Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bağış Kutusu

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Yurt dışında çok yaygın olan bağış kutusu ne yazıkki ülkemizde gelişmemiş. Yardımlaşmayı sevmeyen, tüketici bir toplum oldugumuzdan kaynaklı olsa gerek .MangaTurk okuyucuları olarak sizin birazda olsa ellerimizi taşın altına sokmamız gerektiğini düşünüyorum. Vps giderleri şahsıma ağır geliyor ve sıkılmaya başlıyorum sevgili okuyucular, tüm okuyucularımız yılda 10 lira bağış yapsa 2 yıllık vps giderimiz karşılanacak ama aylık giderimizi karşılamakta bile güçlük çekiyoruz...
Lütfen bağış yapınız.

Kimseyi foruma üye olması için zorlamıyoruz, aynı şekilde manga okuma olayınada bir zorlama ya da üyelik gerektirmiyoruz fakat maddi yönden zorlanıyoruz sitenin giderlerine katkıda bulunun lütfen ...

Gerekli bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz. Tıkla :)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Şu yukarda yazdıgım mesajdan sonra böyle bir şey geldi bize arkadaşlardan.

Susano'o yazdı: yazdı:
Bağış konusundaki yazıyı okudum da. Arkadaş: "Beyler elinizi taşın altına koyun. "Herkes" 20 TL atsa işimiz görülür." diyor.

Daha demin sitenin günlük online sayısına baktım 3000 kişiyi geçkindi. Daha önce baktığımda da 2500 küsürdü. Yani ortalama 2500 kişi bu siteye online olarak giriyor ve forumu okuyor.

Gelelim bağış konusuna: 20 TL biraz abartı olmamış mı? Evet bir kişi için büyük bir para olmayabilir ama 2500 kişi birleştiğinde bence büyük bir para oluyor. Arkadaşın dediği gibi "HERKES" 20 TL bağış atsa, 2500 kişiden 50.000 TL para yapıyor. Bunla işiniz görülür mü?

Öncelikle bilmenizi isterim ki, siteye senede bağış yapan kişi sayısı ya 5tir ya da 10 bu sayıyı hiç bir zaman geçmedi. Bu 5-10 kişide büyük bağış dediğim benim, 20tl lik miktarlar gönderdiler. Zaten yukarda yazan mesaj gibi olsa, bir sene siteyi açık tutsam, diğer sene kerhane açar beyaz kadın ticaretine başlarım.
Böyle bir şey yok, cem yılmazın skeçlerindeki gibi saçma parmak hesaplarına girmeyin.

Kimseden büyük paralar istemiyoruz, günde 2 paket sigara içen arkadaşlar vardır aramızda. Bir gün feragat edip bağış yapabilirsiniz. Bizde bu kadar uğraşıyoruz, siz de biraz elinizi taşın altına koyun diyorsak bu dur.
Siteye giren kişi sayısı 5milyon kişi olsa ne olur, senede 10 kişi bağış yaptıktan sonra?
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kilitli

“Duyurular” sayfasına dön