Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Yalnız Hikigayanın başından beri sahip olduğu düşünceler bir çeşit savunma mekanizmasıydı. Tek yaptığı şey sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer felsefesini kabul etmekti. Taa sezon birden beri aslında normal ama dışlanmış birisi olduğunu gösteren bir sürü şey gördük zaten.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Finale yaklaştıkça güzel bir kıvama geldi seri. Sanmıyorum olacağını ama umarım 3. sezon gelir seneye.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Hikigaya Yukinon'u istemeye gitsede herkes rahat etse.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Romantizm adına pek bir şey yok ortada. İlk iki sezon o açıdan biraz yarım kaldı sanki. Gerçi ikinci sezon daha bitmedi. Ama bir aksiyon olacağını da sanmıyorum. Tabii olsa fena da olmaz yani.

Her neyse, üçüncü bölümden sonra sıkmaya başlamıştı. Son iki - üç bölümdür toparlandı gibi biraz.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
argon45
Favori Anime: -

Son iki bölümdür (önemli bazı yerleri atlayarak gitse de) romantizm tavan yaptı seride (1. ve 2. sezonun tamamı için söylüyorum). Yalnız bu bölümün sonundan anlaşılacağı ve yapımcıların bir röportajından da çıkarılacağı üzere final pek tatmin edici olmayacak gibi.

Final, LN'den ayrı olacak yapılacakmış çünkü anime LN'yi geçmiş şu an. Yapımcıların açıklaması da finalin "acıklı" olacağını söylüyor, böyle bir final olmasa iyidi aslında, kimseyi memnun etmeyecek anlaşılan final (ben dahil). HikigayaxYukino olup biteydi iyiydi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Son bölümden bi bok anlamadım. Felsefe + dram yapacaz diye çorba oldu amk animesi. Allahtan gittim Gintamanın son bölümünü izledimde kendime geldim, yoksa ağır sövecektim.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

İlginç bir final oldu. 20 dakika boyunca 'aha tamam şimdi birisi patlıcak' diye bekledim ama olmadı yine üstü kapalı konuşmalarla geçti. Sanırım 3.sezonun geleceği de kesinleşmiş oldu böylece çünkü burada bırakmazlar animeyi diye düşünüyorum :whistle:
argon45
Favori Anime: -

Bölüm vol 11'den aktarılmış yani son çıkan volden (diğer bölüm de). 3. sezonu herkes istese de düşük ihtimal gibi çünkü 1-2 vol sonra LN bitiyormuş. Yazar romantik bir son yapmayacak maalesef bu gidişle, sadece Yukino'nun isteği yerine getirilecek ve bitecek. Yazık oldu seriye.
Resim
Kullanıcı avatarı
Grimoire Slayer
Favori Manga: Beelzebub
Favori Anime: Death Note

Bu animenin diyaloglarından bi bok anlmayan tek kişi benim sanıyordum.Bu nedir ya sanırsın evrenin sırrını çözmeye çalışıyorlar.Altı üstü aşk üçgeni yaşan ergenlersiniz.Herkes bi ali cengiz oyunları peşinde.Sıkıyor bi noktadan sonra bu durum.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Grimoire Slayer yazdı:Bu animenin diyaloglarından bi bok anlmayan tek kişi benim sanıyordum.Bu nedir ya sanırsın evrenin sırrını çözmeye çalışıyorlar.Altı üstü aşk üçgeni yaşan ergenlersiniz.Herkes bi ali cengiz oyunları peşinde.Sıkıyor bi noktadan sonra bu durum.
Aynen sanki bana atomu parçalıyor pezevenkler. Altı üstü aşk üçgeni işte, neyin felsefesi bu amk kaç bölümdür.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön