Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fate Zero

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Concord
Favori Anime: ..

Sn nin belki asas'ı daha iyidi diyebiliriz o fate zeroda olsaydı keşke.
Yanlız tribal büyük spoiler vermişsin hemen sponun içine al derim, beklenmedik bir şeydi çünkü.
Resim
Kullanıcı avatarı
romm
Favori Manga: Death Note, Naruto, Gantz, Ane Doki, Psyren
Favori Anime: Ergo Proxy, Code Geass, Death Note, Naruto, Guilty Crown

Concord yazdı:Sadece fate zeroyu izle yeter. Diğer serileri bok gibi. Gerçi yeni çıkacak serisi iyi diyorlar da hikaye.
Zaten fate zero hikayesi için değil, iskender gilgamesh gibi tarihin en sağlam anime karakterlerine sahip olduğu için iyi bir seri. Fate stay nightın eksiği cidiyeti olmaması. Çocukların yönetmesi. Fate zero da ayak oyunları olsun, arka planda dönen oyunlar olsun sağlam seri. Hala fate zeronun 11.bölümün açıp titreme seansı yaparım kendime. Fate zero daha iyi bir kurguyla daha iyi yerlerde olabilirdi. Sonuçta hikayeyi adam lisede kurgulamış. Lisede tasarlayınca baş karakterler liseli olmuş. Fate zero da bunu düzeltse de, fate zero ana konudan önceki savaş olduğundan sonu belirsiz. 4. savaş olan fate zero ana hikaye olsa, bütün focuslanma fate zeroya olsa hiç eleştirilmeyen güzel bir seri olacaktı.
@romm
► Spoiler Göster
Cevap veriyorum

► Spoiler Göster
İşte böyle dostum.Kaç yaşındasın bilmiyorum ve böyle yaşla falan insanlara vurmayı da sevmem ama biraz animelerden çıkar kafanı nefes al,beynine oksijen gitsin,hayatı kokla,sokaklara çık,bu kadar sahiplenme animeleri,aç başka şeyler oku,sıkıcı filmler izle,bir kulübe üye ol,dil öğren...Bunları zaten yapıyorum diyorsan bir defa daha yap.Ayrıca kapı zilinin konumuzla ne alakası var anlamadım.
► Spoiler Göster
Concord

İskenderin yaptıkları dinlerin gelişinden önce insanları 1700lü yılarda anca ulaşabildiği teknolojiye mö ulaşmasını sağlamış. Fetih ettikleri yerde, çok iyi şehirler kurmuş. Dünya harikası olan yapılar inşa etmiş ve bunları 8 yılda yapmış evet çok ezik bir adamış bence de. Shoenen mantığı hayelerinin peşinden koş zırvalarını söylemene gerek yok. Hedefi ve hayali olmayan insan boş insandır. Herkese büyük bir hedef, adam gibi kral izlenimi verirsen, o ordudan daha iyi ordu olamaz. Teşvik olmadan ordun istediği kadar iyi olsun bir şey beceremezsin. Bkz. Kanuninin o orduyla venediği alamaması

Tek seferde bir sürü gerizekalıyı baştan indirmiş(Erkeklerin kelesi ile parti yapan kadın liderlerden tuta , bir sike yaramayan pers liderleri gibi) Fetih ettiği yerlerde bıkratığı etki ortada. yani cak cuk ötmene gerek yok, yaptığı ortada.

Kutsal kase kadın anlamına gelir. O yüzden kase bir kadındır ve dileğini bozuk şekilde yerine getirir. Hikayesi bu kadar kısa daha ne anlatsın birader? Kasenin mantığı bu zaten, kutsal kase denilen şey bu. Ve kasenin bozulması stay nıghta anlatılıyor o yüzden zero da anlatma gereği duymamış adamlar. Anlaman bu kadar mı zordu? Saçma span cevap vereceğine hiç cevap verme. Hayalpereset oyş arkadaşlık mantığında gitmiyorum, adamın 8 yılda başardığını ve kralın anlamını öğretiğini söylüyorum.

