Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Birkaç İmza Çalışması

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Kenshin fanı olarak 3. resmin bende yeri ayrıdır bazı arkadaşlar bilirler de ancak bence olmamış, diğerleri fena değil..devamında daha neler gelecek bakalım..
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Çok güzel çalışmalar. Tebrik ederim. Belki ileride kullanırım bazılarını. Tabi izin verirsen. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Alabilirmiyim bir tanesini birinci ile ikinci çok güzel olmuş ayrıca
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Güzel çalışmalar ,emeğine sağlık..Alucard çalışmalarınıda görmek isteriz . :evil:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
oJarein
Favori Manga: Bleach, Death Note, One Piece, Naruto, Ao No Exorcist,
Favori Anime: Bleach, Death Note, Naruto, Ao No Exorcist, Code Geass, Naruto Shippuden.

Collector : Begenmediginiz yerleri yada tam bulmadiginiz yerleri hatalarimi soylerseniz bende elimden geldigince duzeltmeye gayret ederim. >:D

Madaraninsolsharingani : tabi izin veririm. ^...:..^ Tesekkur ettim.

Teddybear : buyur al. :)

SilverMask : ehehehehhehemm ondanda yaparim. :whistle: :whistle:
Resim IM A SHADOW
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Eleştiriye açıksan yazayım o zaman..Bu sayfadaki imzalar üzerine "kendi düşüncem" doğrultusunda eleştiride bulunayım..
Görüntüde Kenshin varsa benim için kılıcı önemlidir..Mesela 2.resimde olduğu şekliyle kılıcın olmasını beklemek mantıklı değil ancak 3.resimde kılıcın varlığı arka plana atılmakla birlikte bakışı ön plana çıkarılmış duruyor..

4.resime gelince kuyruk kısmen yok, resim kesik durmuş..tam bir şekilde görüntüyle aktarabilme imkanın olsaydı daha hoş olurdu. :)
oJarein
Favori Anime: Bleach, Death Note, Naruto, Ao No Exorcist, Code Geass, Naruto Shippuden.

Collector yazdı:Eleştiriye açıksan yazayım o zaman..Bu sayfadaki imzalar üzerine "kendi düşüncem" doğrultusunda eleştiride bulunayım..
Görüntüde Kenshin varsa benim için kılıcı önemlidir..Mesela 2.resimde olduğu şekliyle kılıcın olmasını beklemek mantıklı değil ancak 3.resimde kılıcın varlığı arka plana atılmakla birlikte bakışı ön plana çıkarılmış duruyor..

4.resime gelince kuyruk kısmen yok, resim kesik durmuş..tam bir şekilde görüntüyle aktarabilme imkanın olsaydı daha hoş olurdu. :)

Kesimlerini yaparken fazla kalin kesmemeye dikkat ediyorum, bu yuzden resimdeki onemli parcalar gidiyor. ve evet bu konuda bende cok huzursuz oluyorum.

onerilerinizi not aldim bunlari birdahaki sefere uygulamaya calisirim. :))
Resim IM A SHADOW
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Çohoş olmuş.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
oJarein

Tesekkur ettim. ^..^
Resim IM A SHADOW
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Şunuda söyleyeyim, imzalarının büyük çoğunluğu kızlara hitap eder cinste. Biraz daha erkeksi(doğru kelime budur sanırım) şeyler mümkün mü?
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön