Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

InTeR.WeLeT Grafik Studyosu|(Avatar, İmza, Banner, Bar)

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades
Favori Manga: Naruto, Bleach, Death Note, Gantz, Death Note
Favori Anime: Naruto, Bleach, Full Metal Alchemist, Hellsing

Arkadaşlar kücük bir bilgisayar problemi yaşıyorum... Kendi bilgisayarımda bir sıkıntı var bu yüzden photoshop kullanamıyorum su an... En kısa zamanda (Tahminen EN GEÇ yarın) bütün hepsini bitirmis olurum... Tekrar özür dilerim...

Saygılarımla...
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/ ... e1d8bf.jpg
Hacı buradaki tobirama resminden bana arkası png olan bir avatar yapabilir misin?
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades

teddybear01 yazdı:The Legend of Zelda 25th anniversary temalı bir imza yapabilir misin? http:/welovenintendo.files.wordpress.com/2012/03/zelda-1298484433.jpg

Bundan olabilir veya benzer temalı olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.

Buyur kardeşim... Güle güle kullan... Aralarında en beğendiğim kare buydu...

► Spoiler Göster
Kardeşim ayıp ve zahmet olmazsa bana Mortal Kombat serisindeki Kenshi reyiz'in Avatarını edermisin? zahmet olmayıpta yaparsan yüreğimde V.I.P bölümden yer bile alırsın
Mortal Kombat en sevdiğim oyundur... Farovirimdir... Candır... Buyur kardeşim... Kenshin imza...
► Spoiler Göster
Sasuke uchiha il bir imza yapabilirmisin
Buyur kardesim.. Güzel bir susanoo imzaa... Güle güle kullan....
► Spoiler Göster
Diğer arkadaslar... Eve gider gitmez kalanı halladeceğim...

[/color][/b]
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Elder
Favori Anime: Historys Strongest Disciple Kenichi,

Benim de ricam Alucard ın hem avatar hem imzasıdır. ÜStünde nickimin yazılmasına gerek yok. Güzel ve karzmatik olsa iyi olur :D Şimdiden tşkler
Resim
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades

Hocam rica etsem bu resimden bir avatar çıkartabilir misin? Tek ayrıntı boyu 225 pixel ( sitedeki maximum buydu sanırım) ve dikey olsun. Kolların hepsini almana gerek yok.
Buyur kardesim...
► Spoiler Göster
madaraninsolsharingani yazdı:http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/ ... 5xfiy1.jpg

Hocam rica etsem bu resimden bir avatar çıkartabilir misin? Tek ayrıntı boyu 225 pixel ( sitedeki maximum buydu sanırım) ve dikey olsun. Kolların hepsini almana gerek yok.

Kardesim hala hazırda hareketli olarak şöyle bir imza var elimde düşünürsen buyur. Düşünmezsen nasıl birşey istediğini anlatırsan yardımcı olabilirim yine... Saygılarımla...

Not: Bu imaj bana ait değil alıntıdır. Ben hareketli çalışamıyorum maalesef...

► Spoiler Göster
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades

Jiraiya-Sama yazdı:Zahmet olacak ama bir şey isteyecektim. Çift kılıç kullanan böyle saldırı pozisyonu almış üzerinde mavi uzun bir pelerin ve kiremit kırmızısı kadife bir pantolon giyen yüzünde sert bir ifade bulunan bir karakter yaratabilir misin ? Karakterin yüzü bize dönük olsun arkasındanda 2 kol uzunluğunda kırmızı sarımsı tonda anka kuşu kanadı çıkarabilir misin ? Arka planda kadim bir ağaç ve gümüş renginde bir şelale olursa sevinirim.

Bayağı şey istedim. Çok zahmetli olacak. Yapamazsanda canın sağ olsun.

Edit: İmza olacak yazmayı unutmuşum.
Tum Öğleden sonramı sana ayırdım desem yeridir. Mesajını okuduğumda ilk tepkim HÖH!!! oldu... Sonra iyi yanıma geldin inat ettim ve elimden gelen budur. Umarım beğenirsin beğenmezsen de yakarım bu gezegeni bilmiş ol... Çok uğraştım çünkü.... :D
► Spoiler Göster
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

inter.welet yazdı:
Jiraiya-Sama yazdı:Zahmet olacak ama bir şey isteyecektim. Çift kılıç kullanan böyle saldırı pozisyonu almış üzerinde mavi uzun bir pelerin ve kiremit kırmızısı kadife bir pantolon giyen yüzünde sert bir ifade bulunan bir karakter yaratabilir misin ? Karakterin yüzü bize dönük olsun arkasındanda 2 kol uzunluğunda kırmızı sarımsı tonda anka kuşu kanadı çıkarabilir misin ? Arka planda kadim bir ağaç ve gümüş renginde bir şelale olursa sevinirim.

Tum Öğleden sonramı sana ayırdım desem yeridir. Mesajını okuduğumda ilk tepkim HÖH!!! oldu... Sonra iyi yanıma geldin inat ettim ve elimden gelen budur. Umarım beğenirsin beğenmezsen de yakarım bu gezegeni bilmiş ol... Çok uğraştım çünkü.... :D
► Spoiler Göster

Panpa tek kelime ile müthiş olmuş cidden acayip beğendim. Sadece kanatların biraz kırmızı yapabilir misin ? :lol: çok şey istedim biliyorum.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades

Dr.M yazdı:Bana da Alexsander Andreson'un güzel bir avatarı lazım.... =)

Buyur kardeşim...

Resim
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades

Jiraiya-Sama yazdı:
inter.welet yazdı:

► Spoiler Göster

Panpa tek kelime ile müthiş olmuş cidden acayip beğendim. Sadece kanatların biraz kırmızı yapabilir misin ? :lol: çok şey istedim biliyorum.

Buyur:
► Spoiler Göster
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades

hyperbooster yazdı:http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/ ... e1d8bf.jpg
Hacı buradaki tobirama resminden bana arkası png olan bir avatar yapabilir misin?

Buyur Kardeşim...
► Spoiler Göster

Bugünlük de bu kadar. Yarın Allucard dan devam.... :D

3. günlük çalışmalarım :D
► Spoiler Göster
Resim
Resim
► Spoiler Göster

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön