Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

InTeR.WeLeT Grafik Studyosu|(Avatar, İmza, Banner, Bar)

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

The Legend of Zelda 25th anniversary temalı bir imza yapabilir misin? http:/welovenintendo.files.wordpress.com/2012/03/zelda-1298484433.jpg

Bundan olabilir veya benzer temalı olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Kardeşim ayıp ve zahmet olmazsa bana Mortal Kombat serisindeki Kenshi reyiz'in Avatarını edermisin? zahmet olmayıpta yaparsan yüreğimde V.I.P bölümden yer bile alırsın :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Sasuke-uchiha
Favori Manga: Naruto fairy tail death note one piece 5000 won için bir öpücük veren oppa
Favori Anime: Full metal alchemtestic naruto death note fairy tail

Sasuke uchiha il bir imza yapabilirmisin
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/ ... 5xfiy1.jpg

Hocam rica etsem bu resimden bir avatar çıkartabilir misin? Tek ayrıntı boyu 225 pixel ( sitedeki maximum buydu sanırım) ve dikey olsun. Kolların hepsini almana gerek yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kızıl Baron
Favori Manga: Naruto,,The Breaker Nw,Veritas,Liar Game,Tower of God
Favori Anime: Gangsta,Beelzebub,Gintama,Bleach,One Piece,Tokyo Ghoul

Hocam bende Ero-sennin den istiyorum,zahmet olmazsa Jiraya'dan bir imza yapabilir misin ?
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Zahmet olacak ama bir şey isteyecektim. Çift kılıç kullanan böyle saldırı pozisyonu almış üzerinde mavi uzun bir pelerin ve kiremit kırmızısı kadife bir pantolon giyen yüzünde sert bir ifade bulunan bir karakter yaratabilir misin ? Karakterin yüzü bize dönük olsun arkasındanda 2 kol uzunluğunda kırmızı sarımsı tonda anka kuşu kanadı çıkarabilir misin ? Arka planda kadim bir ağaç ve gümüş renginde bir şelale olursa sevinirim.

Bayağı şey istedim. Çok zahmetli olacak. Yapamazsanda canın sağ olsun.

Edit: İmza olacak yazmayı unutmuşum.
En son Jiraiya-Sama tarafından 25 Tem 2013 11:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Konu Dışı
Herkes ne susamış Grafikere :lol: Hacı işin zor vallaha :lol:
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Bana da Alexsander Andreson'un güzel bir avatarı lazım.... =)
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Dr.M yazdı:Bana da Alexsander Andreson'un güzel bir avatarı lazım.... =)
Konu Dışı
Yine mi Anderson.:D
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades
Favori Manga: Naruto, Bleach, Death Note, Gantz, Death Note
Favori Anime: Naruto, Bleach, Full Metal Alchemist, Hellsing

Arkadaşlar kücük bir bilgisayar problemi yaşıyorum... Kendi bilgisayarımda bir sıkıntı var bu yüzden photoshop kullanamıyorum su an... En kısa zamanda (Tahminen EN GEÇ yarın) bütün hepsini bitirmis olurum... Tekrar özür dilerim...

Saygılarımla...
Resim
Resim
► Spoiler Göster

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön