Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk YSK

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Portgas D Ace yazdı:Uğurun anlamsız ısrarı? Soda ile Quasar'ın attığı o mesajları Loki su yüzüne çıkartmıyor, Uğur'un ağzından düşmüyor. Oylar değişmese Quasar bayağı bir potansiyelle oy topladı bence bekleneni arşın arşın aştı, bende Quasar'ın mod olmasını destekliyorum, bunu da çok istiyor zaten belli etmese de.
Yalan mi soyleyeyim adamlar ciddi degiliz diye yaziyorlar. :laugh:

Mangaturke ciddi bir mod gelmesi senin umrunda degil Quasar'a verdigin oya bakilirsa ama benim umrumda.

Konu: MangaTürk Chat
Quasar The Magnificent yazdı:Eminim bazılarınız inanamayacak ama, seçim olayını ben de taşşağa alıyorum.

Ayrica sali gunune Quasar'a verdigin oyunu Sadokazam'a degistirdigini simdi fark ediyorum.
Kullanıcı avatarı
unreal_tr
Coder
Coder
Favori Manga: One Piece, Sun Ken Rock, Kenichi
Favori Anime: One Piece, Full Metal Alchemist, Hellsing
İletişim:

Tatar Ramazan yazdı:BEN BU SEÇİMİ BOZARIM

Bu seçimde olan adaletsizlik yüzünden seni mahkemeye vericem ismail.
Resim
"Information is power. But like all power, There are those who want to keep it for themselves"
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Takıldık be hocam, MT'nin en neşeli adamlarından sen bile böyle yaparsan espri anlayışı bitmiş demektir sitede. Aynı şekilde, Loki olarak değiştirenlerin sayısı da az değil, bu gruba sen de dahilsin.
En son Portgas D Ace tarafından 03 Tem 2015 20:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Uğur çok abartıyorsun o yazdıkların da bir şey değiştirmeyecek.

Soda ve lokide siteye çok şey katacak kişiler. İkiside mod olamıyorsa bence tekrar edilsin seçimler. Eğer admin karar verecekse seçimlerinde bir anlamı kalmıyor. Admin zaten istese Lokiyi veya Sadoyu mod yapabilirdi.

Seçimin hakkını vermek için ikisi arasında seçim yapılması daha iyi olur daha net kurallar ile. Böylece geçersiz oy kullanımı da olmaz.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Admin bile ilk mesajda gülücük göndermiş millet ciddi ciddi yazıyor. :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Ben oyumu quasar diye değiştirsem onu mod yapar mısınız? Yaparsanız oyum ona.

Ayrıca Quasar süprizi süperdi. Ee Quasar eski hesabınla bir mesah at da görek. Efsane geri dönüyor. :lol:

Edit:Aha yeni farkettim. Oyum geçersizmiş. son gün değiştircektim ama son günü bilmiyordum. Hey admin! Oyumu değiştirip quasara atıyom bir şey değişmeyecek ama geçersiz olmasından iyidir.
En son Namarika2 tarafından 03 Tem 2015 20:40 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
galeme
Favori Anime: .

Sodakazam banlı olduğuna göre yeni modun Loki olması gerekir. Soda'yı mod yapmak hapisten çıkan adamı meclise sokmak gibi bir şey.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

O zaman Genel modlar'dan da görevinden alınması gereken kişiler var. Nasıl bir mantık bu?
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Baryshx yazdı:Sodak. ile Loki arasında İkinci tura geçilsin, diğer elenen üyelere oy verenler ile oyu geçersiz olanlarda bu turda tekrar oy versin. Meclis seçimleri gibi :ragecomic30.png:

En mantıklısı bu bence.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Yazı tura atılsın. Yazı gelirse Loki, tura gelirse Sodakazam, dik gelirse Quasar.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.

“Duyurular” sayfasına dön