Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Steins Gate

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Resim

2010 yılında bir grup arkadaş modifiye ettikleri mikrodalga fırın ile geçmişe mesajlar yollamanın bir yolunu bulurlar. Bu konuda değişik deneyler yaparlarken zaman makinesi konusunda kendi deneylerini yapan Cern adındaki organizasyon onları farkeder ve peşlerine düşerler. Artık Cern'ün elinden kaçmaları gerekmektedir.

Kendi yorumum izleyenlerin ilk 10 bölümde sıkılıp kapatmamaları gerektiği yönünde. Animenin gittiği yön o civarlarda tamamen değişiyor ve insana kendini üst üste izlettiriyor. Ayrıca çoğu animedeki sıradan shounen ana karakterlerinin aksine ana karakter oldukça orjinal olmuş.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Celebhol
Favori Anime: -

İlk bölümlerinde oldukça sıkıldığım fakat bir süre sonra oldukça ilgi çekici bir dönüş yapan bir anime. Konusu ilginç ve bir açıdan da Geleceğe Dönüş'e benziyor. Evde kendi imkanlarıyla, alakasız bir aletten zaman makinesi yapan bir çılgın dahi.
Baş karakteri de farklı cidden. İzlenmeye değer bir anime derim. Baştaki o sıkıcı dönem geçince gerisi cidden güzel oluyor.
Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

Ne yalan söyliyim ilk çıktığında takip etmiştim ama sıkılıp bırakmıştım açıkçası..
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Xadexia yazdı:Ne yalan söyliyim ilk çıktığında takip etmiştim ama sıkılıp bırakmıştım açıkçası..
Dediğim gibi 12 bölüm izlemen lazım önce, hata yapmışsın diyorum.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

İzlemeyenler ve ya izleyip bırakanlar bir an önce izleyin. Zamanda yolculuk temasına farklı bir yorum getirmiş animedir Steins; Gate. Normalde bu temada zaman makinesi keşfedilir sonra hemen maceraya başlanır, bunda böyle bir durum yok, daha farklı bir yol izleniyor ki bu çok güzel bir şey. Ama Deatwing'in de dediği gibi serinin dönüm noktası 12. bölümdür. İlk 12 bölüm ne kadar komedi ağırlıklıysa, 12 sonrası o kadar ciddidir. 12. bölüm dönüm noktasıdır. 12'ye kadar sabrederseniz, sabrınızın meyvesini alırsınız.

Bu arada esmeden geçemeyeceğim, ana karakter çok orjinal olmuş. Hele her sıkıntıya düştüğünde telefona konuşması ayrı bir komik, bunu yapasım gelmedi değil. :D
Kullanıcı avatarı
kermbey

Kesinlikle izlenmesi gereken bir yapım. İlk bölümler de sıkılanların sıkılma sebebi büyük ihtimalle kafalarında kalan soru işaretleridir fakat ilk birkaç bölüm biraz sabrederseniz o soru işaretlerinin hepsi son bölümlerde cevap olarak size geri geliyor ve serinin bittiğine üzülüyorsunuz.
Celebhol
Favori Anime: -

Soru işareti değil de şişko bir hacker'ın sapık yorumlarıydı bilmem neydi falan güldürmüyor beni.
Kullanıcı avatarı
kornsky
Favori Manga: Naruto ,Bleach
Favori Anime: Naruto/Shippuuden , DragonBall /Z/Gt , Hellsing Ultimate Ova ,jormungand ,
Another

İlk bölümden bunaldım , ama biraz sakin kafa ile başlayınca kesinlikle izlenebilir . Kesinlikle başlamdan önce kafanızı toparlayın , ben daha izleyemedim sitresden ...
Kullanıcı avatarı
hatip17
Favori Manga: Vagabond
Favori Anime: Gintama

bence bu animeyi izlerken ilk 5 bölüme bakmamalısınız 8-9 dan itibaren tamamen değişik bir açıya giriyo izlenmeli bence
Kullanıcı avatarı
Warrıors
Favori Manga: Bleach, Gintama, HotD, Naruto, Veritas...
Favori Anime: Death Note, Code Geass, Naruto Shippuuden, Bleach, Basilisk, Bake/Nisemonogatari, K-On!!, Haruhi Suzumiya no Yuutsu, Lucky Star, Star Driver:Kagayaki no Takuto...

1-2 bölüm izleyip bırakmıştım kesinlikle rahat kafayla izlemek lazım yoksa bırakırsınız. Dönmeyi planlıyorum.
Resim

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön