Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

naruto-arena

Kullanıcı avatarı
webcok
Favori Manga: the breaker,veritas,one piece, naruto, beelzebub, d-gray man,bleach,Katekyo Hitman Reborn!, Gantz
Favori Anime: One piece ,Hellsing, Sword art online,Code Geass rebellion of lelouch, Steins;Gate,Full Metal Alchemist,Berserk,Tengen Toppa Guren Langan, Katekyo Hitman Reborn

Bir tarayıcı tabanlı Naruto oyunudur.Oyunun bana göre en büyük özelliği tamamen bedava ve sürekli güncel olmasıdır.Oyundaki mantık oyunun verdiği görevleri yaparak yeni karakterleri açarak en güçlü olmak. Oyun tamamen ingilizce fakat anlamak kolay. İlk başlarda biraz sıkıcı gelebilir ama zamanla insana zevkli gelmeye başlıyor. Oyunda fazla Türk göremediğim için böyle bir konu açma gereği gördüm.oyuna http://www.naruto-arena.com adresinden ulaşabilirsiniz. Umarım forum kurallarına uygun olmuştur.
ZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZ
Kullanıcı avatarı
Dayrnt

İyi oyun iyi, şahsen bende oynuyorum da biraz zavallıyım daha :lol:
Resim
Shinra Tensei
Kullanıcı avatarı
JackP0t

Benim üyeliği "Jounin" yapacak yiğitler aranıyor... Jounin olmaya birkaç level kala reset attım üyeliğime sinirden. Keşke atmasaydım diyorum şimdi.

Üyeliğimde Jounin lere kadar olan levellerde çoğu karekter açık. Yardım ederseniz sevinirim..
Resim
syhlmsz

JackP0t yazdı:Benim üyeliği "Jounin" yapacak yiğitler aranıyor... Jounin olmaya birkaç level kala reset attım üyeliğime sinirden. Keşke atmasaydım diyorum şimdi.

Üyeliğimde Jounin lere kadar olan levellerde çoğu karekter açık. Yardım ederseniz sevinirim..
gaara ino lee takımını seviyordum poker oynamak gibi oluyordu karakterleri değiştirip içine ettiler.

gaara reh tenten(s) diye bir takım vardı bir arkadaşın 11 in a row yapmıştı onuda mahvettiler.

kabuto tsunade kakaşi öneriyorum. görevlerini yaparak ilerlemeni öneririm. sonra aradağın adamları bulamassın.
Kullanıcı avatarı
JackP0t

Tsunade olsa :S
Resim
syhlmsz

JackP0t yazdı:Tsunade olsa :S
toplu vuran basit takımlara bak
temari zaku kankuro
stun da olabilir
shikimaru tenten tayuya gibi bunlar seni bir yere getirir.
Celebhol
Favori Anime: -

Ben Genç Kakashi Tenten Neji kullanıyom ama neji yerine Haku daha etkili oluyo gerçi ben gereken çakra türleri bi türlü gelmediği için hakuyu kullanmıyom
Kullanıcı avatarı
alibora

gaara - genc kakashi - shiki yaptm ii olrmu szce ?
Kullanıcı avatarı
Kızıl Baron
Favori Manga: Naruto,,The Breaker Nw,Veritas,Liar Game,Tower of God
Favori Anime: Gangsta,Beelzebub,Gintama,Bleach,One Piece,Tokyo Ghoul

Nası oynanıyor bu yardım edebilecek olan varmı.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Kızıl Baron
Favori Manga: Naruto,,The Breaker Nw,Veritas,Liar Game,Tower of God
Favori Anime: Gangsta,Beelzebub,Gintama,Bleach,One Piece,Tokyo Ghoul

Ben yeni karakterleri nası açabilirim yardımcı olabilecek varmı.
Resim
► Spoiler Göster

“Naruto Arena” sayfasına dön