Ne kadar iyi bir insan olursan ol, demokroteki olursan ol, önemli olan halktır. Halk iradesiz, hayalperest değilse ondan ne köy olur ne kasaba. İngiltere kaç kere yıkılmıştır o yüzden arthuru orada simge yapmışlar. Serinin tek saçma yanı kadın olmasıydı. Kısacası bok atıcaksan başka kapıya
Resim
Kullanıcı avatarı
romm

Concord yazdı:İskenderin yaptıkları dinlerin gelişinden önce insanları 1700lü yılarda anca ulaşabildiği teknolojiye mö ulaşmasını sağlamış. Fetih ettikleri yerde, çok iyi şehirler kurmuş. Dünya harikası olan yapılar inşa etmiş ve bunları 8 yılda yapmış evet çok ezik bir adamış bence de. Shoenen mantığı hayelerinin peşinden koş zırvalarını söylemene gerek yok. Hedefi ve hayali olmayan insan boş insandır. Herkese büyük bir hedef, adam gibi kral izlenimi verirsen, o ordudan daha iyi ordu olamaz. Teşvik olmadan ordun istediği kadar iyi olsun bir şey beceremezsin. Bkz. Kanuninin o orduyla venediği alamaması

Tek seferde bir sürü gerizekalıyı baştan indirmiş(Erkeklerin kelesi ile parti yapan kadın liderlerden tuta , bir sike yaramayan pers liderleri gibi) Fetih ettiği yerlerde bıkratığı etki ortada. yani cak cuk ötmene gerek yok, yaptığı ortada.

Kutsal kase kadın anlamına gelir. O yüzden kase bir kadındır ve dileğini bozuk şekilde yerine getirir. Hikayesi bu kadar kısa daha ne anlatsın birader? Kasenin mantığı bu zaten, kutsal kase denilen şey bu. Ve kasenin bozulması stay nıghta anlatılıyor o yüzden zero da anlatma gereği duymamış adamlar. Anlaman bu kadar mı zordu? Saçma span cevap vereceğine hiç cevap verme. Hayalpereset oyş arkadaşlık mantığında gitmiyorum, adamın 8 yılda başardığını ve kralın anlamını öğretiğini söylüyorum.

Ne kadar iyi bir insan olursan ol, demokroteki olursan ol, önemli olan halktır. Halk iradesiz, hayalperest değilse ondan ne köy olur ne kasaba. İngiltere kaç kere yıkılmıştır o yüzden arthuru orada simge yapmışlar. Serinin tek saçma yanı kadın olmasıydı. Kısacası bok atıcaksan başka kapıya
► Spoiler Göster
Concord

Bu son yazım olsun bir insan kendi dediğini unutursa diyecek bir şey yok. Hele yaşın kaç çocuk bebe türevi yazılar yazıp. Sonra dediğim laflara alınman ayrı komik olmuş. Etkiye tepki reis, hayat bu. Küfürü hak etmiştin ama kuralar çerçevesinde ben edemem malesef. Eleştri yap bir sürü eleştirelecek nokta var, ama bilmediğin şeylerde animeye giydirmen eleştir değil cahiliğin ile bok atmaktır. Bilmiyorsan sorarsın sonuyla ne demek istedi diye, sonunu anlamış gibi sonu çok kötü olmuş diyemezsin. Anlamışsındır umarım;
Hizmetkarlara gelelim.O İskender'i(Rider) herkes sevmişte niye sevmiş ben anlayamadım doğrusu.Tarihe az buçuk meraklıyımdır.İskender'i de az çok okudum.Filmini de izledim.Ben o kızgın ve aynı zamanda hüzünlü bakan Alexander the Great i sevdim.Onu tanıdım.Bu İskender karakteri çok acayip ayrıca kral olmak üzerine yaptığı konuşmanın mantığı üzerine pokemon olup uçayım demek istiyorum.

Kral olma üzerine laflarına yazdıkların seviyesiz ve cahilce, o laflar ile ne anlatmak istediğini anlatım sana, yani çok japon olmuş yası falan yok, iskenderin kral anlayışını açıklayan bir söz olmuş. Gayet de iyi olmuş, shoenen mantığı deyip geçiştirebileceğin bir şey değil bu, kral olmanın asıl anlamını anlatan yüzyılın sözünü söyletirmişler iskendere seri de.

Yani bir şey de göt olunca ben böyle demek istemiştim cak cuku yok. Yazdıklarını dikatli yaz. Bilmiyorsan sorar nitelikte yaz, karalama şeklinde yazma. Eleştrinin anlamını da öğrenin. İlk yazımda hakaret yoktu ama sonra ki verdiğin absürt cevaptan sonra cak cuku hak ediyorsun olay bu.

Deliyim he;
Madness is power

Edit=Bilgili bir şekilde eleştireceksen eleştir ama bu tartışmayı devam ettireceksen, etmemeni rica ediyorum. Konumu çöp ediyorsun çünkü. Zaten şu sitede eleştri yaptım diye tepki aldım beyin yapısına gıcığım. Babamın serisi değil ama sevmediğim bir seri de bile saçma sapan bilgisiz karalamalar yapılırsa ona karşı çıkarım. Doğru olanda bu.
Resim
Kullanıcı avatarı
romm

Concord yazdı:Bu son yazım olsun bir insan kendi dediğini unutursa diyecek bir şey yok. Hele yaşın kaç çocuk bebe türevi yazılar yazıp. Sonra dediğim laflara alınman ayrı komik olmuş. Etkiye tepki reis, hayat bu. Küfürü hak etmiştin ama kuralar çerçevesinde ben edemem malesef. Eleştri yap bir sürü eleştirelecek nokta var, ama bilmediğin şeylerde animeye giydirmen eleştir değil cahiliğin ile bok atmaktır. Bilmiyorsan sorarsın sonuyla ne demek istedi diye, sonunu anlamış gibi sonu çok kötü olmuş diyemezsin. Anlamışsındır umarım;
Hizmetkarlara gelelim.O İskender'i(Rider) herkes sevmişte niye sevmiş ben anlayamadım doğrusu.Tarihe az buçuk meraklıyımdır.İskender'i de az çok okudum.Filmini de izledim.Ben o kızgın ve aynı zamanda hüzünlü bakan Alexander the Great i sevdim.Onu tanıdım.Bu İskender karakteri çok acayip ayrıca kral olmak üzerine yaptığı konuşmanın mantığı üzerine pokemon olup uçayım demek istiyorum.

Kral olma üzerine laflarına yazdıkların seviyesiz ve cahilce, o laflar ile ne anlatmak istediğini anlatım sana, yani çok japon olmuş yası falan yok, iskenderin kral anlayışını açıklayan bir söz olmuş. Gayet de iyi olmuş, shoenen mantığı deyip geçiştirebileceğin bir şey değil bu, kral olmanın asıl anlamını anlatan yüzyılın sözünü söyletirmişler iskendere seri de.

Yani bir şey de göt olunca ben böyle demek istemiştim cak cuku yok. Yazdıklarını dikatli yaz. Bilmiyorsan sorar nitelikte yaz, karalama şeklinde yazma. Eleştrinin anlamını da öğrenin. İlk yazımda hakaret yoktu ama sonra ki verdiğin absürt cevaptan sonra cak cuku hak ediyorsun olay bu.

Deliyim he;
Madness is power

Edit=Bilgili bir şekilde eleştireceksen eleştir ama bu tartışmayı devam ettireceksen, etmemeni rica ediyorum. Konumu çöp ediyorsun çünkü. Zaten şu sitede eleştri yaptım diye tepki aldım beyin yapısına gıcığım. Babamın serisi değil ama sevmediğim bir seri de bile saçma sapan bilgisiz karalamalar yapılırsa ona karşı çıkarım. Doğru olanda bu.
Güzel kardeşim ben elimden geldiğince sabırlı davranıyorum.Hakaret etmeden bazen öylesine eğlenerek yazmaya çalışıyorum.Başından beri kullandığın sözlere bak:bok atma,saçma sapan konuşma,göt olmak,cak cuk ötmek,cahil,seviyesiz.Ciddiyim tam dayaklıksın.
ulvinho
Favori Anime: Naruto,Sword Art Online,FMA Brotherhood,Fate Zero,

kesinlikle izlenmesi gereken bi seri...konusu ve anlatımı müthiş özellikle iskender reis harikaydı
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

En son ansatsuken tarafından 28 Nis 2015 12:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Umarım ilerde Fate/strange fake serisininde animesini çıkartırlar.
http://typemoon.wikia.com/wiki/Fate/strange_fake
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Seride en çok Diarmuid'e üzülmüştüm.
► Spoiler Göster

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön