Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

League of Legends Muhabbet&Tavsiye

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Kullanıcı avatarı
Sarbas
Favori Anime: bilmem

Worlds 2017 ikinci haftası bugün başladı. Maalef maçları canlı izleyemedim ama Fnatic gerçekten müthiş performans sergilemiş. İlk haftayı 0-3 kapatan takım bugün 4 maç kazanarak gruptan çıkmayı başardı. SoaZ gerçekten çok garip bir oyuncu. Kötü oynadığı zaman harbi çok kötü, iyi oynadığı zaman ise resmen en iyi top lane oyuncusu gibi oynuyor. Rekkles için çok sevindim. Eleman yıllar boyunca avrupanın en overrated oyuncusu olarak gösteriliyordu ama bu sene takımı tek başına taşıyan oyuncu resmen.

Immortals ilk defa 3 amerikan takımının gruptan çıkma ihtimalini bozdu. 4 maç oynadılar ve bir tanesini kazansalar gruptan çıkacaklardı ancak olmadı. Çaylak oyuncular için dünya kupası stresi çok fazla olur lafını takımın çaylağı Cody Sun bir kez daha kanıtladı. Gerçekten çok kötü bir performans sergiledi. Flame hariç diğer tüm herkes kötüydü Immortals'da.

GIGABYTE Marines, Vietnamlı takım gerçekten lol arenasına çok güzel bir heyecan kattılar. Şampiyon seçimleri ve stratejileri gerçekten çok agresif ve etkili. Maçlarını izlemek gerçekten çok keyifli. Levi adının hakkını gerçekten iyi veriyor.

Kore şampiyonu Longzhu Gaming beklenildiği gibi maç vermeden grubu birinci bitirdiler. Yalnız GIGABYTE Marines maçında baya zorlandılar. PraY ve GorillA şuan dünyanın en iyi alt koridoru. Khan ise resmen takımın Rukawası. Süper çaylak ileride kesinlikle dünyanın en iyi üst koridor oyuncusu olacak. Keşke Smeb şu turnuvaya katılaydı, Smeb vs Khan dünya şampiyonasında göreydik.

Yarın Fenerbahçe'nin de yer aldığı C grubunun maçları var. Ev sahibi Uzi ortalığın anasını ağlatacak. GO RNG.
Resim
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

@Sarbas

Fnatic muthis performans sergilemedi. Immortal ve gam kötü oynadı. Abartmayalım. Pray ve gorilla nında en iyi alt koridor olduğuna katılmıyorum. Khan ile Cuzz çok iyiler harbiden.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Bi sevdiğim takım vardı şu oyunda, o da Gambit Benq yeni adıyla Gambit Gaming dii.

Genja senin ben amk! Takımın dağılmasına sebep oldun ya... Taa ne zamanlar ne sövüyordum sana.
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Bugün ki maçlarda GAM a çok üzüldüm.Turnuva tahmin oyununda ikinciliği onlara vermiştim ama o son maçta bir türlü maçı kapatamadılar.Yazık oldu.Turnuvanın izlemesi en güzel oyununu oynadılar.Adamlarda büyük takım küçük takım ayrımı yok.Her maçta rakip kim olursa olsun kendi oyunlarını oynuyorlar ve başarılı oynuyorlar.Hele ki o longzu maçı neydi öyle.Her babayiğidin harcı değil longzu yu o hallere düşürmek.Ben Fnatic in hak ettiğini düşünmüyorum.Onun haricinde en büyük sürpriz bence EDG oldu.Çin şampiyonunun turnuvaya 0-3 başlaması nedir.Kaderi en belirsiz grup ise Tsm in grubu.Orada herkes herkese atlayabilir şuan.Misfits grubu çok karıştırdı.Fenerbahçe ye gelecek olursak zaten o grupta galibiyet almasını bekleyen aveldir.Sadece iyi oyun beklenebilir.İlk iki maçta cidden çok kötüydüler resmen yok oldular ama Samsung maçı muazzamdı.
Üç sezondur dünya şampiyonalarını hiç kaçırmadan izlerim.Daha konuşmak için erken ama SKT worldsü normal sezonu oynadığının bir hatta birkaç tık üstünde oynadığını kendi gözlerimle gördüm.Sanırım son yılların en çekişmeli worldsü bu olacak.
Resim

“Oyun” sayfasına dön