Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kenichi

Historys Strongest Disciple Kenichi Anime ve Mangasının tartiıma alanı.
Kullanıcı avatarı
hatip17
Favori Manga: Vagabond
Favori Anime: Gintama

bende mangaya yeni yetiştim 288deyimde 288 den sonrası çevriliyormu hiçbir bilgim yokda ?
Kullanıcı avatarı
hatip17
Favori Manga: Vagabond
Favori Anime: Gintama

Mangayı hala çevirmeye devam edenlere bol bol teşekkür ederim 289 çok güzeldi.
Kullanıcı avatarı
Mutsu Yakumo
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Animesi de mangası da iyidir, sıkıldım diyenlere anlam veremiyorum gayette çocuk ezik olmaktan liderlik yapacak seviye ye kadar çıktı, he burada kaldı mı tabi ki hayır, ustalar zaten on numara sadece Kenichi olsa zaten bayacağı kesin. Ustaların hepsini seviyorum ayrım yapmam kendine has kişilikleri ve belli bir hayat hikayeleri var. Ama en çok sevdiğim Apachai'dır ondan sonra Akisame gelir, dikkatimi çeken bir hususta kadınlarda güç sırlamasının göğüs ölçüsüyle doğru orantılı olmasıdır :evil:
spavnx

Mangatürk'e sesleniyorum. Çok güzel bir manga çevirmesini yaparsanız ve bizde okuyabilsek. Bana göre Naruto ve Bleach'i sevmeme rağmen , kenichi onların ikisinden de güzel ve konu bütünlüğü var. inşalah çevirsini sürekli yaparsınız da bzlerde süreki okuma fırsatı buluruz.
careki
Favori Manga: one piece, naruto, bleach, hsd kenichi
Favori Anime: one piece, naruto, bleach

kenichi iyidir güzeldir de belirli bölümler hiç bir sitede yok manga olarak. mesela 321-380 arasını hiç bir yerde bulamadım türkçe olarak ingilizcesi var tabi sadece ne zaman gelecek bir bilgilendirmede yok açıkçası.
Kullanıcı avatarı
Elder
Favori Anime: Historys Strongest Disciple Kenichi,

Çok sevdiğim Manga/Animed ir. Klasik Shounen tarzındadır ve baş karakter her zmn güçlenir mantığı var ama hiç sıkmaz. Eğlnceli ve komik bir seriidir. Herkese tavsiye ederim.
Resim
desperado
Favori Manga: hsd kenichi, one piece, naruto, bleach, fairy tail, gantz
Favori Anime: one piece, naruto, fairy tail, hunter x hunter

322'den sonrasını çevirmeye gönüllü birini bulsak bende editte yardımcı olup günceli yakalardık. ben eminim günceli yakalanınca en az fairy tail kadar fanı olur bu manganın :)
MaD MaX ReturN
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

gıdışındekı ıstıkrar ve guc balansındakı denge sayesınde gonlumde taht kurmuştur... turkcesını takıp eden arkadaşlara gıdın kursa yazılın :D ingilizce öğrenin ve güncelini takip edin tavsiyemdir.
fatihburak35
Favori Manga: gantz
Favori Anime: great teacher onizuka

selam ben fatih önce animesini izledim sonra mangasına başladım anime sarınca ama 387 ye geldim baktım gerisi çevrilmemiş ingilizce okumaya çalıştım ama bi yere kadar gidiyo yarısını anlamıyorum google translate desen saçma sapan çeviriyor.böyle güzel bir manganın okuyucusunun çok az olması ne büyük kayıp üstelik hala devam eden bi manga.2 fafta önce gantz ın da sonu geldi okuyacak bişey kalmadı derken bu mangaya başladım sizden içtenlikle rica ediyorum çok şey istiyorum biliyorum ama HİSTORYS STRONGEST DİSCİPLE KENİCHİ adlı şaheserin kalan bölümlerini çevirir misiniz.!?
Kullanıcı avatarı
unreal_tr
Coder
Coder
Favori Manga: One Piece, Sun Ken Rock, Kenichi
Favori Anime: One Piece, Full Metal Alchemist, Hellsing
İletişim:

Biraz fazla fan service var. Ama iyidir hoştur kenichi.
Resim
"Information is power. But like all power, There are those who want to keep it for themselves"

“Historys Strongest Disciple Kenichi” sayfasına dön