Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Satılık One Piece Figürleri Banpresto

Mangacı ne arar laaaa bazarda!
Kullanıcı avatarı
venomemre1907
Favori Anime: One Piece

Selamlar arkadaşlar elimdeki One Piece Figürlerini satıyorum. Koleksiyoncu değilim satmak amaçlı almıştım. Fiyatlar 70 Liradır Netten bakarsanız fiyatlarına figür ve kalitesi için gayet ucuz nete oranla bile daha iyi fiyata veriyorum. Bekleme süresi yok gelmeyecek derdi yok. Ürünler orjinal lisanslı ürünlerdir direk fabrika çıkışlı aldım hepsini. Sadece fotoğraflarını çekmek için kutularından çıkardım. Site üzerinden almak isteyen olursa komisyon kendisine ait oluyor. 2 Figür alan olursa Kargo bana aittir. Elde başka ürünlerimde var ilgilenen PM atabilir.

Resim

Resim

PM Atarsanız direk figür resimlerini de atabilirim hepsini buraya atamadım.

Figürler :
Lucci
Jango
Wiper
Luffy
Luffy Punk Hazard ( 40 Lira )
Zoro
Sanji
Ace
Mihawk

Figür Boyutları 16-18 Cm arasında değişmektedir. Bilgi almak için mesaj atmanız yeterlidir.

Ürünler Sıfır ve temizdir alacak arkadaşlara hayırlı olsun.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
İletişim:

Luffy, zoro mihawk çok iyiymiş kardeşim hayırlı satışlar.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Süpermiş. Özellikle Lucci ve Mihawk hoşuma gitti.
Resim
Kullanıcı avatarı
venomemre1907

Aciliyetten para ihtiyacım olduğu için zararına satış yapmaktayım. Net fiyatlarının baya altında.
Kullanıcı avatarı
venomemre1907

Mihawk satıldı diğerleri devam
Nata
Favori Manga: One Piece

Ne kadara sattın bilmiyorum ama o Mihawk'ın en az 110-120TL ederi var zararına satsan bile :) Çok değerli bir figür, yine de lazımsa inşallah hayri dokunur sana

Bu arada figürleri cidden ucuza satıyor arkadaş, bazıları tam ederinde gerçi ama mesela Zoro'yu ben 100TL'ye satıyorum, (vergi %10 GG ücreti vs. dahil gerçi). Mihawk'ı getirtme imkanım vardı ama 140-150TL'den aşağıya satamayacağım için vazgeçtim. Dolar vs. yükselince çok masraflı olmaya başladı bu iş. Alacak arkadaşlar fiyatları takmadan alsın bulamazlar daha bu fiyata bazı figürleri

iyi satışlar
Kullanıcı avatarı
venomemre1907

Nata yazdı:Ne kadara sattın bilmiyorum ama o Mihawk'ın en az 110-120TL ederi var zararına satsan bile :) Çok değerli bir figür, yine de lazımsa inşallah hayri dokunur sana

Bu arada figürleri cidden ucuza satıyor arkadaş, bazıları tam ederinde gerçi ama mesela Zoro'yu ben 100TL'ye satıyorum, (vergi %10 GG ücreti vs. dahil gerçi). Mihawk'ı getirtme imkanım vardı ama 140-150TL'den aşağıya satamayacağım için vazgeçtim. Dolar vs. yükselince çok masraflı olmaya başladı bu iş. Alacak arkadaşlar fiyatları takmadan alsın bulamazlar daha bu fiyata bazı figürleri

iyi satışlar
100 lirayı normal fiyatları şuan zordayım o yüzden.

Lucci & Jango Satılmıştır. Kalanlar :

Luffy
Luffy ( punk hazard ) 40 lira
Ace
Wiper
Zoro
Sanji

“MangaTurk Pazarı” sayfasına dön