Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Arena karakter yardımları...

Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

Arkadaşlar 26 lvl jounininm ve jounin altı 2 görev bitiremedim [ ki onlarda bitti biticek...] karakterlerin çoğu açık yani... eğer yardım isteyen olursa buradan seve seve yardım edebilirim :) [ayrıca jutsular 1az değiştirildi ve yeni karakterler geldiği halde saçmalama durumum olmaz alışkınım :D]
Resim
CptFlack
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Bana yardım edersen sevinirim.Şimdi ben academy student rütbesindeyim.Karakter açılmıyor ve hesap sıfırlayan adamlardan dolayı kasılmıyor.Ne yapmam lazım?
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

CptFlack yazdı:Bana yardım edersen sevinirim.Şimdi ben academy student rütbesindeyim.Karakter açılmıyor ve hesap sıfırlayan adamlardan dolayı kasılmıyor.Ne yapmam lazım?
Mecbur elinde olan adamlar ile güzel bir takım kurup ilerlemen gerek. Ladderda olay bu. Gennin seviyesini aştığın zaman çar sıfırlayan adamların sayısı bil hayli azalacak. Gennin seviyesine gelip yapabileceğin tüm görevleri önce quick game'de yap, sonra ladder oynayıp level atla. ;)

“Naruto Arena” sayfasına dön