Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

League of Legends Muhabbet&Tavsiye

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Celebhol
Favori Anime: -

Bu oyunu oynayanların muhabbet edebileceği ve herhangi bir konuyla ilgili sorularını sorabilecekleri kısımdır.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Hayırlı, uğurlu olsun. :D
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Beyler/bayanlar, Jinx veyahut Yasuo? Hangisini alayım? Çok kararsız kaldım.

Jinx
► Spoiler Göster
Yasuo
► Spoiler Göster
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Uchiha-Madara
Favori Manga: One Piece, Naruto, Bleach, Gintama, Toriko, Vagabond, Shamo, FMA, Death Note,
Slam Dunk, Veritas, Gamaran, Beelzebub, Fairy Tail, Gintama
Favori Anime: One Piece, Death Note, Naruto Shippuden, Bleach, Afro Samurai, Basilisk, SWA, Fairy Tail, FMA, Dragon Ball, Shingeki No Kyojin
İletişim:

Yaso: masterın pro işi, 2.master yi vakası olarak dile getirilir kendisi. Kasarsa ne ala, kasamazsa bir cacık olmaz. Jinx, Caitlyn, Varus gibi mesafesi yüksek champların counterı tavsiye ederim.
"Işığın olduğu her yerde gölgeler de vardır."
► Spoiler Göster
[/align]
Resim
Tector
Favori Anime: --

Oynayış tarzınla alakalı bir durum , ama yasuo için bolca antreman yapman lazım ki oynaması zor.
Bence al Jinx'i kafa rahat relax.

Pantheon op , gerisi top.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Solo Top için; Renekton
Solo Mid için; Zed
Jungle için; Shyvana
Support için; Leona
Adc için; Lucian

Öneriyorum... Yeni metada bunlar popi.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Orochi_Baba
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death note , naruto

Yeni sezonda dereceli maclar ne zaman sıfırlanıyo arkadaslar bilgisi olan var mi ?
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Shyvana: kasarsa ölmüyor, Jax bile Warwick bile ölüyor ama bu bana mısın demiyor. yakında nerf yiyeceği belli olan bir karakter, karşı takımdaysanız kasmadan oyunu almanız lazım.

Blitz: Favori karakterim arkadaki adc çok killinizi çalar, ama çek zıplat alan koyma rakiplerin çoğunun işini bitirir. Öncelikle eski paradan başlayıp uluların tılsımına giderken savaş çizmesini almanız lazım yoksa kaçamazsınız..

Yasuo: Adc öldürücü de, ilk levellerde çok zayıf midde oynanabilen bir karakter , ancak minyon alamazsınız gelişemezsiniz gelişemezseniz de yazık olur..
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Dr.M yazdı:Shyvana: kasarsa ölmüyor, Jax bile Warwick bile ölüyor ama bu bana mısın demiyor. yakında nerf yiyeceği belli olan bir karakter, karşı takımdaysanız kasmadan oyunu almanız lazım.

Hacı ben MUNDO'dan başka ölmeyen hero bilmiyorum :)
Kullanıcı avatarı
ULgen
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece, Darken Than Black, Bakuman, İchiban Ushiro no Daimaou, Hagure Yuusha no Estetica

Şampiyon alıcaksanız öncelikle oynayış tarzınıza uygun olanları alın.

Mesela ormancıysanız ahri veya jinx almanız çok alakasız olur öncelikle ormanda oynanan şampiyonları alın.

Bİrde şu şampiyon çok sağlam alırsan yenilmezsin felan gibi bir olay yok şampiyonlar birbiriyle dengelidir. Örnek verirsek zed orta koridorda çok sağlamdır fakat kayle alırsanız karşısına çok rahatlıkla zedi ezebilirsiniz.

Tavsiye edebileceğim şampiyonlar ise.

Orta koridor: Daha çok yetenek gücü ağırlıklı şampiyonlar oynanır genelde menzilli olur bu şampiyonlar tabi istisnalarda vardır. Zed, kha zix, fizz, akali, diana, chogath gibi şimdilik aklımda bunlar var.

Üst Koridor: Genelde tank şampiyonlar hakimdir. Renekton, Nasus, Vlad ( favorim ), shyvana, mundo. Bunda da tank olmayıp da üst koridor da oynanabilen birçok şampiyon var. Thresh ( ben oynarım benden başka alanı görmedim dereceli oyunda seçerseniz bol küfür yersiniz. ) Kennen, Lee sin, Jayce, Master Yi, Jax, Kha Zix

Ormancı: Burda önemli olan alacağınız şampiyonda Susturma, korkutma, Kışkırtma, Sersemletme gibi özelliklerin olması birde mesafeyi hızlı kapatabiliyorsa ne ala.

Tavsiye Şampiyonlar: Mundo, lee sin, vi, Jarvan IV, Noc, Fiddlestick, Leona, Shyvana genelde bunlar oynanıyor

Saldırı gücü Taşıyıcısı: Menzilli ve saldırı gücü ağırlıklı şampiyonlar oynanır tabi bunun yanında kaçış mekanizması olursa tadından yenmez. Mesela Ezreal deki E skili gibi

Tavsiye Şampiyonlar: Draven, Caitlyn, Vayne, Jinx, Lucian, Corki, Ezreal, Varus, Ashe ( Mahmut'un favori şampiyonu ) şimdilik aklıma gelenler bunlar. Pek beceremem sgt oynamayı ama threshle oynayıp penta atmışlığım vardır.

Destek Şampiyonlar: Sgt'ye destek olurlar. Mİnyon kesmezler, skor almazlar bunlar için önemli olan asist alabilmektir. Olayı ise ormancıyla aynı gibidir. Herhangi bir kitle kontrol etkisi varsa oynanır.

Tavsiye Şampiyonlar: Thresh, Nami, Leona, Sona, Annie, Lulu, Janna ( aszr çok iyi oynar ) fiddlestick.

Nerde nasıl oynanır ?

Orta Koridor: Genellikle oyun minyon kesme üzerine olur. Arada aşağı koridora baskın yapmak gerekir ben bunun için mobil şampiyonları tercih ederim. Kassadin, Ahri, Diana, Akali, Zed, Kha Zix

Üst koridor: Sadece farm yapıp oyunu izlersiniz kimse sizi rahatsız etmez. Genelde 15 20 dk farm yaparsınız sonra tflere katılırsınız. Tabi fazla abartmamak lazım yoksa takımınızın 5 v 4 yaptığı takım savaşlarından dolayı oyunu kaybedebiliyorsunuz.

Ormancı: 2 tür ormancı var. Biri sadece ormandaki yaratıkları keser. Diğeride sadece baskın yapıp kasmayı veya koridorda ki oyuncuları öne geçirmeye uğraşır. Bu sizin tercihinize kalmış ama ilk dediğimi yaparsanız çok küfür yersiniz malum çoluk çocukla oynuyoruz.

Saldırı gücü taşıyıcısı: Tek amaçları minyon kesmektir. Bunda önemli olan ise Takım savaşlarında iyi yer tutabilmek oda zor bir olay olduğu için ben sgt oynayamıyorum

Destek: Takım savaşlarından önce haritayı totemlemek ve takım savaşlarında Sgt oynayan kişiyi korumaktır görevleri.
► Spoiler Göster

“Oyun” sayfasına dön