Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Mrblar

Burada yenisin galiba, gel ve bizlere kendini tanıt.
embayo
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

Merhabalar, yaklaşık iki yıldır girmiyordum siteye sanıyorum. Kapanmış mıydı ne olmuştu, hatırlayamadım şimdi. Ben de tezime abanıyordum tabi bu arada. İzleyecek bir şey kalmayınca naruto'ya başladım, tobi'nin obito olduğunu görünce bende bırakmıştım. neyse izledim, bitirdim, sonra boruto diye bir şey başlatmışlar, ona bakayım dedim, 9. bölüme kadar dayanabildim. bleach bitmiş bu arada, o da üzen serilerdendi. bir elimizde one piece kaldı, o da bozmaz umarım, bu arada yeni kayıt yaptım, öteki üyeliğim hangisiydi hatırlayamadım. neyse one piece altbaşlığında takılırım ben, tekrardan merhabalar diyorum:).
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Hoşgeldin ...
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Hoşgeldin dostum.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Merhaba :)
Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

Hoşgeldin :)
Resim

“Ding Dong!” sayfasına dön