Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kenichi

Historys Strongest Disciple Kenichi Anime ve Mangasının tartiıma alanı.
Kullanıcı avatarı
RownikaL
Favori Manga: One piece,Berserk,naruto,beelzebub,
Onepunch-man,HSD kenichi
Favori Anime: opm hariç yukarda yazılan serilerin animeleri işte :D

Daha önce bu konuyu Acacia ile konuşmuştuk.Eğer kenichi başka bir grup yarıda bırakmış olup sonradan başkası tarafından çok yavaş bi şekilde devam ettirilseydi.Hiç kaygılanmadan alıp yapardık.Fakat Kenichi serisini ilk 1.ci bölümden bu yana Manga Frame grubu yapıyor.Evet kendileri'nin çok anlamsız bi o kadarda manasız, ilkeleri var.Eğer durum öteki türlü olsaydı yapmaktan çekinmezdik fakat bu durumda içimiz pek elvermedi.İlk bölümden başlayalım dedik fakat o şekilde'de güncele gelmemiz epey bir uzun zaman alırdı o yüzden el atmadık
Kullanıcı avatarı
PHO3N1X
Favori Manga: One Piece,Bleach,Naruto,Fairy Tail,Historys Strongest Disciple Kenichi,Air Gear
Favori Anime: Ruoruni Kenshin,One Piece,Bleach,Naruto,Death Note,Hellsing,Dragon Ball,Dragon Ball Z,High School DxD,Fairy Tail,Afro Samurai,Beelzebub,Berserk,Bakuman,Hunter X Hunter,Gintama,FMA,K.H.R,Kaichou Wa Maid-Sama,Code Geass,D.Gray-Man,Kuroko no Basket,Vampire Knight Guilty,Historys Strongest Disciple Kenichi,Slum Dunk,Hajime No İppo,Shingeki No Kyojin,GTO,Air Gear,Mirai Nikki,Another,Special A,K-Project vs.

Bunun gibi istikrarlı seri pek bulunmaz.

Açıkçası benim gözümde,şuanki Fairy Tail'den daha iyi bir yapımdır.Umarım yakında animeside devam eder.

Not:Çeviri işi devam ettirilse çok iyi olabilirdi ama kısmet hayırlısı olsun..
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Resim
galeme
Favori Anime: .

Beyler bunun animesinden sonra mangasından yardırsak olur mu? Arada kopukluk olmaz demi? Ben biraz takıntılıyım mangaya yarıdan başlamama konusunda. Kenichi için yapçaz artık bişeyler.
Kullanıcı avatarı
PHO3N1X
Favori Manga: One Piece,Bleach,Naruto,Fairy Tail,Historys Strongest Disciple Kenichi,Air Gear
Favori Anime: Ruoruni Kenshin,One Piece,Bleach,Naruto,Death Note,Hellsing,Dragon Ball,Dragon Ball Z,High School DxD,Fairy Tail,Afro Samurai,Beelzebub,Berserk,Bakuman,Hunter X Hunter,Gintama,FMA,K.H.R,Kaichou Wa Maid-Sama,Code Geass,D.Gray-Man,Kuroko no Basket,Vampire Knight Guilty,Historys Strongest Disciple Kenichi,Slum Dunk,Hajime No İppo,Shingeki No Kyojin,GTO,Air Gear,Mirai Nikki,Another,Special A,K-Project vs.

galeme yazdı:Beyler bunun animesinden sonra mangasından yardırsak olur mu? Arada kopukluk olmaz demi? Ben biraz takıntılıyım mangaya yarıdan başlamama konusunda. Kenichi için yapçaz artık bişeyler.
Hiç bir sıkıntı olmaz güzel kardeşim.

Bende aynen senin yaptığın gibi yaptım,ilk önce animeyi izleyip sonra mangadan devam ettim ve garantisinide veriyorum,acayip sarıyor.Açıkçası ben 5 saat fln okudum hiç durmadan öyle diyim yemek yiyemiyodum,ne olacak diğer bölümde telaşıyla. :laugh:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Resim
galeme
Favori Anime: .

Animesini bitirdim şimdi. Mangasından devam edeceğim. Bir ara da ovalarına bakarım. Son bölümler için yorumum:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
PHO3N1X

galeme yazdı:Animesini bitirdim şimdi. Mangasından devam edeceğim. Bir ara da ovalarına bakarım. Son bölümler için yorumum:
► Spoiler Göster
Manga animeden daha fazla saracak.Seri çok başka bir moda giriyor bi anda mangayla birlikte,okuyunca anlayacaksın. :)
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Resim
Naje
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Çevirisi neden devam etmiyor bilen var mı yada cevirisi olan bir yer ?
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Naje yazdı:Çevirisi neden devam etmiyor bilen var mı yada cevirisi olan bir yer ?
Herşey çeviren gruba bakıyor. Adamlar çevirmiyor kaç aydır, bu yüzden çevirisi gelmiyor.
Naje
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Acacia yazdı:
Naje yazdı:Çevirisi neden devam etmiyor bilen var mı yada cevirisi olan bir yer ?
Herşey çeviren gruba bakıyor. Adamlar çevirmiyor kaç aydır, bu yüzden çevirisi gelmiyor.
347 den sonra 30 bölüm boşluk var sonra mangavadisinde buldum devam ediyor ceviri ama 487 den baslıyor sanırım
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Öncelikle herkese merhaba. Ben de Kenichi takip ediyorum. Hatta hastasıyım. Ama çevirileri bekliyorum. Hatta ben önceden de başladıydım. Önce anime sonra mangaya devam ettim. Ama çeviride arada çok boşluklar vardı. O yüzden bıraktım. Bu ara tatilde içime heves düştü tekrar baştan başladım :) Çünkü aradan devam edince olmuyor. O yüzden baştan başladım. Ama bu sefer de 348'de kaldım. Artık yazın bir daha başlarız :)

Bu arada bir sorum var: 347-348'lerde Kenichi Pollux'la olan dövüşünde ''KARUI NUKI'' tekniğini kullanıyor. Orda biraz anlatmış ama tam anlayamadım. Biri anlatsa iyi olur. Bir de bundan hemen önce elder Kenichi'yi ikinci kez eğitiyor ya onunla karui nukinin ne alakası var. Hele bir de o eğitimin 2. aşamasında kalabalık arasında depar attırıyordu 'Milletin görüş alanları dışına hedef alarak koşmalısın' diyordu elder. Bunun da ne alakası var diyecektim.

Bu arada 348-349 Mangaframede çıkmış.
Resim

“Historys Strongest Disciple Kenichi” sayfasına dön