Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kurdun Savaşı- Tanıtım, Yorumlar

Müzik, yazı, fotoğraf, resim, sinema, televizyon, opera vb ilgilendiğiniz sanat dalları hakkında yazabileceğiniz yer.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Başlayın ve okuyun arkadaşlar ancak yorumlarınızı eksik etmeyin okunma sırası imzamdaki gibidir....
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Takipçiler çok yamuk yapıyor be arkadaş =(

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

Ore Sama
Favori Manga: One Piece , Bleach , The Breaker , Tower of God
Favori Anime: One piece , Bakuman, Hunter x Hunter

Dr.M yazdı:Yeşil gözlü kızıl saçlı iki karakterim var biri Keven'in eşi Clarina diğeri de Greece'İn kaybettiği eşi Annabelia, Mesla Gloria, sarı saçlı mavi gözlü bir karakter bayan karakterlerim az bunu kabul ediyorum da hepsi birbirine benzemiyor ki, Ayrıca tasvir ettiğim karakterlerin çoğu erkektir.

Ayrıca evet harita oluşturdum öykü şablonuda hazır tabi ama bazen anlatmak istediğim yerleri daha uzun süreceğini fark ettiğim oluyor. Harita ve diğer bilgiler için sanat-kosesi/olulerin-bekcisi-justisar- ... t3767.html bu başlığa tıklayabilirsin.

Ayrıca bu öykünün başına göz attıysan orada da haritayı görmen gerekiyordu Kurdun Savaının birinci kısımında kuzey haritasını kısmen de olsa vermiştim...
Okudum hocam son bölümüde güncelinde olduğum bide ne zaman devamını paylaşacağın belli olmadığı için yeni gördüm eline sağlık kadın karakterlerin birbirine benzediğini söylerken onlar aklımda kalmış demek :evil:

Takipçiler çok yamuk yapıyor be arkadaş =(

bu yorumu görünce içim cızz etti hemen cevabı yolladım :woohoo:
When you argue with an idiot,they drag you down to their level and beat you with experience.
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Oncelikle s.a

5 kitaplik belgariath serisinden sonra fantastik herhangi bir roman okumadim.cunku belgariath ust duzeyde yazilmis bir basyapit diyebilirim.boyle dusunmemin sebebi guncel fantastik oyku/romanlarda tolkien izi gormemdir fakat senin oykunde elf karakteri haricinde boyle bir benzerlik yok gibi.hukumsuzler ve tanrilar olayinida olimposlular ve titanlara asiri benzemekte onlardan ayrilan kisim sahte buyucu tanri kisvesi.bozkir efendisi Are karakterni belgariath taki ayi tanriya benzettim.ve olum bekcisi kurguda sglam bir karakter bir baska kalemde olum tanrisi sifatida verilebilecek turde yani.olum bekcisinin buyu kullanmamasi olumcul bir hata olabilir.en azinda secildigi zaman bu guc verilebilirdi yani ked'in ruhundan bir parca tasidigi goz onune alinirsa.ve olum bekcisinde gozler haric herhangi fantastik bir guc goremedim bu bence karakteri cok zayif gostermekte.olen kahramanlari yonetme gucu varmis bir zamanlar ve arti olarak onlarin guclerini emmesini ve kendi bunyesinde toplamasini beklerdim. Boyle olsaydi eger hukumsuzler kadar guclu ve bir tanri adayi olabilirdi.hikaye dahada ilginc halde devam edebilirdi.ve ustad eger tanri denilenlerdenustun biriyse eger vucudunu eski haline getirebilmeliydi.yeni bir kadim irkda turyebilir zira yarattigin evren buna cok musait trollerle sinirli kalma bence ve cuce kavrami da oyuna sokulmali zira yaklasan bir kadim savassa eger kadim irklar sahada olmali cuceler iyilere katilabilir buna karsi hukumsuzler iblisleri tekrr getirebssilir dughian in son cumlesi bu hareketi mesru hale sokacaktir.savas konseyinin toplanmasi kadim irk istegimde israrci olmami tetikliyor.uslubun cok guzel.insani kendine bagliyor ve bence zor ama bolum sureleri kisalabilirmi? Ayrica dovus okulundaki robine ne oldu bolum atladigimi sanmiyorum ama bi anda toz oldu gitti adam. Kalemin kuvvetli olsun KALEMSÖR(bu isimde is yapar hikayede.ozanin eski bir dostu ona kalemsör diye hitap edebir.fikir iste)

Yeni bolumu bekliyorum
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor

Öncelikle yorumlar için teşekkürler

@karlıdağ
Cüce ırkı var benim evrende ancak 3. çağın sonunda yok oldular. İlk Sezonda 21. bölüme bakarsan Rubingard'ın gezdiği yerlerin eski cücelerin şehri olduğunu görebilirsin. Ölülerin Bekçisinin zayıf gibi görünmesi şimdilik böyle o gücünü hep sakladı. Yeni Kadim bir ırk konusunda Troller, Thengular Nimroslar Justisar tarafından dışlanmış bilinmeyen ırklar ve çoğu kadim.

Ancak iblisler geri gelecek mi? Bu konuda olumlu bir görüşüm yok İblislerin çağı bir çağ önceydi. O çağda çok önce bitti. obin konusunun kimsenin dikkatini çekmemişti senin çektiğine sevindim. Ayrıca Kalemşor benim başka bir karaktere onu yüklemem pek =)

Kullanıcı avatarı
karlidag

Ah ah mobilden girmenin zararlari.ozgur bir adam kisminin cogunu atlamisim suan ates hukumdarini okudum ve cuceleri az evvel gordum.
İblislerin geri gelmesini isterim sahsen hukumsuzler ne kadar guclu olsalarda saf buyuyle mucadele etmeleri mutlak bir kayip gibi duruyor.ordu kurmalari sart,kaos yaratarak dusmanlarini zayiflatmalilar.

Ve bolumler arasi sure nedir zira bu hikaye kitaplassa alirdim :D
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

Kullanıcı avatarı
dirtyhuman
Favori Manga: Bleach , One Piece
Favori Anime: Bleach , Code Geas , Gintama , Guilty Crown , HunterXHunter , Steins Gate , Fate serisi ,Tonari no Kaibutsu-kun

Bölümler harikada len 5 hafta oldu delircem az kaldı . Dünya buna daha hzr değil :evil: . Yeni bölüm pls :evil:
Resim " A sword with power alone is not powerful."

Dracule Mihawk
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
karlidag

Bencede uzadi bolum.Are yaptigi hatayi nasik anlayacak falan filan.Cok soru var..Cevaplama vakti Bolumu ver artik pls.

Duzenleme:5.bolum cok guzeldi ancak gecis bolumu tadindaydi.Are anlayip dinlemeden hareket ediyor.Bence hikayede cok buyuk bir rolu olmamali.Ve kankam Grecee kendi benligine kavusuyor gibi ama herkesi kaba kuvvetle yenmesi sahsen bende olumsuz etkide bulunur.Oyle bir adamin muhakkak bir kac dogaustu gucu olmali.Ve su secilmis robin nerde allasen.Sende kishi gibi goklere cikarip bi anda unuttun herifi.
Son olarak yeni bolum ne zaman gelir?

Kalemin dert gormesin Kalemsör.
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"

Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor

Ne zaman gelecek ne zaman gelecek diyorsunuz? Bölüm geliyor yorum yapmıyorsunuz =)

Kullanıcı avatarı
karlidag

Elimden geldigince takipteyim.Sen yeterki yaz :D
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"

“Sanat Köşesi” sayfasına dön