Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kenarda Köşede Kalmış Güzel Animeler (ve Nedenleri)

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Bazı seriler vardır pek duyulmazlar ama hikayeleri çok güzeldir ya da bir karakteri onu okunur kılar. Bazen de atmosferidir sadece, kimi zaman bilemezsiniz neden sizi çektiğini. Her neyse, çok popüler olmayan, az duyulmuş ama bir özelliğinden dolayı ilginizi çeken animeler için bu başlık.
Neden izlemeye değer olduklarını yazmayı unutmayın!
Kolay gelsin :)
Kullanıcı avatarı
songena2
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Gintama, Chihayafuru

Nitaboh
► Spoiler Göster
Tek bölümlük, huzur veren anime. :)

Özeti:
► Spoiler Göster
Ana karakterini Aşık Veysel'e benzettim. Ayrı bir huzuru oldu. :lol: Japon geleneksel müziğini ve tarihinin bir kısmını izleyerek öğreniyor insan.

Çok durgun olduğu için bir oturuşta bitiremedim ama yoruldukça açıp izledikçe rahatlatıp, dinlendiriyor. Sırf bunun için bile izlenir. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

GunGrave: bence arkadaşlığı ve yanlış verilen kararlar sonrası insan içini kemiren pişmanlıkları en iyi anlatan yapımlardan
Samurai 7: ünlü filmin mecha ve gelecek zaman bilim kurgusu ile birleştirilmiş harika öyküsü...Gintama'nın Wolf's Rain - Cowboy Bebop tadında olan Seinen versiyonu denilebilir
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Jojo Bizarre Adventure (2012)
Serinin tanıtımı pek yapılmadığı için bilen pek yok sanırım. Neyse tanıtımını yaptım. Direkt alıntımı yapıyorum. :)
MRTFR yazdı:Son derece sağlam bir seri olduğunu söyleyebilirim. Seri Bizarre(tuhaf) kelimesinin hakkını vermiş. Karakter gelişimleri, teknikler ve dövüşler oldukça iyi. Animenin çizimleri çok iyi. Renklendirme olarak gördüğüm en orjinal serilerden biri. Tam anlamı ile bir renk cümbüşü var. Seslendirmeler gayet iyi. Müzikler muhteşem. Konu ve senaryo da gayet iyi. Karakterleri de beğeneceğinizi umuyorum. Şahsen iki Jojo'yu da çok sevdim. Olumsu diyebileceğim tek nokta bazen açıklamaların fazla gereksiz olmasıdır. Seriyi kesinlikle izlemenizi öneririm.
viewtopic.php?f=87&t=10021
En son MRTFR tarafından 07 Eki 2016 20:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Phinks

Tengen Toppa Gurren Lagann.

Çünkü mecha. Toplumumuz mecha serilere çok ön yargılı bakıyor. Ama TTGR harika bir seridir. Her yönüyle izlenir, her duyguyu yeri geldiğinde verir. Dram'ı sıçıp sıvamaz, Komedi'nin ucunu kaçırmaz. Yeri geldiğinde Romantizmi kullanarak Dram ile beraber ekler olaylara. Karakterleri on numaradır.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

Dram sever varsa çok güzel bir anime.

Grave of the Fireflies

2. Dünya Savaşı, Japonya. Savaşın sonu yaklaşmaktadır ve bir tren istasyonunun dışında genç bir adam görürüz. "İşte burası öldüğüm yer."

Resim

Özeti:
► Spoiler Göster
Nosuka'nın yazdığı oto-biyografik bir romannından esinlenen bir anime.Bombardıman esnasında Nosuka'nın kız kardeşi on altı aylıktır ve kardeşinin bakımı altındayken malnutrisyon sonucu ölmüştür. Eleştirmen Igarashi Yoshikuni'ye göre Nosuka kendisini temsil eden Seita'yı öldürerek, kızkardeşinin ölümündeki suçluluğunu bastırmaya çalışmaktadır.
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim
Wlaxrıl
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Kesinlikle Kaiji ve Touhai Densetsu Akagi 2 side ön plana çıkmamış ve çok iyi animeler zaten benzerler birbirine

2 sindede kumarla ilgili şeyler felan oynanıyo zeka ile alakalı şeyler yapılıyo mutlaka izleyin
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

Legend of the galactic heroes

Resim

Tanıtım
► Spoiler Göster
Yeni çıkan cıvık animeler'den bıkan kişilere tavsiyemdir.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Timcanpi_61
Favori Manga: One Piece, Bleach, Naruto, Noblesse, Beelzebub
Favori Anime: Death Note, Tengen Toppa Gurren Lagann, Sword Art Online, Darker Than Black, Devil May Cry

Letter Bee.
► Spoiler Göster
Özet
► Spoiler Göster
Seri Hakkında
► Spoiler Göster
Popüler Olamamasının Nedeni(Bence)
► Spoiler Göster
Konu Dışı
Bir şey eğer oluyorsa oluyordur, olmuyorsa olmuyordur; zorlamanın anlamı yok!
[hr] Resim
Celebhol

Timcanpi_61 yazdı:Letter Bee.
► Spoiler Göster
Özet
► Spoiler Göster
Seri Hakkında
► Spoiler Göster
Popüler Olamamasının Nedeni(Bence)
► Spoiler Göster
Letter Bee'nin animesi olduğunu bilmiyordum. Mangasını biraz okumuştum, güzel bir hikayeye ve evrene sahipi

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön