Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sitede Görmek İstediğiniz Yenilikler ve Düzeltmeler

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Arkadaşlar merhaba, bu başlık altında:

-Siteyi kullanmanızı kolaylaştıracağını düşündüğünüz

-Görsel olarak böyle olsa daha hoş olur dediğiniz

-Mevcut olarak sizi rahatsız eden sistematik bir şey var ise fikirlerinizi çekinmeden paylaşabilirsiniz.

Ben de en kısa sürede fikirlerinizi değerlendirip dönüş yapacağım yanıtsız kalmayacak mesajlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Eski tema geri getirilerek başlanabilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Eski tema'yı yerine koymak için canım kardeşim önce bu güncelleme sürümüne tüm kodlarının güncellenmesi gerekiyor. Shirohige tek tek onu yapabilir mi zamanı olur mu bilemiyorum, ya da yenisini yapmak nasıl olabilir diye.

Benim bir kaç önerim var.
Foruma minik oyunlar eklemek ve oyunların skoru birincisinin gözükmesi, eskiden takıldığım forumların birinde vardı. Oyun bölümü vardı, giriyordun site içi skor tutuyordu, şu nickli kişi 1. olmuş şu kişi 3. olmus su oyunda diye. Yeti sports mu öyle bir şeydi. Ona benzer şeyler de olabilir.

Avatarların mümkünse Sola çekilmesi, sağda çok şekilsiz şukulsuz duruyor gözüm de alışamıyor.

Siteye Mobil için birde tapatalk eklentisi kurulması mobilde takibi çok kolay oluyordu tapatalk ile.

Son konularda, son cevaplanan konulara, Yeni açılan konular, Yeni üyeler, Vs gibi şeylerin eklenmesi olabilir.

Şu anda aklıma gelen bunlar bir de captcha konusunda şu sistem varya hani bazen bi siteye giriyoruz 10 tane fotoğraf çıkıyor mesela diyor çiçek olan tüm fotoğrafları seçin, o captcha sistemine geçilmesi iyi olur. Tüm site için, fake üyelikler azalır bitebilir hatta.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Temaya alışamadım ama uzun işse böyle de kalabilir. Forum anasayfadaki kapar resmi olmalı diye düşünüyorum. Onsuz site çok eksik duruyor anime/manga açısından.
Diabolus Ipsum Amans yazdı: 15 Mar 2017 14:42
Avatarların mümkünse Sola çekilmesi, sağda çok şekilsiz şukulsuz duruyor gözüm de alışamıyor.

Son konularda, son cevaplanan konulara, Yeni açılan konular, Yeni üyeler, Vs gibi şeylerin eklenmesi olabilir.

Şu anda aklıma gelen bunlar bir de captcha konusunda şu sistem varya hani bazen bi siteye giriyoruz 10 tane fotoğraf çıkıyor mesela diyor çiçek olan tüm fotoğrafları seçin, o captcha sistemine geçilmesi iyi olur. Tüm site için, fake üyelikler azalır bitebilir hatta.
Bunlar da güzel olur.
Resim
Shirohige
King of Hell
Angel beats, Bleach,

Eski temadan kasıt şu linkteki gibi olsun istiyorsunuz sanırım doğru mu?

http://web.archive.org/web/201210180621 ... com/forum/
Resim
galeme
Favori Anime: .

Shirohige yazdı: 17 Mar 2017 07:54 Eski temadan kasıt şu linkteki gibi olsun istiyorsunuz sanırım doğru mu?

Linke tıklayınca duygulandım. :( Ben öyle olmasını isterim.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Shirohige yazdı: 17 Mar 2017 07:54 Eski temadan kasıt şu linkteki gibi olsun istiyorsunuz sanırım doğru mu?

Bundan bir sonrakini kast etmiştim ama bu da iyiymiş.
Resim
Shirohige
King of Hell
Angel beats, Bleach,

Arkadaşlar maalesef phpbb versiyonu çok eskide kalan stilleri yüklememize imkan sunmuyor. Mevcut yüklenebilecek stiller arasından adminle görüşüp benzeri bir şey bulmaya çalışacağız.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Bizim versiyona uygun temaların linkini buraya koyabiliriz, insanlarda fikir verebilir aslında. Linki akşam bulup atayım buraya.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Yazı fontu biraz küçük kalmış.

“Duyurular” sayfasına dön