Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Captain Tsubasa (2018) Anime Tartışma

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

_[Emre]_ yazdı: 02 May 2018 23:46 Biraz uzun yazıcam bu sefer çünkü artık sikerler.

Ulan Road To 2002'de yapılıp bitirilmesi 3 bölüm süren maçı inşallah 6. bölümde göreceğiz. Amk yani diyorsunuzki sike sike o milyonlarca kez izlediğiniz minikler ve lise turnuvasını daha önce hiç görmediğiniz ayrıntılarına kadar size göstereceğiz... Yeter Tsubasa'yı kendimden daha iyi biliyorum. Amk Kisugi&Takasugi&Taki üçlüsünün yediği screen time bak çay demle anasını satayım. Hepimiz biliyoruzki o takımdan adam gibi 2 oyuncu çıkacak biri zaten Wakabayashi öbürüde sonradan parlayacak olan İzawa. Şu remake ilk duyrulduğunda belki World Youth'tan kesitler falan görürüz diye kendi kendime mastürbasyon yapıyordum izlediğimiz şeye bak pü pü amını sikim One Piece'den bile daha kanser bu amk Tsubasa'sı.
Tamam yavaşta abartmayın olm ya, eski seride yarı sahayı geçmek bile işkence idi, boyuna koşuyordu. Şimdi daha hızlanmış eski seriye göre, bu yeni seri. Yine de yavaş mı, evet öyle ama bu seriyi ilk defa izleyeceklere öyle gelmeyebilir.

Ben de Kojiro Hyuga reisi bekliyorum :)
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Baryshx yazdı: 19 May 2018 07:18
_[Emre]_ yazdı: 02 May 2018 23:46 Biraz uzun yazıcam bu sefer çünkü artık sikerler.

Ulan Road To 2002'de yapılıp bitirilmesi 3 bölüm süren maçı inşallah 6. bölümde göreceğiz. Amk yani diyorsunuzki sike sike o milyonlarca kez izlediğiniz minikler ve lise turnuvasını daha önce hiç görmediğiniz ayrıntılarına kadar size göstereceğiz... Yeter Tsubasa'yı kendimden daha iyi biliyorum. Amk Kisugi&Takasugi&Taki üçlüsünün yediği screen time bak çay demle anasını satayım. Hepimiz biliyoruzki o takımdan adam gibi 2 oyuncu çıkacak biri zaten Wakabayashi öbürüde sonradan parlayacak olan İzawa. Şu remake ilk duyrulduğunda belki World Youth'tan kesitler falan görürüz diye kendi kendime mastürbasyon yapıyordum izlediğimiz şeye bak pü pü amını sikim One Piece'den bile daha kanser bu amk Tsubasa'sı.
Tamam yavaşta abartmayın olm ya, eski seride yarı sahayı geçmek bile işkence idi, boyuna koşuyordu. Şimdi daha hızlanmış eski seriye göre, bu yeni seri. Yine de yavaş mı, evet öyle ama bu seriyi ilk defa izleyeceklere öyle gelmeyebilir.

1983 serisinin 7. bölümünü birde 2018'in 7. bölümünü izle. 1983'den bile arkadalar şu an.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

_[Emre]_ yazdı: 19 May 2018 07:44
Baryshx yazdı: 19 May 2018 07:18

1983 serisinin 7. bölümünü birde 2018'in 7. bölümünü izle. 1983'den bile arkadalar şu an.
Aynen baktım, bazı şeyler değişmiş ama sonuç itibari ile aynı yavaşlıkta ilerliyormuş. Ekstra sahne koymuşlar, bir de çalımlar falan, son sahne de eskide yok gibi.

İlk bölümüne baktığımda yenisi daha hızlı gibiydi, sahne kırpacağına şu boş boş koşmalarda, daha da yeni sahne koyuyorlar :S
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

8.bolum olmus artik, adamlar yapmislar. :lol: Misaki'nin girmesiyle de oyuna iyice bir keyif geldi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Futboldan hic anlamam ama acayip gaza geldim. Ne bolumdu ya, her bolum boyle olsun. :laugh:
Kus kafesi ve kirilmasina bayildim.
Wakabayashi'nin de kafasinin yerine gelmesi cok guzeldi, kaleden cikip gol atti adam. Helal olsun.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Bitti sonunda mac. Cok da guzel bitti. Berabere kalacaklarini dusunmuyordum ama mutluyum sonuctan.

Ishizaki bu yeni takima secilmeyi nasil basardi bu arada arada? :laugh:

Wakabayashi'ye saygim iki bolumdur artiyor yalniz eline dergi alip Roberto pesinde gezmesi komik geldi. Lol
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Bu bolumde (10) söylenecek pek birşey yok, asıl maça hazırlık olsun bir de antagoniste dramalı bir backstory yapmak istemişler.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Seri kac bolum surecek biliniyor mu? Ayrica 11.bolum icin yaziyorum suan, ve bu bolum biraz baydi beni. Tamam kim kazanacak zaten biliyoruz da az daha heycanli yapsalar keske.

Edit: Zaten konusulmus bu konu ilk mesajlarda.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Dünya Kupasına gelince beni uyandırırsınız.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

11. bölüm biraz filler gibiydi ama Nankatsu'daki takım çalışması eksikliğini güzel gösterdi. Hoş da bir yarı final maçıydı.
Gelecek bölüm finalleri oynayacaklar anladığım kadarıyla.

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön