Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tatlı Yiyelim, Tatlı Konuşalım

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Açılın çok fena duyar kasasım geldi. Tobi obito mevzusu falan umrumda değil de koskoca milleti/medeniyeti çok dar bi pencereden değerlendirip kafaya 2 nükleer yemiş diyerek tanımlamak pek hoş olmamış. :)

Genel af hayırlı olsun. Tatlı olsa da yesek.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

nara_fkd yazdı: 12 Nis 2022 00:38 Açılın çok fena duyar kasasım geldi. Tobi obito mevzusu falan umrumda değil de koskoca milleti/medeniyeti çok dar bi pencereden değerlendirip kafaya 2 nükleer yemiş diyerek tanımlamak pek hoş olmamış. :)

Japonya hakkında epeyi bir okudum fakat bana onurları için ölürler zırıltısı çok boş geldi.
Tecavüzcü, Acımasız, Savaş düşkünü desek daha doğru olur gibi. 2. dünya savaşında çinde yaptıkları deneyler NAZİ'leri mumla aratacak cinsten örneğin.

Ha tabi medeniyet midir, medeniyettir, teknolojik gelişimi bizden 100 yıl ilerde ona sözüm yok ama ben pek japon uzakdoğu kültürünü beğenemiyorum. Hoşgeldin NARA.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Outlaw yazdı: 11 Nis 2022 19:34 Bu ay benim maaş yatmadı beyler.
Ödemeyi aynı şehirde denk gelirsek bira olarak yapacağım söz :) :whistle:
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Kirli Sakal
Coder
Coder
Favori Anime: Attack on Titan

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 13 Nis 2022 19:21Japonya hakkında epeyi bir okudum fakat bana onurları için ölürler zırıltısı çok boş geldi.
Tecavüzcü, Acımasız, Savaş düşkünü desek daha doğru olur gibi. 2. dünya savaşında çinde yaptıkları deneyler NAZİ'leri mumla aratacak cinsten örneğin.

Ha tabi medeniyet midir, medeniyettir, teknolojik gelişimi bizden 100 yıl ilerde ona sözüm yok ama ben pek japon uzakdoğu kültürünü beğenemiyorum. Hoşgeldin NARA.
O tarz videolara ben de çok denk geliyorum yav. :dry:
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 13 Nis 2022 19:21
nara_fkd yazdı: 12 Nis 2022 00:38 Açılın çok fena duyar kasasım geldi. Tobi obito mevzusu falan umrumda değil de koskoca milleti/medeniyeti çok dar bi pencereden değerlendirip kafaya 2 nükleer yemiş diyerek tanımlamak pek hoş olmamış. :)

Japonya hakkında epeyi bir okudum fakat bana onurları için ölürler zırıltısı çok boş geldi.

+ olarak pedofilinin anavatanı.
Resim
Kullanıcı avatarı
alkamEmo
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto, one piece, claymore, death note, hellsing

Gözümde canlanır koskoca bir mazi. Zamanında çok güzeldi, keşke bitmemiş olsaydı. :)
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

alkamEmo yazdı: 05 Haz 2022 21:43 Gözümde canlanır koskoca bir mazi. Zamanında çok güzeldi, keşke bitmemiş olsaydı. :)
Toplu mail atabilsem gene güzel olur belki.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 05 Haz 2022 22:40
alkamEmo yazdı: 05 Haz 2022 21:43 Gözümde canlanır koskoca bir mazi. Zamanında çok güzeldi, keşke bitmemiş olsaydı. :)
Kirli ayarladi onu deneme basarisiz mi oldu?
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 06 Haz 2022 11:07
Hosting izin vermiyor. Avrupadan da hosting alamıyorum çünkü Euro dolar uçuyor.
Sen işe girince bakacağız :)
Kullanıcı avatarı
alkamEmo
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto, one piece, claymore, death note, hellsing

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 06 Haz 2022 18:04
ugur_tatli yazdı: 06 Haz 2022 11:07
Hosting izin vermiyor. Avrupadan da hosting alamıyorum çünkü Euro dolar uçuyor.
Sen işe girince bakacağız :)
İnsanların önce siteye girmesi lazım ki tekrar aktif olabilsin. Örnek ben en 2 sene bir giriyorum :D. Yeni devam eden mangalar için tartışma alanları olsa ve insanlar fark etse çok iyi olur aslında. İngilizce okuduğum mangalarında altındaki yorum bölümlerini baştan sona okuyorum, bana burada okuduklarımı hatırlatıyor hep.

“Duyurular” sayfasına dön