Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sitede Görmek İstediğiniz Yenilikler ve Düzeltmeler

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Telefondan girip masaüstü versiyonu seçince, şekil şemal kayıyor sitenin. Herkeşte mi böyle oluyor, yoksa normal mi sizde. Sitelerde mobil versiyonlardan hiç hoşlaşmıyorum.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Shirohige yazdı: 24 Mar 2017 03:00
MRTFR yazdı: 23 Mar 2017 22:38 Mesaj aramalarında herhangi bir "mesaja geçiş yap"a tıklanılınca aynı konuda alakasız bir sayfaya yönlendiriyor.
Kontrol ettim ve senkronizasyon hatası varmış. One Piece formunda bir başlık altında deneme yaptım ve şimdi düzelmiş olması gerekiyor. Eğer sıkıntı devam ediyorsa açıp tek tek tüm alt forumlar üzerinde aynı işlemi yapacağım.
Düzelmiş. Bir sıkıntı yok şu anda.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Site sahibinin görmesi gereken HATA:
Site anahtarı için geçersiz alan
reCAPTCHA

Bunu yapalım kanka, tüm botları engelliyor süper bir şey ama yapılmıyor bu hatayı veriyor.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 24 Mar 2017 12:16 Site sahibinin görmesi gereken HATA:
Site anahtarı için geçersiz alan
reCAPTCHA

Bunu yapalım kanka, tüm botları engelliyor süper bir şey ama yapılmıyor bu hatayı veriyor.
Hallettim şimdi.
Resim
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

İmza kullanımının tadavülden kalkması
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

oZzIiI yazdı: 26 Mar 2017 07:09 İmza kullanımının tadavülden kalkması
Vay sen yaşıyon mu len? Garip bir şekilde seviyorum şu herifi, ama aynı zamanda sevmiyorum. Bilemedim. Sevindim ama görünce.

Bu arada evet, imza denilen dalga pek gerekli değil.
Resim
galeme
Favori Anime: .

Quasar yazdı: 26 Mar 2017 20:37
oZzIiI yazdı: 26 Mar 2017 07:09 İmza kullanımının tadavülden kalkması
Vay sen yaşıyon mu len? Garip bir şekilde seviyorum şu herifi, ama aynı zamanda sevmiyorum. Bilemedim. Sevindim ama görünce.

Bu arada evet, imza denilen dalga pek gerekli değil.
Ben de bir sınırlama getirilmesi kanaatindeyim. En azından sadece bir resim veya ufak bir yazı yeterli olur. Favori 10 animeden favori 10 sahne falan koyulamasın.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Yönetici panelinden imza ayarlarını değiştirmek bir iki sorun yüzünden işe yaramıyor. O yüzden el ile ftp üzerinden yapıyorum. Kafamızda ayarları tam oturtasıya dek şimdilik 300 pixel yükseklik sınırlaması getirdim. FTP üzerindeki değişikliklerin siteye yansıması biraz vakit alabilir.

Okumada güçlük çıkartan imzaların önüne bir şekilde geçeceğiz en kısa sürede.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

İmza forumun bel kemiğidir.

En azından ne bileyim, bir dışarıda, bir spoiler içinde olsun. Şuan fontlar bile çalışmıyor imza kısmında.

Bu arada osuruktan nem kaptığınız düşüncesindeyim bende. Forumda zaten bir avuç insan var, onlarda taş çatlasa bir ufak bannerlık şeyler kullanıyorlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Forum yeniden canlanacak gibi duruyor. Ve canlı olduğu dönemlerde imzaları yüzünden bir kaç kişiyi feci şekilde öldürme isteği uyanıyordu
Shirohige ellerinize sağlık kısa zamanda çözersiniz umarım.
Quasar İzmir'e gel de takılalım ;)

“Duyurular” sayfasına dön