Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Zankyou no Terror

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Cowboy Bebop'daki gibi hızlı bir final bizi bekliyor gibi gözüküyor.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

5,9,12 arasında ki bağ, geçmişin gizemi_ geleceğin belirsizliği ve kayboluşlar. Seri ağır gibi görünse de kendini izlettiren bir yanı var.Sonunun nereye varacağını merak ediyorum.
Açılış parçası bana Last Exile'ı hatırlatıyor.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

2014'ün bana göre en iyi ve kaliteli animesi bitti. Final bölümü de çok iyidi ama birazcık daha uzatılabilirdi, en azından 2 bölüm daha :dry:
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

Bu seri güzeldi . Mangakası falan olaydı diğer serilerdini okur/izlerdim emme yapacak bişi yok :/
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

► Spoiler Göster
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...

ansatsuken yazdı:Bu seri güzeldi . Mangakası falan olaydı diğer serilerdini okur/izlerdim emme yapacak bişi yok :/
Bir önceki bölümü izledikten sonra bende direk mangasına bakmıştım.Tabi son bölümü gördükten sonra serinin devamı olmayacağı anlaşılıyor. Her şey açıklığa tek tek kavuştu , bana göre akılda soru işareti bırakacak bir olay kalmadı.Başarılı bir yapımdı .Shibazaki ustaya selam olsun B)
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

VON.Güzel bir seriydi.Sonuda iyi bitti diye düşünüyorum.Bu sezonun ilk 5 animesinden biriydi benim için.
Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

SilverMask yazdı:
ansatsuken yazdı:Bu seri güzeldi . Mangakası falan olaydı diğer serilerdini okur/izlerdim emme yapacak bişi yok :/
Bir önceki bölümü izledikten sonra bende direk mangasına bakmıştım.Tabi son bölümü gördükten sonra serinin devamı olmayacağı anlaşılıyor. Her şey açıklığa tek tek kavuştu , bana göre akılda soru işareti bırakacak bir olay kalmadı.Başarılı bir yapımdı .Shibazaki ustaya selam olsun B)
Aynen katılıyorum. Gayet başarılı bir seriydi. Güzelde bitti . Kısmen mutlu son diyebiliriz.
Konu Dışı
Her sezon çıkan animelerde neden hep tek tür üstünde yoğunlaşırlar. Bu sezon akame - zankyou - tokyo ghoul.. vb. animeler çıktı. Önümüzdeki sezon (çıkacak animeler listesi http://anichart.net/#/fall) daha çok 13-15 arası ergenlere hitap eden seriler çıkacak gibi :/
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

Konu Dışı
Her sezon çıkan animelerde neden hep tek tür üstünde yoğunlaşırlar. Bu sezon akame - zankyou - tokyo ghoul.. vb. animeler çıktı. Önümüzdeki sezon (çıkacak animeler listesi http://anichart.net/#/fall) daha çok 13-15 arası ergenlere hitap eden seriler çıkacak gibi :/
Terra Formars var izle derim.Seinen bol kanlı aksiyonlu bir anime seversin.İlk bölüm çıkmış ama çok fazla sansür uygulamışlar.Mangasını tavsiye ederim.Belirli bölüme kadar türkçesi var.
Animeden:
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
nhympleatine
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fairy Tail

Mutlu son mu? Ben animenin sonunda ağzım açık kaldı yarim saat. Beklemiyordu öyle final yapacaklarını. Üzülmüştüm...

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön