Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kıyamet Günü

Müzik, yazı, fotoğraf, resim, sinema, televizyon, opera vb ilgilendiğiniz sanat dalları hakkında yazabileceğiniz yer.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Hikaye yeni olduğundan ana başlıkta bir şey veremeyeceğim.
Pilot (Tanıtım Bölümü)
1. Bölüm
2. Bölüm
En son Portgas D Ace tarafından 28 Ara 2014 23:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 12 kere düzenlendi.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Hikayedeki elementleri tanıtmak yerine pilot bölüm çıkarırsan insanların tepkisini daha iyi ölçebilirsin. Okuyan olmaz öbür türlü.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Yazmayı düşünüyorum, ama tepkilerden tırstım açıkçası. İlk senaryo denemem olacak bu çünkü.
Resim

Resim

Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Portgas D Ace yazdı:Yazmayı düşünüyorum, ama tepkilerden tırstım açıkçası. İlk senaryo denemem olacak bu çünkü.
Tırsarsan bir şey yapamazsın hacı.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Pilot Hikaze Kasabası
"Hey Ace" diye seslendi birisi, genç adam arkasını dönüp baktı, yaşlı bir teyze görmüştü elindeki paketleri taşımakta güçlük çektiği belliydi, Hemen atıldı genç adam, teyzenin yardım istemesine fırsat bile vermeden, ve tüm paketleri yaşlı kadının evine kadar götürdü.
"Teşekkür ederim, Sana zahmet vermek istemezdim evladım, ama çok yaşlandım o paketleri eve kadar götüremezdim" dedi kadın , hüzünlü bir şekilde.
"Ne zaman ihtiyacın olursa yardım ederim teyze, bu paketleri taşımak hiç sorun değil" diye kesin bir ses tonuyla.
Ace henüz 14 yaşındaydı, kasabasını, arkadaşlarını ve özellikle Annesiyle küçük kardeşine derinden bir sevgi duyuyordu, her gün çalışıyordu daha güçlü olmak için elinden geleni yapıyordu, güçlenip kardeşini koruması gerekiyordu, o da biliyordu ki kardeşi onu çok seviyordu ve onun gibi olmak için çabalıyordu bu yüzden de çalışıyordu Ace, kardeşini de güçlü kılmak istiyordu. Ace pek korkan birisi değildi ancak İstilacıların bir gün onun kasabasına gelip her şeyi yakıp yıkmasından ölesiye korkuyordu. Bir yandan bunu düşünüyordu, bir yandan sokakta dalgın bir şekilde yürüyordu ki.
"Hey Ace ! hadi oyuna başlıyoruz" diye seslendi çocukluk arkadaşı Roy.
Genç adam hemen dalgın modundan kurtuldu ve heyecanla arkadaşlarına katıldı. Aslında gün her zaman olduğu gibi geçiyordu, Akio oyunda yenilince gene hararetli bir tartışmaya giriyordu ve herkesle kavga ediyordu, Ace gene onu sakinleştiren oluyordu. Fakat Ace içten içe kötü şeyleri geldiğini hissediyordu ve bunu kafasından bir türlü atamıyordu.

Oyunun sonunda evin yolunu tuttu genç adam, eve girdiğinde onu kardeşi Kenjiro karşıladı.
"Hoş geldin ağabey, ne oldu bir sorun mu var" dedi kardeşi sanki anlamıştı, Ace'in düşüncelerini.
"Y- Yok bir şey iyiyim Ken, biraz açım sadece" diye geçiştirdi Ace.
Banyoya giriyorum dedi genç adam, düşüncelerinin ve onu korkutan bu hissinde su ile birlikte akıp gitmesi umuduyla.
Banyodan sonra sofraya geçti Ace, yemek için şükredip, yemeye başladı kardeşinin yaptığı hareketler ve şirinlikler biraz olsun rahatlatmıştı Ace'i ancak annesi'de ondaki tuhaflığı sezdi ve iyi olup olmadığını sordu genç adama, iyiyim şeklinde kafasını kafasını sallayıp gülümsedi Ace. Yatma vakti gelmişti her zaman yaptığı gibi, kapıyı aralık bırakıp bir kaç dakikalığına gök yüzünü seyretti ve içeri geçip odaya doğru ilerledi, Kenjiro yatağındaydı fakat uyumuyordu, gözlerini tavana dikmiş öylece bakıyordu.
"Hoy ni-saan, sende biraz tuhaf hissediyorsun değil mi ? bugün hiç rahat edemedim" dedi Kenjiro
Şaşırmıştı Ace, kardeşinin'de aynı şeyleri hissetmesi onu biraz korkutmuştu ama sonuçta çok sevdiği kardeşiydi onu rahatlatmak için, "Sana öyle gelmiş olmalı Ken, bugün güzel bir gündü" diye rahatlatmaya çalıştı kardeşini, ışığı kapatıp yatağına geçti, yorganı üstüne çekti, tek elini başının arkasına koyarak tavana bakmaya başladı, bir süre sonra dalıp gitmişti Ace.

Sabah olduğunda, Ace rahatlamış gibiydi her şeyin normal olması genç adamı rahatlatmıştı, kahvaltısını yapıp sokağa çıktı genç adam, her zamanki gibi görünüyordu her şey, en ufak değişiklik yoktu. Her şeyin normal olması Ace'i rahatlatması gerekirdi fakat o bir türlü kafasından atamıyordu bu düşünceleri. Bu sefer arkadaşlarının yanına uğramadı Ace, bütün gün antrenman yaptı sadece iki kez kardeşi Ken geldi yanına, birincisinde biraz konuşup antrenmana katıldı ve annesinin ağabeyi için yaptığı, pirinç topunu bırakıp gitti. İkincisi eve yemeğe çağırmak içindi.
"Bugün gerçekten çok çalıştın abi, normalde de çalışırdın ama bugün fazlaydı sanki"
"Güçlenmem lazım Ken, bilmiyorum ama babam gittiğinden beri böyle hissediyorum" diye karşılık verdi kardeşine
Biraz konuşup eve vardılar, yemeğe geçtiler ikisininde içini karartan, kafasını tırmalayan bu his iyice artmıştı. Birden bağırışma ve feryat sesleri yükseldi kasabada, pencere doğru geçip baktıklarında kasabanın bir bölümünün yanmaya başladığın gördüler, bir yandan insanlar koşuşturuyordu önce yangından dolayı olduğunu düşündüler fakat, kısa süre sonra insanları bir şeylerin kovaladığını fark ettiler, atlarla, kılıçlarla, insanları öldürüyorlardı, bazılarını zorla çekiştiriyorlardı. Anne durumu fark edip ışığı kapadığında her şey için geçti, bir grup adam eve yaklaştı ve bir tanesi.
"Burada ışık yandığından eminim birileri olmalı burada" diye bağırdı
Anne, Ace'e kardeşini de alıp gitmesini söyledi, Ace buna itiraz etti sen olmadan gitmem diye karşılık verdi annesine.
"Hayır oğlum, burada olduğumuzu biliyorlar artık, eğer buraya girdiklerinde kimseyi göremezlerse hemen peşimize düşerler ve üçümüzü'de öldürürler, lütfen oğlum kardeşini ve kendini kurtar" dedi anne ağlayarak.
Çaresiz gitmek zorunda kaldı Ace, kurtarması gereken bir kardeşi vardı gitmemek için itiraz eden kardeşini kucakladı ve evin arkasına gidip pencereden kaçtı. Hemen ardından içeriye adamlar girdi eve bakındılar. Bir tanesi ;
"Haklıymışsın burada bir kadın var" diye seslendi
"Hey kadın, başka kimse var mı burada" dedi tehditkar bir ses tonuyla adam
"Hayır sadece ben varım" dedi kadın
"Yalan söyleme sofrada 3 tabak var, 2 kişi daha olmalı"
Kadın hemen atıldı, çocuklarım gelecekti birlikte yiyecektik ama hala gelmediler diye kurtardı durumu. İçlerinden birisi, muhtemelen yakalanmışlardır veya öldürülmüşlerdi dedikten sonra, pis pis gülmeye başladı.
Ace ise, kardeşiyle birlikte kasabanın arka tarafında kalan bir yerden geçti ve kasabayı arkadan gölgeleyen yere çıktı, oradan her şey net olarak görünüyordu, çığlık bile duyulur olmuştu, yanarken bağıran insanlar, Annesini görmeye çalışıyordu o hengamede, ancak gördüğü sadece kan ve ateş'ti, orayı kimse göremezdi, bu yüzden bu konuda rahattı Ace, kardeşi bu manzara tanıklık etmesin diye taşların arasından süzülüp bir mağaraya girdi Ace ve orada beklemeye başladılar. Aslında bunu yaparak kardeşinin ve kendisinin hayatını kurtarmıştı, zira bir kaç dakika sonra 2 adam geldi oraya. Bir tanesi "burada birisini gördüğüme neredeyse emindim" dedi, diğeri "dikkatli olmak gerek o olaydan sonra patron işleri iyice sıkı tutmaya başladı, başımıza dert olurdu" dedi ve ikisi'de gitti.

Saatler sonra mağaradan çıkan kardeşler aşağı inip, köye indiler her yerde kan ve ceset vardı, alevler durmamıştı her şey çok tazeydi, etrafta yanan insanların et kokusu bile gitmemişti. Kardeşini yanına çekti ve gözlerini kapattı, her yeri dolaşıyordu belki hayatta kalan birilerini bulabilirdi, bir umut evine gitti ancak evini görmesiyle umutları yıkılması bir oldu, çünkü evinden geriye sadece yanmış enkaz parçaları vardı, annesi bir şekilde saklanmayı başarmış bile olsa, yanarak veya ezilerek can can verirdi. Kardeşine durumu çaktırmamaya çalıştı ancak o küçüktü, bu kadar şeyi kaldıramayıp ağlamaya başladı Ace, sesinin çıktığı kadar bağırmaya. Sesleri duyan iki kişi koşturarak yanlarına geldi iki kardeşin, her şeyin bittiğini düşündü Ace, fakat arkasını döndüğünde, Akio ve Roy'u gördü içi biraz olsun rahatlamıştı 2 kişide olsa kurtulanlar vardı. Onlarda oynadıkları saklambaç sayesinde, kurtulmuşlardı kasabayı onlarda çok iyi tanıyordu.

Koskoca Kasabadan sadece 4 kişi kurtulmuştu, hepsinin kafasında aynı şey vardı, bir gün "Akıncılara katılıp, İntikamlarını almak"

Aradan 5 yıl geçmişti.

"Lanet olsun bu çalışmalar çok zor" diye çıkıştı birisi.
"Hey kes sesini Akio, buraya katılabilmek bile başlı başına zor bir şeydi zaten sızlanmaya devam edersen atılırız aynı eğitimlerden senden 3 yaş küçük bir çocukta geçiyor biraz dayan" diye karşılık verdi Ace
Haklıydı Ace, 4 sene boyunca hayatları çok zor geçmişti, yiyecek için çaldılar, barınacak yer bulamadılar, bir şeyler çalarken yakalanıp dayak yediler ve her şeyden önemlisi durmadan çalıştırlar. Sonunda Akıncılara katıldılar 1 yıldır orada'da durmaksızın çalışıyorlardı. Ace biraz daha çalışırsa ona yetki vereceklerdi ve küçük bir grup oluşturabilecekti.

6 Ay sonra beklediği yetkiyi almıştı Ace, aslında Akıncılarda bu denli yükselen pek yoktu, O bir istisnaydı. Grubuna 3 kişiyi çoktan almıştı Ace. Kardeşi Ken ve arkadşları Akio ile Roy. Bu Grup verilen her görevi layıkıyla yerine getiriyordu kısa zamanda yükseldiler. Artık onlarında Özel kılıç kullanma vakti gelmişti. Kanlarını verip, bekledikten sonra kılıçları nihayet hazırdı ilk eline alan Ace oldu. Kılıç parıldamaya başladı ve bir süre sonra kılıçta yatay 2 çizgi belirdi.
"Hangi türü kullanacağımı nereden bile bilirim" diye sordu Ace
"Aslında, kullanılmaları zordur ancak siz yeteneklisiniz ve gerçekten çok çalıştınız. Elementin ortaya çıkması kolay değildir, ama bunu ben hallederim kılıçlarınızı bana vermeniz yeterli" dedi kılıçları getiren adam
Bir süre sonra tüm kılıçları alıp gitti adam.

Geldiğinde elinde 4 Kılıç vardı. İlk Önce kırmızı saplı olanı uzattı ve Akio'ya seslendi, sen ateş türüsün genç adam dedi ve Mavi olanı olanı Roy'a uzattı ve Roy'un kılıcınıda verdi. Ardından Gri olanı alıp, al bakalım çocuk Rüzgar türüsün ve sanırım potansiyelin yüksek, dedi adam ancak anlamlandıramadılar. İçlerinden en değişik olanıysa Ace'e uzattı çünkü bu kılıcın sapı Kırmızı-Gri'di adam, bu çok çok nadir bir durum genç adam epey umut var sende 2 Tür kullanıcısı olacaksın Rüzgar ve Ateş dedi ve devam etti.
"Rüzgar ve Ateş birbirini destekler kılıçta ustalaşırsan eğer, mükemmel bir kombinasyon olabilir. Bundan başka, Türleri biliyor olmalısınız o yüzden son bir şey daha söyleyip gidiyorum" dedi ve ekledi "Kardeşinde senin gibi fakat onun için sanırım biraz erken, sapının başladığı kısımda'ki sarı çizgiyi fark etmişsinizdir, O kardeşinin'de 2 türe yatkın olduğunu gösteriyor ikinci türü yıldırım olacak. Epey potansiyel sahibi bir grupsunuz, Ordumuzda bile sayısı az olan çift tür kullanıcılarından bu küçük grup'ta iki tane var" dedi ve gitti adam.

Şaşırmıştı gruptakiler, iki tür kullanıcılarının nadir olduğunu onlarda biliyordu, kardeşinin'de aynı potansiyele sahip olması çok mutlu etmişti Ace'i.
"Kılıçlarımızı sonunda aldık, artık daha çok çalışmalıyız" diye seslendi arkadaşlarına Ace.
"Daha çok mu ? Niye ki kılıçlarımızı aldık işte bence bundan sonra çalışmamıza bile gerek olmayacak" diye atıldı Akio,
"Biraz ismine yakışır davran Akio(Akio Japonca'da Akıllı Çocuk Anlamına gelir), Kaptan haklı daha çok çalışmalıyız artık, Elit takımlardayız ve geliştirmemiz gereken elementlerimiz var" diye sakince konuştu Roy
"Evet aynen öyle artık, hem elementlerimizi geliştireceğiz, hem kılıç ustalığımızı hemde dövüş yeteneklerimizi, sadece kılıca bağlı kalmamalıyız" diye kesin ve güvenilir bir tonla seslendi arkadaşlarına.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Öncelikle tanıtımı hiç okumadım, zira benim için hevesi baltalayan en büyük hatalardan biridir böyle bir şeyi okurla paylaşmak. Okur hikayenin temel yapısını kavrayabilir ki bu tüm gizemi mahveder, ayrıca kendi kafasında eldeki verilerle bir taslak oluşturabilir ki bu da insanda hayal kırıklığına falan yol açabiliyor.

Kurgu alışılageldik bir hikaye üzerine kurulu. Şans eseri kurtulan bir kaç kişinin ailesi katledilir ve intikam yemini edilir, çok defa işlenmiş bir şey bu. Öncelikle bir klişe olmaktan sıyrılması için hikayenin; çok farklı, yaratıcı fikirlerle devam etmelisin. Bir de benim en çok önem verdiğim husus imladır. Okurken beni rahatsız eden şeyler noktalama hataların oldu. Kesme işareti eksikliği, virgülden sonra cümleye büyük harfle başlamalar, tırnak kapamadan evvel nokta kullanmaman ve en önemlisi eksik ve yanlış kullanılan virgüller. Cümlelerin duraklamalarını, vurgularını yapan şeyler virgüllerdir ki bunlar doğru şekilde kullanılmadığında benim bütün okuma hevesimi baltalamakta. Uzun cümle kurmak istiyorsan virgüllere dikkat etmelisin. Başarılar.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

muaet yazdı:Öncelikle tanıtımı hiç okumadım, zira benim için hevesi baltalayan en büyük hatalardan biridir böyle bir şeyi okurla paylaşmak. Okur hikayenin temel yapısını kavrayabilir ki bu tüm gizemi mahveder, ayrıca kendi kafasında eldeki verilerle bir taslak oluşturabilir ki bu da insanda hayal kırıklığına falan yol açabiliyor.

Kurgu alışılageldik bir hikaye üzerine kurulu. Şans eseri kurtulan bir kaç kişinin ailesi katledilir ve intikam yemini edilir, çok defa işlenmiş bir şey bu. Öncelikle bir klişe olmaktan sıyrılması için hikayenin; çok farklı, yaratıcı fikirlerle devam etmelisin. Bir de benim en çok önem verdiğim husus imladır. Okurken beni rahatsız eden şeyler noktalama hataların oldu. Kesme işareti eksikliği, virgülden sonra cümleye büyük harfle başlamalar, tırnak kapamadan evvel nokta kullanmaman ve en önemlisi eksik ve yanlış kullanılan virgüller. Cümlelerin duraklamalarını, vurgularını yapan şeyler virgüllerdir ki bunlar doğru şekilde kullanılmadığında benim bütün okuma hevesimi baltalamakta. Uzun cümle kurmak istiyorsan virgüllere dikkat etmelisin. Başarılar.
Bu uyarı beni kendime getirdi diyebilirim, eksiklerimi görmemi sağladığın için teşekkür ederim. Farkındayım noktalama işaretlerini henüz tam kullanamıyorum. Kesme işaretini kullanmama sebebim ise fazla kullandığımı düşünmem oldu. Edebiyat dersi görmediğimden bir süredir noktalamaları unutmuşum vurgu yoksa virgülde yok :D. İlk bölümü daha dikkatli yazacağım, yahut yeni bir senaryo'ya geçeceğim.

Belki konunun kurgusunu değiştiririm.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Konuyu daha orjinal hale getirmek için. Pilot 2 Ace etrafta sevilen bir çocuktu, omzuna kadar gelen saçları, sıcak samimi gülümsemesi, tavırları onu kızlar arasında'da popüler yapıyordu, fakat Ace kızlara kafa yoramazdı, bir amacı vardı, 1 numaralı kanunsuz olmak. Çünkü sadece kanunsuzlar baş kaldırmıştı halkı koruduğunu iddia edip kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden Kanun Koruyucularına. Ama bu kolay olmazdı çünkü Kanun koruyucular çok güçlüydü, 7 Ülke bu örgüte bağlıydı ve Askeri anlamda güçleri hayli fazlaydı, Ace ise her gün çalışıyordu bir gün kasabasını terk edip yola koyulacaktı, kasabasına geri döndüğündeyse buradaki maskelenmiş Kanunsuzluğa bir son verecekti. Elinde kılıç veya herhangi bir silahı yoktu Ace'in ama yumruklarını, tekmelerini durmaksızın çalıştırıyordu, eline aldığı sopaları kılıç gibi mızrak gibi kullanıp silah yeteneğini'de geliştiriyordu. Herkes ona bu yoldan vazgeçmesini söylüyordu, ancak Ace kararını çoktan vermişti, o kadar çok çalışmıştı ki eğer vazgeçerse kendisine ihanet etmiş olurdu, ayrıca sözünden dönmeyi seven birisi değildi.

18 yaşına geldiğinde Gitme vakti gelmişti Ace için. Artık yola çıkıp maceralara atılacaktı, artık daha fazla güçlene bilecekti, hayallerine giden yoldaki ilk adımını atacaktı. Ace çok heyecanlıydı, kasabasından kalkan trene binerken onu Annesi, kardeşi, arkadaşları ve onu seven bir kaç kişi daha oradaydı, ancak ona hayranlık duyan tek bir kız bile gelmemişti, sadece bir kaç kez gördüğü bir kız vardı ismini bile zor hatırlayabildi Sora'ydı o kız. Herkesle vedalaştıktan sonra onu hayaline giden yolda ilk adımı atacağı trene bindi, kardeşini ve annesini geride bırakmıştı artık. Ne yapacağını tam olarak bilmiyordu fakat para kazanması gerekiyordu, başına ödül koyulan bazı insanları kasabadan ayrılmadan önce aldığı listeden inceliyordu gözüne kestirdiği bir tanesini yenip başındaki ödülü alacaktı, şimdilik düşüklerden başlamak zorundaydı, büyük hedef seçerse saçma bir hata ile macerası kısa yoldan son bulurdu, şimdilik rahat olacaktı çünkü henüz ödülü yoktu. Aslında bir bakıma ödül avcısı olarak başlayacaktı macerasına, paraya ihtiyacı vardı çünkü annesinin verdiği 30 Lira vardı birazını yiyeceklere birazını'da bilete vermişti 20 lira'yı daha trende harcayıp 30 Lira ile hem karnını doyurması hem yatacak yer bulması gerekecekti.

Trenden indi ve bir süre yürüdükten sonra kanun tanımayan bölgeye geldi, bu bölgede dolaşan hissi hiç sevmemişti Ace, ama sonuçta kanunsuz bir bölgeydi burası normaldi bu. Biraz yürüdükten sonra bir bara girdi, bir sake birazda tavuk kanadı söylemişti parası ancak bunu karşılardı, sakesini yudumlarken barmen ile sohbet etmeye başladı.
"Kanunsuz bir bölgede barmenlik yapmak zor olmuyor mu, sonuçta buraya kötü insanlarda geliyor sorun çıkartan, parasını ödemeyen insanların olduğunu düşünüyorum."
"Aslında dediğinde biraz haklısın genç adam ama burada sorun çıkmasına izin vermem, aç bir insan gelirse karnını doyurmasına elbette izin veririm, ama bu barda sorun çıkartan insanlara muamma göstermem." kendine güveni olduğu açıktı bu adamın.
"Yaşlı birisi için fazla iddialıydı bu sözler, bir kanunsuz olarak iyi biri gibisin."
"Buraya geldiğine göre ya ödül avcısı'sın yada sende kanunsuz'sun, sende kötü biri değilsin evlat bunu gözlerine bakarak bile anlayabiliyorum."
Konuşmaları içeriye giren birisi tarafından bölünmüştü, 3 kişilik bir grup içeriye girip bara doğru ilerlediler ve içlerinden birisi masaya iki elini sert biçimde koydu. Ace'e dönüp, yakasına yapıştı.
"Ben içeri girdiğimde ayağa kalk pislik, saygılı olmayı öğren." dedikten sonra Sake'yi alıp kafasına dikti.
Sesini çıkarmadı genç adam 3 kişi başa çıkabileceğinden fazlaydı çünkü, tam o sırada barın sahibi girdi söze.
"Benim müşterimi rahatsız etme seni pislik." diyip elini hızlı bir şekilde barın altına attı ve çıkarttığı sopa ile adamın elindeki sake şişesini kırdı ve adamın tam kafasının üstüne sopa ile sağlam bir şekilde vurdu.
İçlerinden bir adam saldıracak gibi olduğunda, barın yan tarafında duran bir köpek sağ ön ayağı ile adamın suratına derin bir çizik attı. Diğer adamın saldırmasına bile izin vermeden, tek elini barın üstüne koyup suratına sert bir tekme attı. Sopasını 3 kere çevirdikten sonra, diğer ucundan tutup çekti, bir kılıçtı bu, liderleri olacak adamın boynuna doğrulttu kılıcını ve kılıcını dik tutup boğazına sapladı. Diğer iki adamında kaçmasına izin vermedi, birini köpeği çoktan alaşağı etmişti kafasını kemiriyordu, diğer adam saldıracak gibi oldu, barmen geriye doğru ani bir hareket yapıp etrafında tam tür dönerek kılıcını savurdu, adamı resmen ortadan ikiye ayırdı, ancak kılıç adama değmemişti bile.

Gördükleri karşısında çok şaşırmıştı Ace, bu kadar usta bir kılıç ustası olduğunu tahmin bile edemezdi. Tereddütlü bir şekilde barmene.
"Nasıl olur, kılıcın ona değmedi bile" dedi
"Anlaşılan kılıç tekniklerinden ve türlerinden habersizsin genç adam. Kılıçları, Yaratıkları, Jaguar'ı hepsini anlatacağım"
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Yanlışlıkla oyumu 2. ye verdim. Kardeş klişeden korkma bence, klişe doğru kullanıldığında oldukça güzel olur.
Çok fazla ace demişsin ace şöyle yaptı böyle birisiydi ace diye yazma, aceden bahsettiğin yerleri 3. tekil şahıs olarak yaz. Böyle biriydi ace yerine böyle biriydi yaz.
Bir de bu plot olayında insanların ne beğendiği değil senin içinden ne geldiği önemli olduğu için oylamayı falan baz alma düzgün bir anlatım ve yazmak istediğin konu ile mutlaka iyi bir şey çıkarırsın.
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Anasını satayım uğraştım didindim 2 saat harcadım bölümü yazdım olana bak, Konunun adı buradan da değişir diye isim değiştirip yazdım, göndere bastım gitmedi yenile yaptım sayfa boş geri döndüm gene boş. Bu travmadan sonra bıraktım, zaten okuyan da yoktu.
Resim

Resim

Resim

“Sanat Köşesi” sayfasına dön