Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Grafik Servisi |İmza&Avatar vb. Yapılır|

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Banada Zaraki Kenpachi imzası yapanmı ablam?
Resim
Kullanıcı avatarı
Death|Book
Favori Anime: One Piece, Fairy Tail, Beelzebub, Death Note, Free!

Bilginize artık youtube kanal facebook sayfalarına kapak fotoğrafı yapıyorum altta facebook sayfam olucak ordan ulaşabilirsiniz. ^^
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Acil grafiker bi arkadaş lazım , yardımcı olabilirse bana özel mesaj atabilir mi? İmza-avatar tarzı bişey değil ama önemli bi konu benim için.
İnvoker The Master Magician
Resim
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Hala istek alıyormusun ? alıyorsan hashirama veya tobirama fark etmez birinin imza yaparmısın ? ^^
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön