Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kurdun Savaşı- Tanıtım, Yorumlar

Müzik, yazı, fotoğraf, resim, sinema, televizyon, opera vb ilgilendiğiniz sanat dalları hakkında yazabileceğiniz yer.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Yorumun için teşekkür ederim, sorularını cevaplamaya çalışacağım,

1- Neden? Bir öykü durağan olabilir mi? Eksik olduğun yönün kadınlar ve kadın karakterler olduğunu ve bu durumu kırmaya çalıştığımı söylemeliyim. Aşk olacak evet, ama sadece Walger ile sınırlı değil.

2- Bu sezon, uzun, meşakkatli ve Walger'ın ortaya çıkacağı bir sezon olacak otuz bölüm olarak tasarlıyorum bu sezonu uzayabilir ama daha kısa olmaz.

3- Girofil, Elrohir'in oğlu olabilir ama o gruptaki herkesten yaşlı , doğduğu yıl 1. çağın sonuydu, ilk savaşını 2. çağın ortalarında yaptı. Onun eğitilmeye ihtiyacı yok, o bir gece kolcusu bu teşkilatı kuran kişi, Justisar'ın bir çok yerini gezmiş biri. Abanoz yayıyla gruba faydalı olabilecek bir üye ne kadar zaman grupla olur onu bilemiyorum.

4- Her şeyin zamanı var, sezon uzun ne olacağını göreceğiz.

5-Savaş konseyleri kuruldu, Giriş bölümünde olduğu gibi başka kişilerinde gruplarda bu duruma hazırlık yapacaklar.

6-Kutsal su bir deux ex machina değil, bir silah çok tehlikeli bulunması zor ve tek başına hiç bir yeterliliği yok.

not: Groldek bölümlerinde hem kendisini hem de Glaroth'u açıklayabilirim belki Glaroth'u daha iyi açıklayabilmek için yardımcısı De Vionu karakter bakış açılarına ekleyebilirim ama çok karakter oluyor diye kızıyorsunuz sonra :D
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Artık çok karakter var kısmına takılmıyorum. Takılsamda sen burdasın soruyorum sıkıntı olmuyor. Ki zaten ana karakterler ve bazı yan karakterler hikayenin gidişatı için temel taşlar. Onları iyi bir şekilde bildikten sonra güzel rahat rahat gidiyor.
3- Girofil, Elrohir'in oğlu olabilir ama o gruptaki herkesten yaşlı , doğduğu yıl 1. çağın sonuydu, ilk savaşını 2. çağın ortalarında yaptı. Onun eğitilmeye ihtiyacı yok, o bir gece kolcusu bu teşkilatı kuran kişi, Justisar'ın bir çok yerini gezmiş biri. Abanoz yayıyla gruba faydalı olabilecek bir üye ne kadar zaman grupla olur onu bilemiyorum.
Eğitimden çok gruba katılmasını bekliyorum ancak bu kadar kolay bir şekilde birbirlerine güvenmeleri ne kadar doğru?
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Soruna cevaben, Greece ve Torano Girofil'İ önceden tanıyorlar, üstelik Elrohir onlara oğlum size bir şey getirecek diye söylemişti.
Konu Dışı
“Kes sesini Torano.” dedi Greece kukuletasını açınca köşeli çenesi ve gri saydamsı gözleri açığa çıktı. “Gecenin kör saati, gizlice kampa yaklaşan kim olursa olsun saldırırım ve bunu sana soracak değilim? Girofil’i senin yaşamının on katından fazla süredir tanıyorum değil mi Girofil?”
Ayrıca, Girofil de onu tanıyor.
Konu Dışı
Girofil, sertçe kafa salladı, Tabi ki Ölülerin Bekçisini tanıyordu, Babasının yönettiği uzun yıllar boyunca, önemli haberleri göndermek için hep kendisini yollardı. Bu görevlerin çoğunda o lanetli harabelere girip Ölülerin Bekçisine haber ulaştırmaktı. Etrafındaki yarı Ölü dev mızraklı iskeletler zombiler arasından geçip eski kraliyet tahtında zift gibi kaynayan ve fokurdayan havuzun yanı başında duran kocaman tahtta rahatça oturur onunla sertçe konuşurdu. Onu orada bulamadığı zaman, bekliyor ise harabelere izinsiz giren adamları öldürüp havuza taşıyışını izliyordu. Bazen de onu yıkık bir kütüphanede bir şeyler yazarken buluyor o gelince yazdıklarını direkt kapatıyordu. Konuşmaları genelde haber hakkında dış dünya hakkında oluyordu.
Girofil'e onlar güveniyor ama güvenmeyenler var, Gloria gibi, Nickoy gibi, Torano ve Greece oonu eskiden beri tanıdıkları için rahat davranııyorlar dediğim gibi tabi Elrohir'in son sözleri de var.

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Sonunda okudum. Ama sanırım eski sezondan atladığım bölümler var. Son bölümü tekrar okumam lazım.

Ben bir şey diyeceğim; Elrohi'in oğlu da Are de Elrohir'i öldürenlerle savaşmak niyetinde işbirliği yapsalar ne olur?

Bu arada karşılarında çok fazla adam yok benim bildiğim (bir kaç çok çok güçlü hükümsüz), ordularla savaşacaklarına sadece çok güçlü adamlar toplanıp savaşlar olmaz mı?

He bir de Walger aşk böcüğü olmuş, aksiyona ne zaman geçmeyi planlıyor?
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor

Yorum için teşekkürler, arkadaşlar yeni bölümü yazmadan önce yorumlarınızı da bekliyorum

Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Öncelikle Are hakkında daha önce yeterince bilgi geçtiyse hatırlatılsa fena olmaz. Are'nin Elrohir'e bağlılığı çok hoşuma gitti. Müttefikleri ve gücü korkutucu duruyor ama ölülerin bekçisi dünyasında ne kadar etkili olabileceğini göreceğiz.

Diğer taraftan da Greece ve yanındakilerin gideceği yolda muhtemelen Are'nin ordusu ile denk gelmesi ne gibi olaylara neden olacak? Müttefiklik söz konusu olabilir mi?

Hikayenin anlatımı ve akışı daha bir güzel görünmeye başladı gözümde. RP de oynayınca bunun farkına varmak daha rahat oluyor.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor

Uzun zamandır yazmamıştım ama sonunda yeni bölüm geldi, okuyan ve hala takip eden arkadaşlar için, yorumlar buraya baya altlarda kalmış biraz üste taşıyayım dedim...

Ore Sama
Favori Manga: One Piece , Bleach , The Breaker , Tower of God
Favori Anime: One piece , Bakuman, Hunter x Hunter

Tamamını okudum hocam öncelikle eline sağlık ısrarla okuyanlar yorum atsın dediğin için yolluyorum bunu :evil:
İllaki eleştirel bişeyler söylemek gerekirse özellikle kadın karakterlerinin geneli birbirine benziyo (kızıl saç yeşil göz bi yorum yapmak istemiyorum bu konuda :woohoo: ) bide çok fazla karakter var bi manga olsa çizim filan olsa yüzleri hatırlarız bu kadar karakter sorun olmaz ama sadece tasvirle bide karakterler birbirine benzeyince bu kimdi gibisinden düşündüğüm oldu bunun dışında fazla bi eleştiri yapabilecek bi durumda görmüyorum kendimi -yapmışın yapacağını dersen ayrı tabi :) -
bide hikayeyi yazmaya başlamadan önce belli bi şablon oluşturdunmu kafanda bi harita veya zaman çizelgesi gibi bişey nasıl yazılacağını bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın
When you argue with an idiot,they drag you down to their level and beat you with experience.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor

Yeşil gözlü kızıl saçlı iki karakterim var biri Keven'in eşi Clarina diğeri de Greece'İn kaybettiği eşi Annabelia, Mesla Gloria, sarı saçlı mavi gözlü bir karakter bayan karakterlerim az bunu kabul ediyorum da hepsi birbirine benzemiyor ki, Ayrıca tasvir ettiğim karakterlerin çoğu erkektir.

Ayrıca evet harita oluşturdum öykü şablonuda hazır tabi ama bazen anlatmak istediğim yerleri daha uzun süreceğini fark ettiğim oluyor. Harita ve diğer bilgiler için sanat-kosesi/olulerin-bekcisi-justisar- ... t3767.html bu başlığa tıklayabilirsin.

Ayrıca bu öykünün başına göz attıysan orada da haritayı görmen gerekiyordu Kurdun Savaının birinci kısımında kuzey haritasını kısmen de olsa vermiştim...

Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Vizelerden sonra başlamayı düşünüyorum ama baya uzun da gözüm korkmadı değil. :unsure:

“Sanat Köşesi” sayfasına dön