Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Uploader Aranıyor

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Arkadaşlar siteye uploader arıyorum, vik vuk yapmayacak günde 1-2 saat ayırabilecek adam gibi çeviri gruplarını takip edebilecek kişi ya da kişiler arıyorum.

Sınav dönemlerinde tabiki tolerans gösteriyoruz, bişi demiyoruz fakat taşşak kebabı yapmayacak adam lazım.

Yapacağı iş şu, çeviri gruplarını takip edecek, çevrilen mangaları indirip siteye yükleyecek bu kadar.

Zaten yükleme işi basit, ftp ye koyuyorsun gidiyor.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Upload hızı ne kadar olmalı?
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Hız falan önemli değil. Zaten ayarlayıp gece koyuyorsun abaha falan bitiyor en kötü ihtimalle. Günde 1-2 saat ayırsan anasını bellersin zaten.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Uploader arkadaşa destek olarak yardımda bulunabilirim 2 3 günde bir ama devamlı düşünmüyorum maksat yardım olsun
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Tşk geçecek adam değil, gerçekten ilgilenecek kişi lazım lambo.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Haftada 4-5 saatini ayıracak 1 yiğit çıkmadı ya! Vay arkadaş vay!

Nerde o ashigoro mutolar, gözünü sevdiğim.
Kullanıcı avatarı
Ashirogi Muto
Yağmur Gardiyanı
Yağmur Gardiyanı
Favori Manga: Bakuman-Veritas-The Breaker-The Breaker NW-
Onepiece-Kimi No Iru Machi - Deadman Wonderland- FMA- Sun Ken Rock- Vagabond
Favori Anime: One Piece - Death Note - Full Metal Alchemist & FMA2 - Cowboy Bebop

Kanka şuan sitenin durumu içler acısı lan benim zamanında upload ettiğim ama şuan sitede olmayan bisürü manga var amk silinip gitmişler hadi onuda geçtim şimdiki nesilde o işleri takip etçek arayıp bulup düzenleyip siteye atıcak adam zor bulursun
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Ashirogi Muto yazdı:Kanka şuan sitenin durumu içler acısı lan benim zamanında upload ettiğim ama şuan sitede olmayan bisürü manga var amk silinip gitmişler hadi onuda geçtim şimdiki nesilde o işleri takip etçek arayıp bulup düzenleyip siteye atıcak adam zor bulursun
Ne yapayım, adamlar 1 saatini ayırmaktan aciz, onun yerine oyun oynamak daha cazip geliyor. tek başıma yetişemiyorum her şeye ne yapayım.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

YGS dönemi var ama, ondan sonra ilgilenirim bir uploader kabaca anlatırsa YGS'den sonra başlarım.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Bende YGS den sonra yardım edebilirim.

“Duyurular” sayfasına dön