Siteyi yeni sunucuya taşırken yaşadığımız aksaklıklar sebebiyle son bir hafta içinde atılan mesajlar maalesef silindi.

JoJo's Bizarre Adventure

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Re: JoJo's Bizarre Adventure

Mesaj gönderen MRTFR » 30 Haz 2019 12:34

ugur_tatli yazdı:
30 Haz 2019 12:21
@MRTFR
Bölümler bir yıl önce falan çekilmiş, hafta hafta bölüm yapmıyorlar. Ara vermelerinin farklı sebepleri vardır. Part 5 Japonya'da en çok sevilen olduğu için büyük budget ayırmışlar.
Ayırdıkları bütçeye değmiş. Bi güzellik yapıp Stone Ocean'ı da duyursalar keşke. :/

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 30 Haz 2019 12:42

@MRTFR
Umarım çok bekletmezler ama bekletirlerse de gıkımı çıkartmam DP kaliteli bir iş yapacaksa.
Ben Vento Aureo bitince mangadan devam edeceğim sanırım. Çok spoiler yiyorum istemeden öbür türlü. :(

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Mesaj gönderen MRTFR » 30 Haz 2019 13:02

ugur_tatli yazdı:
30 Haz 2019 12:42
@MRTFR
Umarım çok bekletmezler ama bekletirlerse de gıkımı çıkartmam DP kaliteli bir iş yapacaksa.
Ben Vento Aureo bitince mangadan devam edeceğim sanırım. Çok spoiler yiyorum istemeden öbür türlü. :(
Et ya da youtube'a girme. :whistle:

"Do you believe in gravity?" :evil:

Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Mesaj gönderen Baryshx » 30 Haz 2019 23:29

ugur_tatli yazdı:
30 Haz 2019 12:42
@MRTFR
Şimdiye kadar son 3 part ile ilgili spoiler yemedim, onları izleyinceye kadar da yemem herhalde ;)

Bu arada bölüm çok fena yerde bitti, Giorno yine bir şeyler planladı ellam :D
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
MRTFR

Mesaj gönderen MRTFR » 05 Tem 2019 21:55

Bölüm 37
► Spoiler Göster
Bölüm 38 ve 39, 28 Temmuz'da tek bölüm olarak gelecekmiş.

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 05 Tem 2019 22:51

MRTFR yazdı:
05 Tem 2019 21:55
Bölüm 37
► Spoiler Göster
MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA

Süper bölümdü, büyük budget ayırmışlar bu bölüme özellikle. Çok beğendim. 🎈

Manga versiyonu da çok güzeldi ama of of animasyonun belli bir değişik tadı var.

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir