Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

91 Days - Tanıtım -

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim

Serinin MAL Puanı : 7,8.
Çıkış yılı: 2016

Bölüm sayısı:12

Konusu

Hikayemiz bir intikam hikayesi. Ailesi Vanetti'ler tarafından katledilen Angelo, hayatının büyük bir kısmını şehirden ayrı saklanarak geçirir. Bir gün ailesini katledenlerin yer ve adreslerini içeren bir mektup alınca şehre geri döner ve büyük bir Mafya Ailesine dönüşen Vanetti'lerden intikam almaya koyulur.

Kişisel yorumum, MAL puanından kesinlikle fazlasını hak ediyor. 8,5-9,0 arası verdim ben seriye. Güzel bir atmosferi var ve karakterleri gerçekten iyi işlenmiş. Çok akıcı ve sürükleyici bozmadan finalini yapmış güzel bir anime.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Fena seri değildi.

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön