Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Denemelerinizi Dışa Vurun!

Müzik, yazı, fotoğraf, resim, sinema, televizyon, opera vb ilgilendiğiniz sanat dalları hakkında yazabileceğiniz yer.
Celebhol
Favori Anime: -

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Kratos
Fırtına Gardiyanı
Fırtına Gardiyanı
Favori Manga: Legend of Maian, Witch Hunter, To-love-ru, To-love-ru Darkness, Popcorn Avatar, Onihime VS, Sora no Otoshimono
Favori Anime: Anime izlemem

Yaman şakacısın delikanlı
'

Resim

Vengeance shall be mine, like a god
And it shall consume me, like a slayer

Resim
Celebhol

Kratos yazdı:Yaman şakacısın delikanlı
Resim
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Yegt-Sama
Favori Manga: Veritas, One Piece, Beelzebub, Gantz, Berserk, Death Note,Vagabond
Favori Anime: One Piece, FMAB, Code Geas, Death Note. Bleach,Naruto, Steins Gate, Cowboy Bebop, Fate Zero

Yazının sonunda hadi kardaşlarım,hep beraber düşünelim sözünü bekliyordum.
Aklına böyle yazı yazmak nerden geliyor anlamış değilim. Can sıkıntısını felsefeye vurmak lazım.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 10 Kas 2014 19:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 10 Kas 2014 19:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Yegt-Sama
Favori Manga: Veritas, One Piece, Beelzebub, Gantz, Berserk, Death Note,Vagabond
Favori Anime: One Piece, FMAB, Code Geas, Death Note. Bleach,Naruto, Steins Gate, Cowboy Bebop, Fate Zero

Belirli bir bilgi birikimini,diğerlerine göstermek için yazar insan,sende de ne birikmişlik var,bossu keserken vicdan azabı çekiyorum.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Yegt-Sama yazdı:Belirli bir bilgi birikimini,diğerlerine göstermek için yazar insan,sende de ne birikmişlik var,bossu keserken vicdan azabı çekiyorum.
Kısmen doğru ama çoğu yönüyle yanlış. Kimi için hava gibi su gibi bir ihtiyaçtır.(Sait Faik Abasıyanık) Kiminin ise dert ortağıdır kiminin metresi benim ise en büyük emelimdir mesela.
Kullanıcı avatarı
Yegt-Sama

Dimitripipisipis yazdı:
Yegt-Sama yazdı:Belirli bir bilgi birikimini,diğerlerine göstermek için yazar insan,sende de ne birikmişlik var,bossu keserken vicdan azabı çekiyorum.
Kısmen doğru ama çoğu yönüyle yanlış. Kimi için hava gibi su gibi bir ihtiyaçtır.(Sait Faik Abasıyanık) Kiminin ise dert ortağıdır kiminin metresi benim ise en büyük emelimdir mesela.
Ben bilgiyi yemek gibi görüyorum,yedikçe sindirirsin ve iş boşaltım aşamasına gelir. Bilgiyi tutukça huysuzlanırsın,bilgiyi paylaşıcak birini ararsın. Hele benim yaşımda ki birinin ortamına geliceksek,bu eksiklik intihar sebebi olabiliyor.
Bilgi akışını düzenli hale getirmek bu ihtiyacı hisetmemene sebebiyet verir.
Celebhol abimin,şu güne kadar kafama yatmayan sözü olmadı. Şu yazılarıyla sanki benim çıkarmak istediğim bilgiyi daha profesyonelce,daha içerikli bir şekilde millete sunuyor. Şu son günlerde bu sebepten kişiliğim değişti. Artık tartışma bile yapamıyorum. Son günlerde kendimi ilk defa ergen gibi hisediyorum o da celebhol sayesindedir.
Hani bir kitap okursun ve etkilenirsin,onu da anlatıcak bir adam ararsın. Bugüne kadar bilgi ihtiyacım bu seviyedeymiş,ben bunu öğrendim.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Sanat Köşesi” sayfasına dön