı haline geri döner.Bu oyunu anca coğru dürüst bir pvp sistemi kurtarır.Oyuncuların isteği de bu yönde zaten.Birçok kişi oyunu bıraktı bile ve pvp'nin çıkacağı günü bekliyorlar umutsuzca.Ben de o bırakanlar içerisindeyim açıkçası.
Beğenmedim gerçi ama PvP çıkalı aylar oldu.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

PvP var da zevkli değil denge yok sınıflar arasında ve daha birçok eksiği var.Ben öyle pvp'ye pvp demem çakma bir pvp yaptılar deneme amaçlı kimsede memnun değil o konuda
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Bu adamlar fanlarını siklemiyorlar,halen 'heyecan devam ediyor!' havasında reklam yapmaya çalışıyorlar.Bu oyun bitik.İşsizlik temalı hack n slash resmen.Daha hiçbir şey düzeltemez bu oyunu.Amk o kadar para kazandılar hala insanları daha fazla soyabilmek için yollar arıyorlar.

AH'de legendary'lerin 10k'ya alıcı bulduklarını görünce oyunu bıraktım.Toplasan 20 tane legendary düşmedi zaten,bir boka yaramıyorlar.Drop rateleri düşür,düşen eşyalar da bir şeye benzesin arkadaş.Hatta AH'yi de kapat.Oyunun yarısı AH'de geçiyor zaten.
Neyse zaten sikko bir hesaptı,100k dps monk vardı bi boka benzemeyen,140k dps wizard vardı bir de.700 AR'ye sahip karakter zindanlardaki yerden çıkan ateşten tek yiyor.Sonra MP6'da aynı karakterle Diablo'yu,Belial'i göçertiyorum.Bildiğin berbat lan oyun.O grafiklerle Blizzard North ne harikalar yaratırdı kim bilir.

Pvp olsa ne olacak ki? Kalıcı bir şeyler katmak lazım oyuna.Hikaye ile baştan kaybetmişti zaten oyun.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Dark Wanderer yazdı:Sikicem bu soul stoneı
Sorma, oyun boyunca tek yaptığımız Tyrael'in yediği bokları temizlemekti zaten. Amk akıllanmıyor bunlar,koskoca taşı 4 tane niteliksiz melek mi koruyacak? Resmen dalga geçiyorlar valla,salaklık değil,direk mantık hatası,bu kadar düz olunmaz.
Neyse,yeni oyun direktörü Jay Wilson'un yediği haltları tekrarlamaz umarım.Ha bu arada,itemizasyona da düzenleme geliyor,Unique itemler daha dengeli olacakmış,level sınırı 70 oluyor,yeni skiller,haliyle yeni itemler.3k dps'li silahları gördüm,yine AH'nin insafına kalmayız umarım.
Dps'ler fırlayacak gibi duruyor,para kasmaya başlamak lazım.Bu pack'ın ardından ardından gelen patchlerle oyun daha stabil hale gelirse bir şans daha verebilirim.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi
Favori Manga: Bleach,Naruto,Vagabond
Favori Anime: Bleach,Naruto,Hellsing ,Fairy Tail, Kaichou Wa Maid Sama ,Final Fantasy Series, Another

Mageler ölümsüzce farm yaptığından beri oyuna girmedim daha da girmem.Blizzarda yakışmadı o bug.
Resim
Celebhol

Neyse, o kadar para verip de tatmin olmayınca sinirlenmiştim ama Diablo 2'yi de bugün olduğu şey yapan ek paketiydi. Çıktıktan sonra bakarım geri bildirime bir süre. Eğer ilgimi çekerse bir şans verebilirim.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Bir gireyim dedim witch doctoruma girdiğim gibi set item düştü. Bu bir mesaj mıydı acaba oynamam için.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.

“Oyun” sayfasına dön