Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Baki (2018) Anime Tartışma

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Resim
Ana karakter Baki Hanma, dünyadaki en güçlü dövüşçü olan Yujiro Hanma yani babasını geçmek için yoğun bir antrenman yapar. Dünyanın en sert ve vahşi beş idam mahkûmu, Baki'yle yüzleşmek için toplanır. Amaçları yenilgiyi tatmaktır-- Benzersiz güçleri ve yetenekleri onları hayattan bıktırmıştır, ve şu anda onları ezmek ve yerle bir etmeyi uman Baki'nin peşindedirler. Bu krizde, diğer yeraltı dövüş sanatları savaşçıları Baki'nin tarafında dövüşmek için toplanırlar: Kaoru Hanayama, Gouki Shibukawa, Retsu Kaioh, ve Doppo Orochi. Sert idam mahkûmları ve Baki ile arkadaşları arasındaki destansı dövüş mücadelesi başlar! Baki animesinin 3. sezonudur.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Gemide falan dövüşüyorlardı, iş adamları vs vardı.
O anime mi yoksa bu?
Yada benim zamanında okuyup unuttuğum bir manga ile mi karıştırdım?
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Todomeda yazdı: 24 Tem 2018 21:49 Gemide falan dövüşüyorlardı, iş adamları vs vardı.
O anime mi yoksa bu?
Yada benim zamanında okuyup unuttuğum bir manga ile mi karıştırdım?
Karıştırıyorsun. :D

Edit: İlla 2. sezonu izlemenize gerek yok bu arada. Zaten 2. sezonda neler olduğunu, bu sezonda ortaya çıkan karakterlerin neci olduğunu ufak ufak FB'lerle anlatıyorlar. Ancak ilk sezonu mutlaka izlemelisiniz.

5.Bölüm Spoiler;
► Spoiler Göster
6. Bölüm Editi;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Bu arada manga 276. chapterda anime 40. chapterda böyle bir rahatlıkta biraz daha seri işlemek yerine neden kasıntı kasıntı işliyorlar anlamış değilim.
► Spoiler Göster
Edit 2: Spoilerde yazdığımı siktir edin zira serinin 2. sezonu varmış amk.

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön