Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Zankyou no Terror

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Zankyou no Terror Resim Türü: Psikolojik, gerilim
Toplam Bölüm Sayısı: 11
Durumu: Devam ediyor
Yapımcıları: MAPPA
Direktör: Shinichiro Watanabe
Müzik: Yoko Kanno
Karakter Dizaynları: Kazuto Nakazawa

Konusu: Alternatif bir gelecekte, Tokyo'nun büyük bölümü terörist bir saldırıdan dolayı yok olmuştur. Ve suçluların kimliğiyle ilgili tek ipucu internete yüklenmiş garip bir videodur. Bu gizemli ipucundan ötürü şaşkına dönen polis, halk arasında yayılan korkuyu önlemekte çaresizdir.
Dünya bu trajediden sorumlu tutacağı bir suç dehasını ararken, iki gizemli genç -aslında var olmaması gereken- ustaca korkunç planlarını uygulamaktadırlar. Dokuz ve On İki isimleriyle dünyada yaşamaya lanetlenmiş bu iki genç, bir araya gelerek insanları rüyalarından uyandırmakta ve dünyaya doğrulttukları tetiği çekmekte kararlı Sfenks adlı gizli örgütü oluştururlar.(Alıntı: Türkanime)

Konunun açıldığı tarih itibariyle 2 bölümü çıktı ve kesinlikle kaçırılmaması gereken bir anime olduğunu düşünüyorum.
En son teddybear01 tarafından 11 Nis 2015 01:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Daha anime başlamadan önce trailer'ı izlediğimde listeme eklemiştim. İlk 2 bölümü beklentilerimi karşıladı, çok beğendim. Yeni sezonda tokyo ghoul ile birlikte favorim. Ama bölüm sayısı çok az belirlenmiş, konu yarıda kalacak gibi.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
tabibitosan
Favori Anime: FMA;B, Slam Dunk, Seirei No Moribito,

Anime gayet iyi de kız çok zorlama olmuş şu haliyle. İkinci bölümde onun olduğu sahneler acayip sıkıcı geldi, bölümün geri kalanı su gibi aktı.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

İlk bölümü vasatın üzeriydi. Karakterler itici geldi biraz. Ayrıca dedektifi göstermesi falan olayların nasıl ilerleyeceğini ilk bölümden belli etti ama umarım ters köşe olurum. Bir de şu liseli klişesi sıkmaya başladı. Dünyayı kurtaran liseliler, dünyayı yok etmeye çalışan liseliler, süper kahraman liseliler, sapık liseliler vs. vs. Anlamıyorum ki, her şey liselilerin mi başına gelir amk?!
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

ThePumpkin yazdı:İlk bölümü vasatın üzeriydi. Karakterler itici geldi biraz. Ayrıca dedektifi göstermesi falan olayların nasıl ilerleyeceğini ilk bölümden belli etti ama umarım ters köşe olurum. Bir de şu liseli klişesi sıkmaya başladı. Dünyayı kurtaran liseliler, dünyayı yok etmeye çalışan liseliler, süper kahraman liseliler, sapık liseliler vs. vs. Anlamıyorum ki, her şey liselilerin mi başına gelir amk?!
Konu Dışı
Liseli ergenleri hafife alma B)
Bu arada eğer güzel diyorsanız hemen bu gece izleyeyim...
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

ansatsuken yazdı:
ThePumpkin yazdı:İlk bölümü vasatın üzeriydi. Karakterler itici geldi biraz. Ayrıca dedektifi göstermesi falan olayların nasıl ilerleyeceğini ilk bölümden belli etti ama umarım ters köşe olurum. Bir de şu liseli klişesi sıkmaya başladı. Dünyayı kurtaran liseliler, dünyayı yok etmeye çalışan liseliler, süper kahraman liseliler, sapık liseliler vs. vs. Anlamıyorum ki, her şey liselilerin mi başına gelir amk?!
Konu Dışı
Liseli ergenleri hafife alma B)
Bu arada eğer güzel diyorsanız hemen bu gece izleyeyim...
Aynen bizi hafife alma. Daha dün Dünya'yı DarkWader'ın elinden kurtardım haberiniz yok. B) Yanımdada kırmızı saçlı çok güzel bir kız vardı. :evil:
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Fark etmemistim bunu. Aksam izleyeyim, yorumumu atarim.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Yuna
Favori Manga: Berserk, Noblesse,Vagabond,Litchi Hikari Club, Ultimate Legend Kang Hae Hyo
Favori Anime: OP,Mononoke,Mnemosyne,Zetman,Hoozuki no reitetsu,HxH

Openingini açıp açıp dinliyorum hoşuma gitti. :cheer:
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Ortalama geldi bana. Ama ileride aksiyon artacak gibi hissediyorum. O yüzden izlemeye devam.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Son zamanlarda izlediğim en kaliteli anime. 2014 için de favorim. Benim açımdan tek eksi tarafı şu yanlarında duran salak kız.(Mishima Lisa)
8.bölümle birlikte de gizem yavaş yavaş çözülmeye başladı, tek temennim 2.sezonun çıkması. Şurda 3 bölüm kaldı finale, olay yarım kalacak gibi hissediyorum. :whistle:

9.bölüm spoiler
► Spoiler Göster
En son nara_fkd tarafından 13 Eyl 2014 14:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön