Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Manga'türk mangamıza Nezaman başlayalım?

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

@Dimitri
Biz buna adaptasyon diyoruz :woohoo:
Neyse, hikaye konusunda yardım edebilirim eğer olacaksa böyle bir şey.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat
Favori Manga: Berserk-Vagabond-Bakuman-
Favori Anime: Bakuman-Death Note-Kimi Ni Todoke

Ben uğraşamam zaten kendi mangamla uğraşıyorum,onani master çevirisi var,cellatın günlüğü var,sitede iş çıkarsa onları halletmeye çalışıyorum,manita var,iş arayışı içindeyim peder sigigit çalış diyo bide bunla uğraşamam
Resim
Kullanıcı avatarı
Uchiha Tobito
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Code Geass , Death Note , Hellsing , Naruto Shippuden

Ben bi manga çıkarmayı düşünüyorum uzun zamandır ama elde çizdiğim için biraz daha iyi olmam lazım en azından. Bide balonlar/kutucuklar için falan programlar lazım.İleriki bi zamanda olur belki...
'Bu dünyada aydınlık olduğu gibi karanlık da mevcut. Kazananlar olduğu gibi kaybedenler de var. Barışın olmasını istemek savaşı getirdi. Nefretse sevgiyi korumak için var oldu. Bu reddedemeyeceğin basit bir döngü. En azından şimdiye kadar..''
Aynştayn Baran
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

@Frost
3-4 sayfa çizdim de çizmek zor.Bir karakterin tipini belirliyorum diğer sayfada o karakteri çizerken ilk çizdiğim gibi olmuyor :laugh: .Ki manga çizmeye çalışmak harbi zormuş.Kağıt üzerinde daha zor.Siliyorum, çiziyorum, siliyorum çiziyorum...Manga çizim programları var onlarla yapılırsa daha iyi olabilir ama yine de sağlam bir çizim yeteneği olması lazım.Manganın konusunu da belirlemiştim.Yazık oldu.
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

@frequentlyimthebest

Eğer ciddi niyetliysen önce senin bir şeyler yapman lazım. Adam akıllı bir manga konusu bul, ardından sinopsisini, öykünü bir yaz bitir. Oku, düzeltmen gereken yerleri düzelt. Hatta yapabiliyorsan çizimin az da olsa varsa kabataslak bu mangayı oluştur. Ardından burada paylaş, bunu geliştirmek için öneri ve yardım yapan birileri çıkar elbet. Hiç çaba sarf etmeden olmaz öyle.
frequentlyimthebest
Favori Anime: Naruto shippuden

Beyler uzun suredir giremiyordum neyse , simdi bu ise girmek isteyenlerle bir takim olusturalim oncelikle mangayi yapabilmek icin ihtiyacimiz olanlar;
A)takimi :1.hikaye
B)takimi :2.taslaklar(tum duzenlemeler ,kagit uzerine cizerek)
C)takimi :3.bilgisayarda cizim(photoshop ile)
4.son kez gozden gecirme ve yayinlama

Simdi, herkes oncelikle hangi kisimda yardimci olabilecegini soylesin butun isleti gunlere bolecegiz mesela hikaye 2 gun(1.gun hazielama 2. Gun sonuclandirma) taslak 2 gun, photoshopta cizme 2 gun, son gunde son hazirliklar ve aksam yayinlama gibi,
-ozellikle 3.bilgisayarda cizim. Yapabilen birkac kisi lazim, hikaye yazabilecek kisiler cikar zaten, kagida cizenler bende dahil taslaklari hazirlariz, en sonda hep beraber degerlendirme yapariz , Evet sorusu olanlar sorsun .. Işi yapabilecekler takimini yazsin sali gunune kadar takimi ayarlayalim olmazsa sureyi biraz uzatiriz..

Bazi duzenlemeleri ekleyecegim...
frequentlyimthebest
Favori Anime: Naruto shippuden

Katılmak isteyenler takımını yazsın( A, B , C ) ve kadroyu oluşturursak başlayacağız , her takımda en az 3 kişi olsa iyi olur..

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön