Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anime Action Figure Shop

Mangacı ne arar laaaa bazarda!
Nata
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Merhabalar;

Bayağıdır çekilmiştim satıştan ama geri döndüm.

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Red_Dog_Collectibles/

Yine GittiGidiyor üzerinden satış yapıyorum. Bu sefer eskiden olduğunun aksine ürünleri gerçekten elimden çıkarmayı istediğimden ötürü, eğer GG dışından banka havalesi ile güvene dayalı alışveriş yapmak isterseniz yardımcı olurum. Bu durumda bütün ürünlere %10 indirim direkt olarak yapılır. (Güvenli alışveriş için malesef GG'ye verdiğimiz komisyon...)

Ayrıca yeni seri Figuarts Zero figürlerinin tamamını şipariş üzerine yine 6-7 günde elinize geçecek şekilde temin edebilirim ama malum döviz yüzünden biraz pahalı olabilir.

Ayrıca ikinci el figür satışına da başlayacağım. Kendi koleksiyonumdan elden çıkarmaya çalıştığım birkaç figür var. Bazıları kayıp parçalı, bazılarının yerine yenisi geliyor vs.

Mesela şu Asuna figüründen bende var ve satacağım.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... 99nLSVtpww

Tek sorunu malesef ayakta durmasını sağlayacak olan stand, ofis taşırken kırıldı ve kullanılmaz hale geldi. Ben bir strafor parçasından stand yapmıştım ama sonradan çekmeceyi boylamıştı figür :)

Şimdilik bu kadar, iyi geceler :)
Nata

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Red_Dog_Collectibles/

Dükkan sayfam güncellendi. Gitarı vs. görmezden gelebilirsiniz özel satış onlar :)

Smoker ve Aokiji figürlerini kendimde şipariş ettim. Aşırı kaliteliler ve size de önerebilirim.

Onun dışında bu ön şipariş usulü çalıştığım figürleri GG dışı toplu almak isterseniz indirim yapabiliyorum. 4 üstü alımlarda toplam fiyatın yaklaşık %35-%40'a yakınında indirim yapabilirim. GG içi almak isterseniz güvenli olsun diye %10 komisyonu eklemek gerekiyor malesef.

Şimdilik bu kadar, yarın veya ondan sonraki gün Koto'nun Asuna figüründen de ikinci el satışa koyacağım.

http://s1.tsuki-board.net/pics/figure/large/126835.jpg

Şu figürdur kendisi, üstteki postta da gözüküyor aslında da :D ikinci eldir ve büyük bir sorunu da vardır aslında. Alt kısımda ayakta durmasını sağlayan stand taşınma sırasında kaybolmuştur. Bunun dışına tam tamına bir üründür. Ben stand yerine bir süre boyadığım straforu kullanmıştım, daha iyisi yapılabilir tabii ki :) Normal satış fiyatı 300TL civarıdır bu figürün, ben 200TL civarında bir fiyata almıştım ve kusuru yüzünden tahminen 100TL'ye falan satarım.
Nata

Nata

Yeni konu açmayalım dedim. Sonunda işletmeyi kurduk ve e-ticaret sitesini açtık. 3 ay oluyor gerçi de aklıma gelmedi yazmak :)

Gizli İçerik
Bu forum gizli içeriği görebilmeniz için üyelik gerektiriyor.

anime-manga ürünleri ağırlıklı olacak. ileri de manga satışları da düşünüyoruz ayrıca cosplay ürünleri falan da. Hatta önümüzdeki günlerde ilk olarak Mystogan - Fairy tail kostümü vs. için sipariş almaya başlayabiliriz.

Ayrıca özel getirtmek istediğiniz figürler vs. varsa tedarikçilerimizden soruştururuz ve lotlarımızın arasına koyarız. Hani her an her istenileni getirtemeyiz gümrük vs. işlerinden ötürü ama işte temin etmeye çalışırız konuşarak. Sitenin iletişiminden irtibata geçebilirsiniz.

Anime ürünlerine bir süre indirim yapacağız bir de, özellikle iki ve üstü alımlarda %10 üstü indirim yapacağız.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
İletişim:

Nata yazdı:Yeni konu açmayalım dedim. Sonunda işletmeyi kurduk ve e-ticaret sitesini açtık. 3 ay oluyor gerçi de aklıma gelmedi yazmak :)

Gizli İçerik
Bu forum gizli içeriği görebilmeniz için üyelik gerektiriyor.

anime-manga ürünleri ağırlıklı olacak. ileri de manga satışları da düşünüyoruz ayrıca cosplay ürünleri falan da. Hatta önümüzdeki günlerde ilk olarak Mystogan - Fairy tail kostümü vs. için sipariş almaya başlayabiliriz.

Ayrıca özel getirtmek istediğiniz figürler vs. varsa tedarikçilerimizden soruştururuz ve lotlarımızın arasına koyarız. Hani her an her istenileni getirtemeyiz gümrük vs. işlerinden ötürü ama işte temin etmeye çalışırız konuşarak. Sitenin iletişiminden irtibata geçebilirsiniz.

Anime ürünlerine bir süre indirim yapacağız bir de, özellikle iki ve üstü alımlarda %10 üstü indirim yapacağız.
Hacı bizim siteden gelenler bazında bize bi destek olabilir mi acaba? Senin reklamı falan alsak portala. Hani Mt den gelenlere yüzde 10 indirim fakat bizede bir pay versen en azından masrafları çıksa destek olsa bize.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“MangaTurk Pazarı” sayfasına dön