Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat
Favori Manga: Berserk-Vagabond-Bakuman-
Favori Anime: Bakuman-Death Note-Kimi Ni Todoke

*Avatar&İmza isteklerinizi bu bölümden belirtebilirsiniz.İster Avatarı İmzayı Buraya Koyup Bizim İstediğiniz Gibi Editlememizi,İster Herhangi Bi Konu Üstüne Avatar&İmza Bizim Tarafımızdan Bulunup İstediğiniz Gibi Editlememizi İsteyebilirisiniz.

*Sevgili MangaTürk Takipçi Arkadaşlarım, Bakın Açık Konuşuyorum Form Doldurmayan Kimseye Avatar İmza Yapmıyoruz Bu Yüzden Son Kez Uyarıyorum Eğer Bir Daha Form Doldurmadan Cevap Yazan Bİr Üye Görürsem O Üye Ne Kadar Bi Tarafını Yırtsada Ona Avatar İmza Yapılmayacaktır.

Dipnot: Artık Forumda 50 Mesaj Altı Üyelere Avatar ve İmza Yapılmayacaktır.[Yetkililer Hariç(agaya beleş)]

Kullandığınız karakter?:
Avatar mı, imza mı, her ikiside mi?:
Üstüne ne yazılacak?:
Nasıl bir şey istiyorsun?:

Eğer ki resimleri benim seçmemi istemiyorsanız şu şekilde başvurabilirsiniz;

İmza için kullanılacak resim:
Nasıl bir şey istiyorsun?:

* not: Yapılan başvuruların altına "Yapıldı." diye editlensin.
resim konusunda yollayanlar ise en az 700x600 pixel altı olmasın ...
Resim
Kullanıcı avatarı
Betelgeuse
Tıpçı
Tıpçı

Hacılar mümkünse bana bir imza lazım. İçinde Dragon,Luffy,Roger ve Ace'in olacağı bir imza. Luffy ve Ace şimdiki yaşlarında olsun. Bu kadar :)
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://img576.imageshack.us/img576/6968/heheheheheh.jpg
Kullanıcı avatarı
JackP0t

Şu imzamdaki Sanji resmini birazcık, gözünüze hoş gelecek şekilde süslerseniz sevinirim... Bi' tanede güzel Sanji avatarı yapın lütfen, avatarı size bırakıyorum...
Resim
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Minato ve Tobi'nin olduğu bir imza lazım.
Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Zahmet olmazsa güzel bir Roronoa Zoro imza-avatarı olabilir ya da Shirosaki her ikiside olur,hangisi kolayınıza gelirse.(Zahmet olmazsa tabi. :lol: )
İnvoker The Master Magician
Resim
Kullanıcı avatarı
byakuya
Favori Manga: OnePiece
Favori Anime: Death Note, Bleach

Ben de Byakuya'nın bir avatarını rica ediyorum arkadalar. Siyah fonda bir şey olursa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Justice4aLL
Vaizard
Vaizard
Favori Manga: Bleach,Veritas,OnePiece
Favori Anime: Bleach

vallahi görevli filan değilim ama bu isteklerinizi bi kenara not ettim en yakın zamanda başlıyacam :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat

@betelgeuse
hacı seninki biraz uzun sürcek malum kendi pcmde değilim o yüzden kusura bakma..

@JackP0t
► Spoiler Göster
hangisi daha hoşuna gittiyse onu kullan yada eklenmesini istediğin&sevmediğin&beğendiğin yazı stilin gibi bi durum varsa ilet
noT:Birden fazla yapmamın nedeni başka üyelerde sanji a.i. kullanmak isterse yararlansın diyedir.

@equando
► Spoiler Göster
minatobi buyrun eklenmesini istediğin&sevmediğin&beğendiğin yazı stilin gibi bi durum varsa ilet

@Burak
► Spoiler Göster
Eklenmesini istediğin&sevmediğin&beğendiğin yazı stilin gibi bi durum varsa ilet

@byakuya
► Spoiler Göster
Avatar için siyah beyaz ve renkli iki seçenek koydum hangisi hoşuna giderse onu kullan ayrıca eklenmesini istediğin&sevmediğin&beğendiğin yazı stilin gibi bi durum varsa ilet
Resim
Kullanıcı avatarı
Betelgeuse
Tıpçı
Tıpçı

imzalar için sağol zerull. Bu kadar çabuk olacağını ummuyordum açıkçası. Benimkini de boş bir zamanında yaparsın :)
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://img576.imageshack.us/img576/6968/heheheheheh.jpg
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat

@Betelgeuse
Spoil içinde kullanarak şimdilik bunla idare edebilirsin + kendi pcme geçtiğimde bu resim edit çekip istediğin gibi bi imza yapıcam söz :side:
► Spoiler Göster
Resim

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön