Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Ultimate Naruto - Web Browser Game

Kullanıcı avatarı
BijuuKurama
Favori Anime: Naruto

Merhaba arkadaşlar, yakın zaman da yeni bir oyun keşfettim.Gerçi uzun zaman önce var olan bir oyun sanırım :D Neyse konuyu fazla uzatmayacağım.

Oyunumuz Naruto'nun Manga hikasiyle paralel gidiyor fakat ana karakterlerden farklı karakterlerle oyuna başlıyorsunuz.Ayrıca hiçbir şekilde hiçbir şey indirmiyorsunuz.

Oyunun oynanış tarzına gelicek olursak oyun klasik oyunların aksine biraz Facebook oyunları gibi olmuş.Bu özelliği ile bence şahene bir şey yapmışlar.

Diğer MMORPG oyunlarında olan her özellik burada da mevcut.Ayrıca bir Guild sistemi de var.Eğer buradan oyuncu çıkarsa MangaTurk adına bir Guild kurabiliriz.

Level atlamak günlük görevlerle , ana görevler ve yan görevlerle geliştirilmiş.Biraz zaman harcayan bir oyun olduğunu kabul ediyorum.

Oyundan bir kaç kare vermek gerekirse:
Resim
Resim
ResimResim
Resim

Ayrıca yeni bir server açılmış.Ben orada başladım.Server adı:129 Daphane. Eğer gelicek arkadaşlarımız varsa bana PM ile ulaşabilirler.

Not:Açtığım konu umarım reklama girmemiştir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan
Favori Manga: Naruto, Bleach
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Bleach, One Piece, D. Gray Man, Death Note,F ull Metal Alchemist, Full Metal Alchemist Brotherhood, Darker than Black, Ghost in the Shell

O oyun çok güzel ben oynuyorum :D Hangi serverdesin belki buluşuruz ben 38 lvyim adım Duo.
Resim ''Gerçek bir shinobi görünenin arkasında gerçeği görebilendir '' Hatake Kakashi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
BijuuKurama

Server adı:129 Daphane.Dediğim gibi eğer oyuncu çıkartabilirsek bir Klan sistemi kurabiliriz :)
Adım:Sharp Buchi
Resim
Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Bleach, One Piece, D. Gray Man, Death Note,F ull Metal Alchemist, Full Metal Alchemist Brotherhood, Darker than Black, Ghost in the Shell

BijuuKurama yazdı:Server adı:129 Daphane.Dediğim gibi eğer oyuncu çıkartabilirsek bir Klan sistemi kurabiliriz :)
Adım:Sharp Buchi
S129da hesabım yok s33 ve s133ta var orda hesap kurayım buluşuruz dur ismimi buraya editlerim.

Edit : İsmim TRNaruto. 18 Lv oluyum konuşuruz. Bu arada Naruto Saga oynuyonmu kardeş ? Yine games.la'nın kurduğu bir oyun.

20 30 dkya olurum herhalde 18 level.
Resim ''Gerçek bir shinobi görünenin arkasında gerçeği görebilendir '' Hatake Kakashi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
BijuuKurama

Naruto Saga'ya şimdi bakıyorum ama daha önce hiç oynadım.
Bu arada bu Ultimate Naruto'ya her gün Server mı ekleniyor? Ben 3 gün önce başladım o zaman benim serverım en yenisiydi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan

BijuuKurama yazdı:Naruto Saga'ya şimdi bakıyorum ama daha önce hiç oynadım.
Bu arada bu Ultimate Naruto'ya her gün Server mı ekleniyor? Ben 3 gün önce başladım o zaman benim serverım en yenisiydi.
Uzun zamandır oynamıyodum o zaman 35 server falan vardı girdim baktım 133 server olmuş bende noluo amk diom.

Edit: Kardeş mesaj yazma 15 lv olmadan konuşamam senle özelden. Naruto Saga'da s1'e gir ben ordayım. 46 lv falandım Narutom var Shikamarum var Sasukem var falan :laugh:
En son Uzumaki Clan tarafından 30 Kas 2013 18:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
BijuuKurama

Naruto Saga hoşuma gitmedi bu oyun iyidir. Sen gel Klanı kurucaz :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan

BijuuKurama yazdı:Naruto Saga hoşuma gitmedi bu oyun iyidir. Sen gel Klanı kurucaz :D
Naruto Saga'da hangi taktigi yapabilcegini seçebiliyon ama kısa sürede seçmezsen normal atak yapıyor. Çok güzel oyundur :D Neyse 15 level oliyim özelden konusuruz oyunda. Şu an 8 levelim. Sasuke'nin rüyasındayım şuan.

Edit: Neyse sonra izlerim Hellsing.

Naruto Saga videosu çektim ama çok uzun sürer youtubeye yüklenmesi 1 2 saat sürer herhalde. Şuan %10.

Burada olucak video. 1 2 saat sonra buraya bak.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan

Not: Videoda bir fail var. Şarkı çalmıyor ama ben şarkı açtım hatta yazdım mq.

La Ultimate Naruto'ya yine sw eklenmiş. Dakikada bir ekliyorlar.

Edit : %97 oldu 10 dakikaya biter bitince haber verrim. Yarın Part 2'yi çekicem. Salı günü de youtubeye koyarım.

Edit 2: %100 oldu. 1 2 dakika sonra gir buna. İyi seyirler :D

Off daha işleniyor bilgisayarı camdan aşağı atasım var.

Önemli edit : Yükleme başarılı !
► Spoiler Göster

“Naruto Arena” sayfasına dön