Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Steins Gate

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Gerçekten harika bir anime. Herşey mantığa uygun ve heyecanlı ilerliyor. Animeden sonra filmi de çok iyiydi.
Kullanıcı avatarı
Kızıl Baron
Favori Manga: Naruto,,The Breaker Nw,Veritas,Liar Game,Tower of God
Favori Anime: Gangsta,Beelzebub,Gintama,Bleach,One Piece,Tokyo Ghoul

Burdaki yorumlara bakınca insan ister istemez bi beklenti içine giriyor o yüzden ilk bölümlerde fazla sıkmıyo :lol: Sırf ana karakteri için izlenilebilicek bi seri :lol:
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

İzlediğim en iyi ve en sevdiğim anime ya da öyle bir şey.Böyle zamanlı yolculuklu paradokslu şeylere bayılırım zaten.Küçüklüğümden beri hep zaman makinesi icat etmek gibi bir hayalim vardı.Kendim icat edemesem de keşke olsa da binsem geçmişe gitsem diye düşünürdüm.Şimdi bu klişe hayalimi böylesine orjinal işlenmiş bir animede izleyince sevindirik oldum tabii.Animenin başında bir de Toki o kakeru shôjo animesine bir gönderme var ama korkmayın olaylar öyle değil.Yine de o gönderme de gülümsetti beni.
Ayrıca ;
I am the Mad Scientist, Hououin Kyouma! And the world is in the palm of my hand!
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
sensou
Favori Anime: Fma Brotherhood,Naruto,D.gray-man,Dragon Ball,Nodame Cantabile,Kenshin,Sailor Moon,Steins gate,Bakuman

Kesinlikle kurgusu mükemmel bir anime.İlk defa izleyenlere uyarım lütfen hemen bırakmayın ilk 6 bölüm biraz sıkıcı ve saçma ilerliyor.Fakat 7-8'den sonra güzelleşmeye başlıyor.Merak etmeye başlıyorsun.10-11'den sonra ise mükemmel olmaya başlıyor.Ben ilk baştaki saçma ilerleyişten dolayı sadece 1 puan kırdım 10/9 ... Yoksa favori animelerimdendir.Makise ise favori karakterim.Mayushi ve şu kedi kılıklı feyrisi hiç sevmem orası ayrı :P Okabe'yi de başta sevmemiştim.Ama sonradan adam olmaya başladı.İlk 6 bölüm dışında yapacağım tek olumsuz eleştiri karakterlerdir.Yani karakter huyları biraz daha düzgün olabilirdi makise'yi bu kategoriye koymuyorum tabikide ;)
afzozatmaca
Favori Manga: Veritas,Bleach,Naruto,
Gantz,Beelzebub,
Vagabond,
The Breaker new waves
Sun Ken Rock
Favori Anime: Naruto,
Bleach,
Hellsing OVA serisi
FMA:Brotherhood

Animesi izlemek yeni nasip oldu...Sabırlı bir kişiliğiniz yok ise anime size göre değil demektir...
Konu sonradan açılıyor...Karakterleri sevdim.Kurgusu da iyi idi...Sabırlıysanız Uzay zaman ilişkisi,
paradokslar ve teorileri seviyorsanız tavsiye ederim...
Resim
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=UzmlYV98C1I[/BBvideo]
Youtube yorumunda verilmiş çeviri:
Kurisu:
"Nice to meet you.I'm Makise Kuris, thanks."
Okabe:
The fate converge to this awful way...?
Answer, Hououin Kyoma.

After all, I have no choice but to complete my operation.
Please hope my luck.
el psy congroo"
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Başyapıt olacak bir seri değildir benim gözümde. Ama o kurgunun içinde olmayı istetecek nadir serilerdendir kendisi ve baş yapıt olan hiç bir seride bu isteği yaşayamazsınız. Bu sebepten dolayı gözümde yeri çok ayrıdır.
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bugun bitirdim izlemedi. Baslangici cok yavas olsa da kirilma sonrasi hikaye cozulmeye baslayinca hosuma gitti. Guzel seriydi, tavsiye ederim ve buyuk sabirlar hikayenin ilk yarisi icin.

Ek olarak, ikinci kez izlemeyi dusunuyorum. Kafamda oturmayan bircok olay daha iyi oturacaktir, iyi planlanmis bir hikaye.

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön