Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Captain Tsubasa (2018) Anime Tartışma

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

4. bolumu simdi izledim. Roberto'nun hastaligini hatirlamiyordum, uzucu oldu biraz.
Tsubasa da okula basladi sonunda, normal kiyafet giydigi gunleri gorecek miyiz bilmiyorum ve merak icindeyim. Lol
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

4 bölüm oldu daha Nankatsu'yla Shuutetsu maç yapacakta Misaki takıma katılacak. Aşırı yavaş işliyorlar Hernandez'i falan görebilirsek yatıp kalkıp dua etmemiz lazım.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Gelecek bolumde mac baslayacak artik, bu bolum hizlandi seri.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Biraz uzun yazıcam bu sefer çünkü artık sikerler.

Ulan Road To 2002'de yapılıp bitirilmesi 3 bölüm süren maçı inşallah 6. bölümde göreceğiz. Amk yani diyorsunuzki sike sike o milyonlarca kez izlediğiniz minikler ve lise turnuvasını daha önce hiç görmediğiniz ayrıntılarına kadar size göstereceğiz... Yeter Tsubasa'yı kendimden daha iyi biliyorum. Amk Kisugi&Takasugi&Taki üçlüsünün yediği screen time bak çay demle anasını satayım. Hepimiz biliyoruzki o takımdan adam gibi 2 oyuncu çıkacak biri zaten Wakabayashi öbürüde sonradan parlayacak olan İzawa. Şu remake ilk duyrulduğunda belki World Youth'tan kesitler falan görürüz diye kendi kendime mastürbasyon yapıyordum izlediğimiz şeye bak pü pü amını sikim One Piece'den bile daha kanser bu amk Tsubasa'sı.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

_[Emre]_ yazdı: 02 May 2018 23:46 One Piece'den bile daha kanser bu amk Tsubasa'sı.
Su bolumle beraber kesinlikle katiliyorum. Izlerken gozlerim curudu, kalbim sıkışti... Bu nasil bir yavasliktir...
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Fame yazdı: 09 May 2018 13:10
_[Emre]_ yazdı: 02 May 2018 23:46 One Piece'den bile daha kanser bu amk Tsubasa'sı.
Su bolumle beraber kesinlikle katiliyorum. Izlerken gozlerim curudu, kalbim sıkışti... Bu nasil bir yavasliktir...
Dun ciktigini unuttum. Lol
Eve gittigimde izlerim.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Misaki'nin elinde akıllı telefon görünce gözlerim kanadı. Tsubasa varken cep telefonu diye bir şey yoktu amk.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Simdi izledim bolumu, sahsen cok hosuma gitti. Final macin atmosferini guzey yarattilar.
Wakabayashi'nin son sahnedeki top yakalayisi da superdi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Yeni izledim son bolumu. Iyi guzel gidiyor da Tsubasa tek basina oynuyor, takimin geri kalani da normal karsiliyor ezikliklerini o sinir bozucu. Lol
Shuutetsu 1-0 goturuyor, kazansinlar istiyorum ama shounen bu. :D
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

SGGK'ye orta sahadan şut çekmek. :D Bu adam kırık kolla ceza sahası dışından 2 gol anca yedi. Kesin gol olur evet bekliyoruz.

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön