Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kan Vermek İstemeyen Çocuk

Görüntü öğelerinin tümünü ve fıkralarınızı bu alanda paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Hauha, internetteki tiplerin gerçek hayattaki versiyonu gibi.
Edit: Hasiktir boynunda muska da varmış D:
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

İşte çocukların ne kadar şımartıldığının kanıtı.
Adam çocuğun üstüne yürüyünce bi bok yapıcak sanmıştımda nerde.
Orda babamla ben olucaktıkta bırak küfür etmeyi vermiycem deseydim götün yiyosa tabi.
Şöyle bir bakışı yeterdi. Görevli almam dese zorla verirdim amk.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Beyler çocuk korkmuş. Kan bağışı yapacağını sananlar var aramızda ki kan vermek sadece bağış için yapılan bir şey değil analiz ve tahlil için de gerekli bir şey. Korkmuş çocuk hastahaneyi ayağa kaldırmış. Siz de kocaman insanlarsınız anlayışınız sıfır.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

ugur_tatli yazdı:Beyler çocuk korkmuş. Kan bağışı yapacağını sananlar var aramızda ki kan vermek sadece bağış için yapılan bir şey değil analiz ve tahlil için de gerekli bir şey. Korkmuş çocuk hastahaneyi ayağa kaldırmış. Siz de kocaman insanlarsınız anlayışınız sıfır.
Bi siktir git lan. sanki biz hiç çocuk olmadık amına koyyim. Direk olarak 30 yaşında başladık hayata.
Korkarsında allah din iman kitap karıstırmazsın, yaptırmıcam dersin, kaçarsı falan bu ne amına koyyim.
Salak salak şeyleri savunmayın birader, savundugunuz şeyin altı dolu olsun.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Buggy
Favori Manga: One Piece

Video tamamen komedi, çocuğun tipi ayrı bir komedi, amk bu yaşta millete Rajon kesiyor, kim büyütmüş bunun götünü?
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
İletişim:

Yapacağınız çocugun potasyumunun, karbonunun amına koyyim ben gidiyorum.
[thumbnail]http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/ph ... _460sa.gif[/thumbnail]
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
ugur_tatli yazdı:Beyler çocuk korkmuş. Kan bağışı yapacağını sananlar var aramızda ki kan vermek sadece bağış için yapılan bir şey değil analiz ve tahlil için de gerekli bir şey. Korkmuş çocuk hastahaneyi ayağa kaldırmış. Siz de kocaman insanlarsınız anlayışınız sıfır.
Bi siktir git lan. sanki biz hiç çocuk olmadık amına koyyim. Direk olarak 30 yaşında başladık hayata.
Korkarsında allah din iman kitap karıstırmazsın, yaptırmıcam dersin, kaçarsı falan bu ne amına koyyim.
Salak salak şeyleri savunmayın birader, savundugunuz şeyin altı dolu olsun.
http://www.uzmantv.com/cocugu-dovmek-dogru-mu
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Sence az da olsa dayak olmamalı mı? Kim yemediki zamanında dayak? Şu an biz bu çocuğa kötü gözle bakıyorsak,yaptıklarının yanlış olduğunu düşünüyorsak bizde dayak yemişizdir.Fazla açıklamaya zaten gerek yok ki eğer bir çocuk öyle bir ortamda istediği gibi küfür ediyorsa ya sülalesi raad'dır yada doğar doğmaz ailesi doğaya salmıştır.0-10 yaş çocuk gelişimi önemlidir,hayat çizgisini belirler.Şimdi korkmuş diyebiliriz ama bu çocuğun ilerde ki durumuna üzülebiliriz.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Benim bu güne kadar yediğim en büyük dayak annemden tokat oldu, o da 20 yıl içinde 2 3 kere falan, hiç yaramaz bir çocuk olmadım. Dayakla büyüyenleri de gördüm ne hale geldiklerini. Dayağa karşıyım sonuna kadar. Hem ayrıca psikoloji okumayan siz psikologların yaptığı yorumları hiçe sayıyorsanız ne diyeyim artık, işinize gelince bilim irfan, işinize gelmeyince ben böyle gördüm annemden babamdan demeyin.
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

O senin kişiliğinle alakalıdır, Genelde sessiz uslu çocuklar çabuk olgunlaşıyor,Sende onlardansın demekki.2 çeşit dayak var.

Benim kastettiğim bilinçli olanı, Oda şöyle...

Duyarlı ebeveynler çocuklarının her anında yanında olan,ilgi gösteren,ona cidden anne ve baba sevgisini aşılayan ve kişiliğini şekillendiren insanlardır.Bu insanların dayak atma sebebi o çocuğun kişiliğindeki küçük yanlışları düzeltmek çocuklarını bilinçli ve topluma yararlı insan olarak yetiştirmektir.

Fakat diğer türlü insanlar çocuklarını akşama kadar dışarı salar.Bu zaten çocuğun kişiliğinin hiç gelişememesine sebep olur.Çocuğa sevgi göstermezler,anne ve babalık görevlerini unuturlar,Çocuk peçeteden doğmuş gibi hisseder.Eric Cartmandan beter olurlar.Daha sonra babaları bunların ağzına anlamasızca geçirir.Çocuk Rage mod açar.Hiç kimseyi dinlemez ruh,kişilik bok yoluna gider.Sonra düzelt düzeltebilirsen.

Demek istediğim O tokata yüklediğin anlam çok önemlidir...
Resim

“Resim, Video, Fıkra Paylaşım Alanı.” sayfasına dön