Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hitler'in Tobi'nin Kimliğine Tepkisi (Spoiler İçerir)

Görüntü öğelerinin tümünü ve fıkralarınızı bu alanda paylaşabilirsiniz.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Ahahaha güzelmiş.Başlığı görünce ben "nein nein nein nein" videosu sanmıştım.Daha güzelmiş bu.
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Euhahaha...bir çok şekilde düzenlenmiş halini gördüm ancak şimdiye kadar hiç bu kadar anlamlı olanını görmemiştim. :laugh: :laugh: ...Eline sağlık uğur...
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Süper olmuş eline sağlık :lol: :lol: :lol: Ben de üsteki arkadaşın dediği gibi nein nein sandım :laugh:

Aha da o video :evil:

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=UU_GhqVgc9M[/BBvideo]
Kullanıcı avatarı
GreenMask
Favori Manga: si Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.
Favori Anime: Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.

Eline sağlık çok güzel çevirmişşin. Beni rahatlatacak bir kaç one piece bölümü getir demesine bittim.
Resim
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Obitocular çıksın dedikten sonra çok az kişinin kalması,şu anki durumun ne kadar kötü olduğunu gösteriyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Allah'ım!! Kim?? Nasıl??

Bu nasıl bir yetenek? Harikaydı.
Uyarlayan da, çeviren de çok iyi.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 31 May 2020 08:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

İch kann meine führer begneifen. Heiler Hittler.

Süper olmuş video. Hislerime tercüman olmuş. Klavyeyi kırmıştım o yüzden. Nerdeyse aynı şey. :laugh:
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Video değiştirilmiştir. Bir yazım hatası ve eksik çeviri vardı, düzelttim ve mangaturk'ü ekledim. :lol:
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=l_h-M2v2VoQ[/BBvideo]
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Şimdi de burda çalışmıyor, benim için sorun değil. Video çok güzel olmuş tamda benim düşüncelerimi söylemiş führer.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Resim, Video, Fıkra Paylaşım Alanı.” sayfasına dön