Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Felsefe olayı işin içinde aşk yokken güzeldi.Hachiman hayata dair ilginç tespitler yapardı,biz de "hakkaten ha hiç böyle düşünmemiştim" diyerek izlerdik.Şimdi olay gerçekten boka sarmış durumda,ulan alt tarafı biriniz ötekine "Seni seviyorum" diyecek,oldu bitti.Son bölümü de daha izlemedim bu arada ama bir beklentim de yoktu.O açıdan da rahatım yani.
Kullanıcı avatarı
tabibitosan
Favori Anime: FMA;B, Slam Dunk, Seirei No Moribito,

İlk sezonu geçen hafta bitirdim ben de. Hachiman ve konusu iyisi ama diğer karakterlerin neredeyse hepsi ayrı ayrı geri zekalı olduğu için pek zevkli gelmedi. Yazarın da derdi neyse karakterlere hep tekrarlayan isimler vermiş, Murat Menteş'i çok mu okumuş nolmuşsa artık. :laugh:
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Finalden ziyade herhangi bir bölüm gibiydi.

-s-

Hachiman'ın yaralarını saran Yukinon nerede, bir tane kurabiyeyi zor veren çantasındaki paketi hiç veremeyen Yukinon nerede.
Tam bir şeyler olacak derken yazar bize "merak etmeyin hiçbir şey olmayacak" mesajı verdi resmen.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

3. sezonda daha da aşka bağlicak gibi seri.
Kullanıcı avatarı
Tenzen-Sama
Favori Anime: Bleach, Full Metal Alchemist, GTO, 7 samurai, Basilisk, Shingeki No Kyojin, Samurai Champloo

2 sene olmuş, 3. sezonu çıksaydı iyiydi. Noveli ne durumda acaba ?
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

_[Emre]_ yazdı: 14 Haz 2015 10:47 Hikigaya Yukinon'u istemeye gitsede herkes rahat etse.
Evet 5 sene sürdü ama sonunda yaşandı. Umarım herkes mutludur.

Ben bu kadar metaforik bir reddedilme ve aşk itirafı görmedim bu arada hayatım boyunca amk. "Seni Seviyorum" ve "Biz Ayrı Dünyaların İnsanıyız" lafları hariç her şeyi kullandılar 11. bölümde. İzlerken yorulduk gene anasını satayım.

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön