Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kesinlikle İzlenmeli Dediğiniz Animeler

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Dev anime öneri tablosunu atıyorum buraya. Tür tür beğenip izleyebilirsiniz.

http://imgim.com/recommendation.jpg
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Mia
Favori Manga: One Piece, Naruto, Skip Beat!, Lovely Complex, Akame ga Kiru!, Orange, Noblesse, Arago.
Favori Anime: One Piece, Hunter x Hunter 2011, Skip Beat!, Lovely Complex, WataMote, Death Note, Usagi Drop...

Romantik & Komedi türü olarak Skip Beat! ile Lovely Complex favorimdir. İki animede de baştaki kız karakterleri sevmemek mümkün değil gibi. :D Özellikle Kyoko'yu. İblisleri yeter.
Dövüş, macera temalı olarak ise Hunter x Hunter 2011. Başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra kadar bitti. Fazlasıyla sürükleyici ve karakterleri çok hoş.
Resim

Eğer birinin canı yanarsa nefret etmeyi öğrenir. Ama o acıyı bilmek, insanı olgunlaştırır.[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
Klonn16
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Naruto,Death Note,Code Geass,Shingeki No Kyojin,Bleach

Code Geass izlemeyen kaldımı hala... kesinlikle izleyin arkadaşlar ben daha yeni bitirdim baştan sona mükemmel gidiyor ve harikulade bir finali var sırf bu sebepten dolayı bile code geass'ın yeri bende ayrıdır japonlar genelde final özürlü olduğu için çoğu animenin finali tatmin etmiyor ama code geass bambaşka çok zekice kurgulanmış bir senaryo ve final...
Kullanıcı avatarı
Seishin
Favori Anime: Code Geass

Code Geass
Ano Hana
Angel Beats!
FMA
Resim
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Ghost In the Shell Serisi
Akira
Ergo Proxy
Texhnolyze
Serial Experiments Lain
Mardock Scramble
Vexille
Paprika
Wonderful Days
Psycho-Pass

Cyberpunk severler için, tabi bir kaç eksiği daha var listenin.
Celebhol
Favori Anime: -

Psycho-Pass ve Ghost in the Shell tek bölümlük -episodic- seriler sevenler için güzeldir, diğerlerini bilmiyorum. Açıkçası bilimkurgu ve cyberpunk severim ama Ghost in the Shell'i bıraktım ve Psycho-Pass hoşuma gitse de hikayesi yetersiz geldi.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
İletişim:

Celebhol yazdı:Psycho-Pass ve Ghost in the Shell tek bölümlük -episodic- seriler sevenler için güzeldir, diğerlerini bilmiyorum. Açıkçası bilimkurgu ve cyberpunk severim ama Ghost in the Shell'i bıraktım ve Psycho-Pass hoşuma gitse de hikayesi yetersiz geldi.
Ghost in the Shell'i çok severim ama doğrusu, ilk başladığımda ben de bırakmıştım. O zamanlar cyberpunk ve bilimkurgu dünyasına pek aşinalığım yoktu ve çok sıkıcı bulup, yarıda bırakmıştım. Daha sonra bu türe ait bir çok film izlemeye başladım ve alıştıkça, tür hakkında bir şeyler öğrendikçe, daha da içine girmeye başladım. Cyberpunk herkese hitap etmiyor, orası kesin.
Celebhol
Favori Anime: -

Bana hitap ediyor ama bu episodik şeylere alışamadım sanırım. Sadece iki seri var öyle ve ikisi de dizi: Supernatural ile Doctor Who.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Matrix ghost in the shell'den araklandı diye biliyorum kült bir seri. İlk 95yapımı filmi izle mustafa 2002 yapımı stand alone complex de bayağı övülüyor.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
İletişim:

Celebhol yazdı:Bana hitap ediyor ama bu episodik şeylere alışamadım sanırım. Sadece iki seri var öyle ve ikisi de dizi: Supernatural ile Doctor Who.
Yanlış bilmiyorsam, sen felsefe seviyordun. Cyberpunk, felsefe ve bilimkurgunun bir arada olduğu Ergo Proxy var, sana onu tavsiye ediyorum. :)

Edit: @Zuko: Stand Alone Complex serisi filmlerden bile daha popüler. Ben de tekrar izlemek için boşluk yaratmaya çalışıyorum. :)

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön