Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

JoJo's Bizarre Adventure

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

ugur_tatli yazdı: 30 Haz 2019 12:42 @MRTFR
Umarım çok bekletmezler ama bekletirlerse de gıkımı çıkartmam DP kaliteli bir iş yapacaksa.
Ben Vento Aureo bitince mangadan devam edeceğim sanırım. Çok spoiler yiyorum istemeden öbür türlü. :(
Et ya da youtube'a girme. :whistle:

"Do you believe in gravity?" :evil:
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 30 Haz 2019 12:42 @MRTFR
Umarım çok bekletmezler ama bekletirlerse de gıkımı çıkartmam DP kaliteli bir iş yapacaksa.
Ben Vento Aureo bitince mangadan devam edeceğim sanırım. Çok spoiler yiyorum istemeden öbür türlü. :(
Şimdiye kadar son 3 part ile ilgili spoiler yemedim, onları izleyinceye kadar da yemem herhalde ;)

Bu arada bölüm çok fena yerde bitti, Giorno yine bir şeyler planladı ellam :D
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Bölüm 37
► Spoiler Göster
Bölüm 38 ve 39, 28 Temmuz'da tek bölüm olarak gelecekmiş.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

MRTFR yazdı: 05 Tem 2019 21:55 Bölüm 37
► Spoiler Göster
MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA

Süper bölümdü, büyük budget ayırmışlar bu bölüme özellikle. Çok beğendim. 🎈

Manga versiyonu da çok güzeldi ama of of animasyonun belli bir değişik tadı var.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

İki haftadır niye bölüm gelmiyor diye sormak için girmiştim ama MRTFR cevaplamış :) Araya bedelli de olsa askerlik girdiği için sanırım 3-4 bölüm toplu izleyeceğim
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Tulpar-Byakugan yazdı: 19 Tem 2019 22:34 İki haftadır niye bölüm gelmiyor diye sormak için girmiştim ama MRTFR cevaplamış :) Araya bedelli de olsa askerlik girdiği için sanırım 3-4 bölüm toplu izleyeceğim
2 bolum kaldi sadece bitmesine, onları da ayin 28'inde veriyorlar tek bolum halinde.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

ugur_tatli yazdı: 20 Tem 2019 06:50
Tulpar-Byakugan yazdı: 19 Tem 2019 22:34 İki haftadır niye bölüm gelmiyor diye sormak için girmiştim ama MRTFR cevaplamış :) Araya bedelli de olsa askerlik girdiği için sanırım 3-4 bölüm toplu izleyeceğim
2 bolum kaldi sadece bitmesine, onları da ayin 28'inde veriyorlar tek bolum halinde.
Tüh be, cuma günü altyazıyı bile beklemeden izliyordum oysaki.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

ARRIVEDERCI
Kullanıcı avatarı
MRTFR

https://www.youtube.com/watch?v=xDOjHrGlOw0
Eveet bir sezonun daha sonuna geldik. Hayırlı uğurlu olsun.

Stone Ocean'da görüşmek üzere. :woohoo: ARRIVEDERCI :lol:
:evil: Do You Believe in Gravity? :evil: https://isstoneocean-confirmed.tumblr.com
Kullanıcı avatarı
MRTFR

Stone Ocean duyuruldu.

https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... uz/.171450
► Spoiler Göster

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön