Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tatlı Yiyelim, Tatlı Konuşalım

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Elimizden geldiğince yeni konuları açıyoruz aktif mangaların istediğin varsa açabiliriz sende açabilirsin.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Odasaku52
Favori Manga: Grand Blue
Favori Anime: Grand Blue, Fairy Tail

Diabolus Ipsum Amans burdan taciz ettiğim için özür dilerim. Mnaki çevirisiyle yapılmış psyren çevirisini arıyorum araştırmalarım sağlam kalan tek kaynağın sizin elinizde olduğunu söyledi lütfen Mnakinin psyren çevirisini paylaşın olumlu ya da olumsuz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Odasaku52 yazdı: 09 Tem 2022 19:15 Diabolus Ipsum Amans burdan taciz ettiğim için özür dilerim. Mnaki çevirisiyle yapılmış psyren çevirisini arıyorum araştırmalarım sağlam kalan tek kaynağın sizin elinizde olduğunu söyledi lütfen Mnakinin psyren çevirisini paylaşın olumlu ya da olumsuz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim
Eski MTR çevirilerinin hepsi yalan oldu boşuna aramayın.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Odasaku52 yazdı: 09 Tem 2022 19:15 Diabolus Ipsum Amans burdan taciz ettiğim için özür dilerim. Mnaki çevirisiyle yapılmış psyren çevirisini arıyorum araştırmalarım sağlam kalan tek kaynağın sizin elinizde olduğunu söyledi lütfen Mnakinin psyren çevirisini paylaşın olumlu ya da olumsuz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim
Tüm arşiv bende saklı. Rize'ye gelirsen flash disk getir veririm.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Odasaku52
Favori Manga: Grand Blue
Favori Anime: Grand Blue, Fairy Tail

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 15 Tem 2022 19:02
Tüm arşiv bende saklı. Rize'ye gelirsen flash disk getir veririm.
Öncelikle tekrardan selamlar ancak şimdi görebildim cevabınızı (askerdeydim), Rizeye gelmem pek olası değil ama size bir flash bellek gönderebilirim sizde adresime kargolayabilirseniz çok güzel olur, mümkünse discorddan iletişime geçmek isterim discord adresim KEL ANİKİ#1420 iyi günler dilerim

“Duyurular” sayfasına dön