Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk YSK

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Beraberlik varsa son karar senin olsun @İsmail,hem forum bu zorlu seçim sürecini sağlıklı bir şekilde atlatmış olur. :evil:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
Barbar yazdı:Benim oy niye geçersiz ? Ben gidip şuna verin buna vermeyin gibi propaganda yapmadım. Oy vermek için son tarih gibi birşey başta belirtmediğin için ben oyumu son anda kullanmaktan yana karar kılıp sen konuyu kitleyince apart topar, bende oyumu kullandım. Seçimlerde bile gidip son 5 dk kala oy kullanmış bi adamım ben.

O yüzden oyumun geçerli sayılmasını, Lokinin modluğunun ilan edilmesini talep ediyorum. Ayrıca nickim BARBAR değil, Barbar :whistle:
10 gün süresi vardı oy olayının 10 gün içinde kullanılması gerekiyordu. Ben konuyu kilitledikten sonra olan oyları saysam zaten darkwandererin de oyu var fakat o etik olmaz.

İtiraz geçersiz.

Koalisyon olmaz, tek mod lazım.

Değişen oyların bir kısmnını tarihine baktım, bir kısmı da uygun değildi zaten. Adam son gece oy değiştirmiş. Aslında değişen tüm oylarıda yok sayabilirdim.

Seçimin kazananı kaşar oldu bence hahahhaa. :laugh:
Oy verme kriterleri;
Olay basit hiçbir kısıtlama olmadan isteyen herkes aday olabilir. Mangatürkte 100mesajı olan adam oy kullanabilir. Seçimden önce üye olma şartı var. Oyları tek tek sayıcam. Oy verenleri kontrol edeceğim. Kısaca fake oy yok, bok var. Açık oylama kim kime oy veriyorsa yazsın.
Herkes 1kez 1kişiye oy ve verebilir tamamen açık oylama olacak.

10 gün gibi bir ibare göremedim.
Dark Wanderer gitmiş ebesinin nihakındaki konuya yazmış. Ben seçim konusuna yazdım. :ragecomic33.png:
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Yeni bir oylama olacak mı?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Reinalce
Favori Anime: Yok kardeşim, yok.

Kaşar mod olursa itirazım olmaz. Sonuçta adam bu kadar oy toplamış. Bence kimse de itiraz etmez. Da birde modluğun hakkını da sonuna kadar verebileceğini düşünüyorum. İşsiz adam, her konuda bilgisi var. Zaten mod olmak da bayağı istiyordu.
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Oyum lokiye. 10 gün ibaresini görmediğim için ben de acele etmedim oyumu kullanmakta.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Yeni bir oylama yapılabilir. Yine de son karar adminindir elbette.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Oylar eşit çıktıysa admin birini seçsin mod yapsın işte uzatmaya gerek yok.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Uğurun anlamsız ısrarı? Soda ile Quasar'ın attığı o mesajları Loki su yüzüne çıkartmıyor, Uğur'un ağzından düşmüyor. Oylar değişmese Quasar bayağı bir potansiyelle oy topladı bence bekleneni arşın arşın aştı, bende Quasar'ın mod olmasını destekliyorum, bunu da çok istiyor zaten belli etmese de.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

Modlar oy kullanacaksa üyelere açmaya gerek yoktu.O oylar geçersiz sayılsın.
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Sodak. ile Loki arasında İkinci tura geçilsin, diğer elenen üyelere oy verenler ile oyu geçersiz olanlarda bu turda tekrar oy versin. Meclis seçimleri gibi :ragecomic30.png:

“Duyurular” sayfasına dön