Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk YSK

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

gilga yazdı:Mod olmayan yaşlı üye olarak meclisi açma yetkisi istiyorum. :laugh: :laugh: . Beraberlik söz konusu ise modlar arasında oylama yapılsın. Sende at oyunu İsmail ancak değiştirme yok herkes 1 kere atsın bitsin bu iş, oylama süresi 1 gün olsun. Sanırım sizin için yeterli olur. Modlar arasında seçim mantıklı geldi.
Oylama modlar arasında olursa çıkacak sonuç belli. :ragecomic32.png:
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
galeme
Favori Anime: .

Adil bir seçim için soda ve Loki arasında modlar oylama yapsın.
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Loki ve Sodakozam ın olduğu bir oylama yapılabilir. 2 şık ile birisi önde gelir.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Bence bir yerde toplanalım. Sonra sokaktan geçen 10 yada 15 kişiye iki adaya arasında seçim yaptıralım. En çok oy alan kişi mod olsun.
Nasıl ?
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

İşe bak Quasar'a attığım oyu değiştirmekte acele davransaymışım hiç beraberlikle uğraşmayacakmışız demek :D
Ama madem beraberlik var Loki ve Sodakazam arasında bir günlük bir oylama bana mantıklı gibi geliyor. Oy değiştirme de olmadan. İyi olan kazansın :P
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Vay anasını mangatürk'e demokrasi gelmiş.Mutlak monarşiden ne zaman vazgeçtin İsmail :evil:
Ben bayağı geç kalmışım, bilmiyorum kıymet'i harbiyesi varsa oyum Loki'ye.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
galeme
Favori Anime: .

Oyumu Loki'ye değilde Sodakazam'a verseydim, sonuç çoktan belliydi. Hayat ne kadar garip :)
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Oylama bittikten sonra oy verilecekse (Ki İsmail abi verilmeyeceğini söyledi.) değiştirilen oyların geçerli olması gerekir.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Bu seçimin sonucu ne oldu acaba? :lol:

“Duyurular” sayfasına dön