Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Ps3 Naruto Ultimate Ninja Storm Oyunu

Kullanıcı avatarı
AntiSasuke

Çok güzel bir oyun tavsiye ederim internetten aldım.Birde bir arkadaş eski forumda bana söylemişti yeni oyunun ne zaman çıkacağını not etmeyi unutmuşum.Bir daha söyleyebilirmi? :whistle:
Resim
Yondaime FC
Shagrath

Söyleyen arkadaş bendim.2010 yılı içerisinde çıkacak kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı.
Kullanıcı avatarı
AntiSasuke

Oyunun ismi ne olcaktı?
Resim
Yondaime FC
Shagrath

Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 2
osmancan71
Favori Manga: dasd
Favori Anime: asdas

arkadaşlar ben bi ara çok güzel bi ninja oyunu oynamıştım silahlar felan vardı kılıçlarda vardı adamlar karikatür gibi küçük top şeklindeidiler elips şeklinde sedece 2 gözleri vardı bombalar felan vardı oyunda bazı bölümlerinde yanardağ patlıyodu herkez ölüyodu
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

osmancan71 yazdı:arkadaşlar ben bi ara çok güzel bi ninja oyunu oynamıştım silahlar felan vardı kılıçlarda vardı adamlar karikatür gibi küçük top şeklindeidiler elips şeklinde sedece 2 gözleri vardı bombalar felan vardı oyunda bazı bölümlerinde yanardağ patlıyodu herkez ölüyodu
Aramıza hoşgeldin.

“Naruto Arena” sayfasına dön