Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sword Art Online

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Şöyle diyim ilk 12 bölümü izleyin yeter gerisi tamamiyle zaman kaybı..
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Kullanıcı avatarı
kilitkilit
Favori Anime: Animatrix

valheru21 yazdı:Şöyle diyim ilk 12 bölümü izleyin yeter gerisi tamamiyle zaman kaybı..
İlk 12 bölümü neden izlesinler ? Bence direk knight online oynasınlar. Zaten 5 saate üzerinize alacağınız itemler kılıçlar falan sword onlineden daha güzel. Üstüne grafiklerde aynı. En azından knight onlinede 2 kişi girip fantezi yaparsınız. Biriniz dişi büyücü olur. Birinizde erkek warrior olur. Büyücü önden gidip slotu üstüne çeker sonra kurtar beni yiğidim der. Sizde ya allah deyip atlarsınız. Sword onlineden kırk kat daha güzel bir senaryodeğilse en adi şerefsizim.
napolyon sürgünde öldüğünde, doktorlar onun s.kini kestiler. süslü bir kavanoza koyup rahibine verdiler, neden bilmiyorum. yıllar boyunca napolyon'un s.ki açık arttırmalarda en çok parayı verenler arasında birçok kez el değiştirdi. günümüzde en az üç kişi napolyon'un s.kine sahip olduğunu iddia ediyor. ama mesele gerçek s.kin kimde olduğu değil. esas soru... öteki iki s.k kimlere ait?"Resim
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Şuna ayırdığım zamanda Hellisng'i tekrar izlerdim lan . Sınırsız kılıç ve harket görmek umuduyla başladım ,resmen ''Shoujo'' çıktı lan.İzleyecek olan varsa da ilk 15 bölümünü birde final bölümü izleyin arkadaşlar zaten sonuca varcaksınız.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

SilverMask yazdı:Şuna ayırdığım zamanda Hellisng'i tekrar izlerdim lan . Sınırsız kılıç ve harket görmek umuduyla başladım ,resmen ''Shoujo'' çıktı lan.İzleyecek olan varsa da ilk 15 bölümünü birde final bölümü izleyin arkadaşlar zaten sonuca varcaksınız.
Kılıç mı görmek istiyorsun; o zaman sana güzel bir kampanyamız var: Kingdom izle yada oku. Animesi ilk sezon kötü olsa da sonraki sezonda kaliteyi artırmış bir seridir. Mangası zaten bahse değmez, okuyunca çokça seveceksindir.
galeme
Favori Anime: .

Vakit kaybı.
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 19 Nis 2020 21:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
The Golden King
Favori Manga: Ecchi konulu mangaların tamamı.
Favori Anime: Bleach,Hellsing,Death Note,Naruto,Air Gear,
Kuroko no basket,Berserk,Code Geass,Kurohitsugi,
One piece,Fairy tail,HxH,Gintama,Cowboy Bebop.

İzlediklerim içinde en iyilerden biridir.Herkese tavsiye ederim Çok güzel animedir.
Kullanıcı avatarı
Cruzz
Favori Anime: Yok

Şöyle 70-80 bölüm olsa çok güzel şeyler görebilirdik fakat bu kadar az bölüm olunca arka planda dönenleri göremeden bitti gittiye getirildi maalesef.
Celebhol
Favori Anime: -

İlk on iki bölüm güzel, gerisi zaman kaybı deniyor. Sadece ilk on iki bölümü izledim zamanında ve hala çok büyük bir zaman kaybı olarak görüyorum. MMORPGlerin içine çekilme konulu anime aranıyorsa, en kötü örneklerden birisi SAO. Daha iyi mangalar, webcomicler ve animeler mevcut.

MMOların mantığı bir kere oturmamış. Doğru düzgün skill kullanmayan bir baş karakter var. Level 12'de mi 20'de mi ne aldığı eşyaları hala end-game'de kullanması da bayağı saçma. Hikayesi ise kötü ve klişe bir shonen.
Concord
Favori Anime: ..

Benim animeye başladığım seridir. 7.bölümdeydi ben izlerken, bitene kadar death note, code geas gibi serileri bitirmiştim.(12.bölüme kadar) 14 yaşlarında izlemiştim kısacası. Ve o yaşımla, hayatımda anime izlememiş halimle 12. bölümde pes dedirtmişti bana. Tabi o zamanlar çöpte olsa devam ediyorsun, etrafında senin nefretini körükleyecek insanda yok. Alfheim kısmıda bitti.

İşte ben 14 yaşında insanlıktan umudumu kesme nedenim o alfheim kısmı oldu. Hadi ilk 12 bölümün dandikliğini öyle yada böyle yedin peki alfheim? Arkadaş nasıl olurda alfheim kısmına rağmen bir seri bu kadar popüler olur ya. Resmen akım başlattı birde. Ve kendi kopyası olarak çıkan tüm seriler saodan 50 kat daha kaliteliydi. Yinede insanlar saoyu el üzerinde tutmaya devam etti ya cidden hayret ediyorum.

Dizi,film aleminde de gereksiz üstlere çıkarılan seriler elbet var ama bu farklı. Bu seri baya anime piyasasına şekil verdi,çöküşün başlangıcıdır benim için.
Not=20 yaşındayım, hala çok seven yaşıtlarım oluyor. :/

Seri hakkında çok eleştiri yaptım, bir ara propagandasını yaptım desem yeridir. Artık dilim yorulmuş, yazıp, anlatamıyorum millete neden bu seri kötü diye.
Resim

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön