Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

InTeR.WeLeT Grafik Studyosu|(Avatar, İmza, Banner, Bar)

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades
Favori Manga: Naruto, Bleach, Death Note, Gantz, Death Note
Favori Anime: Naruto, Bleach, Full Metal Alchemist, Hellsing

Selam Arkadaşlar...

Bilindiği gibi uzun süredir MangaTurk grafik stüdyosunda siz değerli dostlarıma yardımcı olmaktayım. Gerek site moderatörleri gerek siz değerli dostlarımın ilgisi beni gerçekten bu siteden ayrılamaz yaptı. Geçen gün site yöneticimiz sevgili Diabolus Ipsum Amans' a böyle bir başlığı açmak için danıştım. "Kafana göre takıl pampa" onayını alınca da böyle bir başlık açmak istedim.

Şu an'a kadar sitede pek çok grafik tasarım işi yaptım. Özel mesajlardan da istekler gelmeye başlayınca böyle bir başlık açmak gereği hissettim... Yanlış anlaşılmasın, sitede çok çok değerli benden kat kat yetenekli arkadaşlarım var. Ben photoshop'u evde kurcalaya kurcalaya öğrenen bir kullanıcıyım. Grafik sayfasında avatar imza istek başlıkları artınca takip etmek te güçleşti. Bu nedenle de kendi başlığımı açtım.

Keşke diyorum bu güne kadar yaptığım grafikleri de bu başlık üzerinde toplayabilseydim. Neyse artık önümüzdeki işlere bakacağız... Şimdilik kendinize iyi bakın sevgili dostlarım...

Hizmetinizdeyim....

Saygılarımla.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

inter'cim welet'cim Allah rizasi için bana güzel bir imza yapmani istiyorum...Karakter Himura Kenshin.Ama eger kendi kafanda güzel bir fikrin varsa Karakteri kendin seç hayde kolay gele...
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades

D'versorio yazdı:inter'cim welet'cim Allah rizasi için bana güzel bir imza yapmani istiyorum...Karakter Himura Kenshin.Ama eger kendi kafanda güzel bir fikrin varsa Karakteri kendin seç hayde kolay gele...
Kardesim Himura Kenshin favorilerimdendir. Ancak öncelikle biraz çocuksu bir tipi var kabul edersen. (Yuzundeki yara izi de olmasa hani :D ) Senin avatar ve imzalarına bakınca genelde siyah - beyaz ağırlıklı kullandığını gördüm. Alucard (ki hayranıyım) görünüş olarak kenshinden daha sert bir yapıda. O yüzden biraz daha ciddi bir imzanın daha iyi olacağını düşünerek şöyle birşey yaptım. İstersen Kenshinli bir çalışma yine yapabilirim sorun değil.

► Spoiler Göster
Format olarak Jpeg yerine png sectim. Böylece arka font rengi ne olursa olsun bozulmadan kullanabileceksin. Düzeltilmesini istediğin birşey olursa çekinme...

Saygılarımla... [/color][/b]
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Oooo Yeahh demek istiyorum. Saygilar sunuyorum thanks... :lol:
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Benim de bir ricam olacaktı :lol: İllidan Stormrage ile ilgili bir İmza/Avatar seti istiyorum :lol:
Şimdikileri de seviyorum ama nedense içime tam sinmediler.
En son Frostguard tarafından 23 Tem 2013 11:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Game of Thrones'dan Lannister aileleriyle ilgili bir imza yapabilir misin ?
Cersei,Tyrion ve Jamie bulunursa iyi olur.
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Zangetsu'dan bir avatar istiyorum. Cicili bicili olmasın, arka plan soğuk da kalabilir. Şimdiden teşekkürler.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades

Frostguard yazdı:Benim de bir ricam olacaktı :lol: İllidan Stormrage ile ilgili bir İmza/Avatar seti istiyorum :lol:
Şimdikileri de seviyorum ama nedense içime tam sinmediler.

Kardesim ne zaman sivri birseyler görsem sayfayı kestiresim geliyor ona :D O yüzden imzanı bu konsept üzerine yaptım. Avatarın çok istediğim gibi olmadı. Aslına bakarsan çok birsey yapamadım. Sadece buldugum bir resmi kuculttum. Ancak imzan istedigim gibi oldu... Güle güle kullan...

► Spoiler Göster

İmza
► Spoiler Göster
[/color][/b]
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Aslında tam tersi olmuş :lol: Avatar tam istediğim gibi olmuş, imza ise sanki İllidan Stormrage için biraz sönük kalmış :side: Ama gene de ikisini de kullanacağım çok sağol, ellerine sağlık :side:
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades

equando yazdı:Game of Thrones'dan Lannister aileleriyle ilgili bir imza yapabilir misin ?
Cersei,Tyrion ve Jamie bulunursa iyi olur.

Kardesim Games Of Throne'a çok hakim değilim... Özellikle karakterlerine. Inan bir kere bile seyretmedim. En azından bahsettiğin karakterlerin birer resimlerini gonderebilirsen bana sana daha kolay yardımcı olabiliri. Kusura bakma...

En azından bunu yapabildim... Umarım beğenirsin... Saygılarımla

► Spoiler Göster
En son inter.welet tarafından 23 Tem 2013 13:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Resim
► Spoiler Göster

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön